Skocz do zawartości
Gość rtxdn

siatka w bagażniku 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rtxdn

Serdecznie witam wszystkich uzytkowników

Mam pytanie w moim Passacie stwierdziłem że oryginalnie była siatka pionowa.Siatkę już nabyłem ale okazało się że poprzedni właściciel wymontował uchwyty mocujące w oparciu. Czy może ktoś dysponuje zdjęciami takich uchwytów lub jeszcze lepiej może ktoś posiada takie uchwyty zbędne i jest w stanie rozstać się z nimi za rozsądną cenę.

 

Dodatkowo może ktoś przetestował siatkę poziomą, którą mocuje się do czterech fabrycznych uchwytów w bagażniku. Proszę, jezeli to możliwe o podanie rozmiaru takiej elastycznej siatki i ewentualnie producenta

Dziękuję z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zdjęcie uchwytu siatki pionowej na podsufitce

uchwytgrnysiatkipionoweju4.th.jpg

 

teraz doczytałem że mają byc zdjęcia uchwytów na dole. Przepraszam zrobię je jak wrócę około godz. 14 bo już muszę wyjeżdrzac. Ale podam jeszcze zdjęcie taśmy bagażnikowej a jej wymiary 121cm przy tylnych uchwytach, w najszerszym miejscu 130 cm , długośc przód-tył auta 68 cm

tamabaganikowamx8.th.jpg

Siatka pionowa jest to roleta zwijana mocowana bezpośrednio do oparcia tylnego fotela tego szerszego. w jaki sposób jest do niego przymocowana nie wiem nie można ani podważyc ani zobaczyc tak przylega. Myślę że jest przykręcona bezpośrednio z rolety. Trzeba by było ją rozebrac.Jak wrócę drugi raz to wrzucę zdjęcia bo teraz coś kiepsko imageshack ładuje a muszę leciec do Szczecina.

obraz008tv9.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do oparcia przykręcona jest prowadnica,w którą wsówa się kasetę z roletką.:cwaniak:Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do siatki poziomej do bagażnika, akurat jestem motocyklista i mam kilka elastycznych siatek do mocowania bagazy na moto. Jedną z nich zamontowałem w bagazniku auta i sprawuje sie super. Koszt takiej siatki to 20,-pln. na pewno znajdziesz na alledrogo w dziale z akcesoriami do moto.

 

Pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo może ktoś przetestował siatkę poziomą, którą mocuje się do czterech fabrycznych uchwytów w bagażniku. Proszę, jezeli to możliwe o podanie rozmiaru takiej elastycznej siatki i ewentualnie producenta

Dziękuję z góry za pomoc.

 

ostatnio kupilem taka siatke na alledrogo, oto link: http://allegro.pl/item277135379_siatka_audi_na_zakupy.html

 

do VW takich siatek nie widzialem nigdzie ale za to z audi a6 pasuje idealnie bo to ten sam wymiar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do garażu i masz aktualne fotki:

 

3d82097d6f27f04cm.jpg 33443cd6a0cc7fcbm.jpg 3947e3920174d2b4m.jpg a8a6beeda75a7320m.jpg bd6bb48b00673cbam.jpg

 

Aby założyć siatkę trzeba położyć oparcia i przez otwarte drzwi wsunąć uchwyty kasety siatki na widoczne prowadnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie o tą siatkę a dokładnie o szerokość tej kasety w której zwija się siatka (przykręcona do oparcia). Mógłby ktoś podrzucić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam pytanie o tą siatkę a dokładnie o szerokość tej kasety w której zwija się siatka (przykręcona do oparcia). Mógłby ktoś podrzucić?

 

109,5 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanko do tego wątku, chciałem założyć taką siatkę, w moim pasku nie było jej oryginalnie, czy da radę w ogóle to zrobić? nie widzę nigdzie w bagażniku zaślepki na otwór do bolca i nie mam zaczepów na tylnej kanapie i na podsufitce (sprawdzałem i są otwory więc chyba da się zamontować) z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

mam pytanko do tego wątku, chciałem założyć taką siatkę, w moim pasku nie było jej oryginalnie, czy da radę w ogóle to zrobić? nie widzę nigdzie w bagażniku zaślepki na otwór do bolca i nie mam zaczepów na tylnej kanapie i na podsufitce (sprawdzałem i są otwory więc chyba da się zamontować) z góry dzięki za odpowiedź

Wszystko sie da jak sa checi... moj pasek tez nie mial ani siatki ani dziur i uchwytow, wszystko sam zrobilem. Musisz tylko uwazac jak bedziesz kupowal uchwyty do podsufitki bo sa rozne rodzaje do takich z szyberdachem i do kurtyn albo bez kurtyn...

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem "szczęśliwym" posiadaczem dwóch siatek z których żadna nie pasuje w górne uchwyty: uchwytgrnysiatkipionoweju4.jpg. Czy po moim numerze VIN może ktoś mi podać konkretnie której siatki muszę szukać (numer), a jest ich sześć typów. VIN: WVWZZZ3BZ1E156824

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności