Skocz do zawartości
ziomal-stm

Dwa przyciski przy regulacji kontrastu

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, mam dwa takie przyciski, nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat (instrukcja obsługi nie przewiduje takiego czegoś). Może macie podobne lub podejrzewacie co to może być. Przyciski wyglądają na seryjne. Górny ma narysowany taki zaokrąglony prostokąt, a dolny ma dolną połowę słońca. Nie wiem gdzie są podłączone i co robią.

Mam jeszcze trzeci przycisk, mianowicie pod tymi przyciskami jest schowek, a na górze schowka jest "ukryty" przycisk. Podejrzewam jakiś alarmik lub odcięcie zapłonu, ale nic przycisk nie robi.

 

img00017hu3.th.jpg

 

Po założeniu wątku zauważyłem na dole "podobne wątki", przeczytałem. Tam jest tylko o dolnym przycisku i przypuszenia same. Możliwe, że mamy na forum jakiegoś kierowce taxi i powie o co chodzi z tymi przyciskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ten dolny przycisk z tych dwoch przy regulacji wysokosci swiatel sluzy do wlaczenia oswietlenia wnetrza. Gorny-nie wiem.

A ten w schowku-podejrzewam, ze to antynapad.

Ogolnie takie przyciski byly montowane w samochodach w wersji taxi.

Sprawdz sobie kody we wlepce z numerem nadwozia (wlepka przy kole zapasowym i w ksaizce serwisowej na pierwszej stronie).

Sprawdz czy nie masz kodow:

9A1 taxi alarm system

9A2 taxi alarm system

Bylo jeszcze wiele innych kodow z taxi, ale nie moge ich odnalezc :/ Mozesz wrzucic tutaj wszystkie kody z wlepki lub sam je sobie sprawdzic-wowczas dowiesz sie, jakie bylo przeznaczenie auta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi. W kodach nic nie ma na ten temat. Możliwe, że było dorabiane później. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdz z tyłu czy na zderzaku nie masz 4 dziurek po kwadratowej tablicy??Jak masz to na 100% auto było taksówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności