Skocz do zawartości
Gość Gajewski_Artur

taniej disel

Rekomendowane odpowiedzi

Oj mylisz się kolego bo ITD nie ma prawa zatrzymać pojazdu o odpuszczalnej masie całkowicej poniżej 3,5 tony no chyba że auto jest zarejstrowane jako autobus.

 

Ma ktoś paska zarejstrowanego jako autobus?

 

Od ścigania frytek i oranżady jest urzad celny

 

 

a mnie zatrzymali jakiś czas temu zieloni i sprawdzali ropkę w pasku - sam się zdziwiłem ale co tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kontroli Inspekcji Transportu Drogowego podlegać będą tylko

pojazdy samochodowe przewożące więcej niż 9 osób, lub wyjątkowo

mniej niż 9, a więcej niż 5 jeżli przewóz będzie miał charakter

zarobkowy. Jeśli chodzi o przewóz rzeczy to pod lupą Inspekcji znajdą

sięwszystkie pojazdy samochodowe powyżj 3.5 tony

dopuszczalnej masy całowitej."

 

 

 

to jest z takiego biuletynu ITD ale jeśli chcesz to znajde to samo w ustawie powołującej ITD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mnie zatrzymali jakiś czas temu zieloni

 

a nie była to czasem spotykana kompleksowa kontrola prowadzona przez ITD, Policję i Służbę Celną łącznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie była to czasem spotykana kompleksowa kontrola prowadzona przez ITD, Policję i Służbę Celną łącznie?

 

 

ano właśnie bo taki pakiet to i mnie zatrzymał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami zieloni, octavią się wozili. Chyba z 4 człenia ale wszyscy w ten sam kolo ubrani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sami zieloni, octavią się wozili. Chyba z 4 człenia ale wszyscy w ten sam kolo ubrani.

A może to było U.F.O. :672:. Wybacz adams nie mogłem sie powstrzymac. Ale tak naprawdę nie mieli prawa ciebie sprawdzac. No chyba że z policja i urząd celny (bo teraz mają uprawnienia takie jak policja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak OT ale..

 

 

Wyjeżdzam sobie z Chełma :) tablice mam teraz ETM****

Za miastem kontrola no i obce numery a więc od razu lizak i zatoczka :)

Podchodzi do mnie 5w1 ( pięć w jednym ) milicjant :) , straż graniczna, urząd celny, ITD,urząd skarbowy i od razu pytanie - skąd jade, z granicy?? Ja mówię że nie a więc milicjant i ITD odpuścili a celnik. wopek i skarbówka dawaj do przetrzepania auta.... ;) Dobrze że wyciągnąłem "szmatę" to się trochę przymkneli, powiedzieli że "soldier" raczej nie przemytnik i dali na luz... Pogadałem trochę, ale usilnie chciałem żeby sprawdzili mi auto a więc kipisz po bagażach a tu zonk :)

Przeprosili , pożyczyli miłej drogi i jazda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotreksuzuki1

A a kupuje od znajomego bez Vatu ze stacji benzynowej. Ostatnio 3.10 za ropkę taką jak na Orlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość john-mh

ja mieszkam w Niemczech i slyszalem, ze mozna od kierowcow ciezarowek kupic po 70 centow litr ropy. Tez chetnie bym z tego skozystal i moze wybiore sie na rekonesans na autostradowy parking. Jezeli zna ktos szczegoly w ww sprawie to prosze o rozwiniecie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

john w polsce tez sie da. Wstarczy powiedziec na CB "kupie oszczędności" i juz mamy chcętnych kierowców na wymiane paliwo-kasa(oczywiscie cena mniejsza np o VAT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CharzyN

Powracając czy da sie jeździć na "frytkach" (olej z biedronki) odpowiem da, nie wiem jak z silnikiem ile wytrzyma na takim czymś ale mój kumpel ma transita 93' i tylko na tym jeździ, jeszcze go nie złapała kontrola to może dlatego :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności