Skocz do zawartości
J@ceq

Uwaga policja ma nowe auta

Rekomendowane odpowiedzi

W mediach pojawiła się informacja:

Do nabycia są volkswageny, daewoo, fiaty, uazy i polonezy. W sumie Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku chce się pozbyć 190 aut. Wszystkie przez lata służyły podlaskim policjantom. Dziś zostały wystawione na przetargu. Można je licytować w stacji obsługi komendy przy ul. Hajnowskiej

z ciekawości sprawdziłem sobie listę (tutaj)

można kupić passata 1.8 1993 rocznik za 1600 zł, lub rozbitka za 530 zł :D

na uwagę zasługuje zacny przebieg passatów, rekord 737315 km (siedemset trzydzieści siedem tysięcy) :580: :580:. Wieczny respekt dla B3

Rekordowy przebieg ma też VW tyle że vento 1.8 - 750 tys km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja ma ich coraz mniej.. Bynajmniej warminsko-mazurska..

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Policyjna-meganka-spadla-z-rampy,70218

http://www.elblag24.pl/elblag,dachowala_policyjna_meganka,21274,0,0,0.html

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ML-145 w wykonaniu midlanda jak widać nawet dachowanie wytrzyma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sobotę od ronda w Ruszkach w kierunku Wyszogrodu grasowaly dwie vectry

1 kombi z rej WZU.. zatrzymala panią na scigaczu(sorki za slabe foto)a chwile dalej podpuszczali mnie sedanem z rej WPL.. jadac 60km/h a ze mieli antenke to im powiedzialem zeby zwolnili albo przyspieszyli bo mi czas na tacho ucieka to zjechali na pobocze i czekali na nastepną ofiare,ale przez CB gadulic nie chcieli

vectra.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś o srebrnym A6 kombi,które śmigało jakiś czas temu po obwodnicy trójmiasta....

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=32931

 

też to czytałem śmiech na sali rozumiem jeszcze jak by nic nikomu sie nie stało ale tu jedna osoba w szpitalu wyladowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu dzisiaj rano przycięty; przyciemnione szybki resestracja ZSW... czyli Świnoujska. Chłopaki się zamienili na Vektrę ZKL... która gania na obwodnicy Goleniowskiej.

 

obraz5425.th.jpg

 

Na fotce gonili jadącego zbyt szybko Citroena. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i znowu dzisiaj rano przycięty; przyciemnione szybki resestracja ZSW... czyli Świnoujska. Chłopaki się zamienili na Vektrę ZKL... która gania na obwodnicy Goleniowskiej.

 

obraz5425.th.jpg

 

Na fotce gonili jadącego zbyt szybko Citroena. :D

 

Jacek kilka dni temu szaleli u mnie w Świdwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gnidy :) dlatego nad morze smigam w tym roku w nocy :D bo psy siedza w budach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę mijałem się ze Skodą Superb ciemną, która latała między Kołobrzegiem a Białogardem tablice ZKL ... dalej nie pamiętam, ale chciałem być na tyle grzeczny i powiedzieć na radyjku, że śmietnik stoi za 300 m ale wypatrzyłem czapki i nie powiedziałem:D

Także forumowicze lecący nad morze spoglądać w lusterka bo mogą być drogie pamiątki z wakacji.;)

 

EDIT

 

Policja w Czaplinku ma brązową Kia Ceed z videorejestratorem o numerach ZMY .... lata w kierunku Wałcza, a w Wałczu Lata srebrna Vectra numerów nie pamiętam

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dziś dzwonił będąc w głębokim szoku, że na trasie 80 Bydgoszcz - Toruń śmigała nieoznakowana Navara z rejestracją HPC... Jestem pod wrażeniem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co oni dojda taka ciezarowka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieoznakowane navarki to raczej nie służą do ganiania, u mnie w miescie mają taką i z reguły ciągnie przyczepke z pontonem motorowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na autostardzie 7 elblag -gdansk i okolice lata meganka wiec jak bedziecie jechac nad morze to uwazajcie bo sa takie 2 przynajmniej byly. i naprawde maja niezlego buta. niedarady uciec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, może tak zrobić liste wszystkich rejstracji policyjnych z rodzajem auta tajniaków co spotkali forumowicze, można sobie wydrukować afabetycznie i w aucie przyczepić na kierownicy :-PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką listę poznańskich videło przyklejoną na osłonie słonecznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i tak nie mozecie nazekac co ja mam powiedziec.. u mnie w miescie kreca sie 2 policyjne vectry 2.8t a na trasie bialystok-zambow ktora bardzo czesto jezdze non stop kreca sie 3 czarne vectry 2.8t ,srebrne bmw e91, zielona octavia i ostatnio jeszcze motorami hondy lub bmw jezdza.. rekord to chyba byl wczoraj jak wracalem do domu na odcinku hm moze 20km na trasie naliczylem 4 policyjne wozy po cywilu 2 kontrole z suszarka i 2 motory policyjne...(o 4 fotoradarach ktore sa przy trasie nie wspominam)

a wy nazekacie ze u was w okolicy jeden woz po cywilu jezdzi:(...

Edytowane przez Blanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blanko, oni poprostu dbaja o Twoje bezpieczeństwo :-P, ja myśle, że było by ok gdyby wszystkie ograniczenia podniesli o 20 km/h to już by sie w miare jeździło bez stresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności