Skocz do zawartości
Gość hawranpc

ZATRZASNIECIE KLUCZYKOW W SAMOCHODZIE !!!

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało sie ,moje klucze zostały zatrzasniete w bagazniku mam tylko jeden klucz i myśle jak go odzyskac poświecając jak najmniej z paska

 

marek664

 

 

 

Wysłałem Ci mailem plik związany z tematem "pomocy".Powodzenia.

 

Dzieki Jurku.

 

Z moich ustalen wynika ,że otwarcie passata bez kluczy i bez uszkodzeń to kwestia 3 min ale ,jest potężne ale w postaci podwójnego doryglowania dzwi ,które niestety po otwarciu z pilota i nie otwarciu żadnych dzwi(w moim przypadku wadliwy mikrostyk bagażnika )

 

aktywuje sie ponownie po 30 sekundach ,zamkniecie +rygiel i dupa ,jeśli tylko to pierwsze bym był :) :)Jestem na etapie "jak deaktywować doryglowanie nie wchodząc do auta, bo po przekreceniu stacyjki on automatycznie sie odryglowuje ale dzwi sa nadal zamkniete ,tylko pytanie do czego podłąćzyć + żeby zapłon "miał" prąd ( lusterko i elektrozawór pompy wtryskowej niestety nie ,szukam dalej rozwiązania )

Nawet wkładki mi szkoda a moje klucze są w bagażniku i tak oglądając to zdjecie:

fade30bd628458cd.jpg

Lampki szkoda ale chyba tańsza niz wkładka 100pln ,pytanie na ilu śrubkach i gdzie te śrubki trzymają tą lampke ???

 

Jesli moderatorzy uważają ,że za dużo informacji dla potecjalnych złodziejii czesc postu wykasować.Bo może troche przesadziłem :(

Dzieki MrX za poniższy link .

Po wyczerpaniu sie moich pomysłów jednak wybrałem to:

bec24cd0fddd9f5c.jpg

9dc8d90aeffad015.jpg

 

ale zanim rozbiłem lampe ,próbowałemz wkładką i odziwo mimo "wyłamania"zapadek i krecenia w kółko nawet innym kluczek od VW nic sie nie stało tak jakby została ona "wysprzeglona" co mnie załamało :( a była OK no to do bagażnika i nr z kluczek VW bo róznił sie" nie wiele "od oryginału i zonk weszedł OK lekko siłą i obracam go do około własnej osi i nic no to do dzwi kierowcy i to samo wiec nie wiem jak dokładnie są one zbudowane ale sie dowiem w każdym razie dostanie sie do wnetrza auta przez rozwalenie wkładki jest w moim przypadku niemożliwe a po włożeniu oryginału zamek kierowcy i bagażnik OK a pasażera umarł wiec będe rozbierał co by go reanimować .Wiec jeśli ktoś ma tyko jeden klucz to biegiem dorobić drugi nawet sam grot(w przypadku gdy oryginalne klucze są w środku i któryś zamek jest OK bo bedzie płacz wcześniej czy póżniej ,jeszcze dodam ,że jeśli w bagażniku jest klucz i wiemy to napewno to rozbicie lampy spowoduje dostęp do bagażnika i wytarganie klucza .Ok lece dorobić klucz i oby takie sytuacje nie zdarzały sie forumowiczom .

Edytowane przez marek664
Aktualizacja i "rozwi?zanie problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampki szkoda ale chyba tańsza niz wkładka 100pln ,pytanie na ilu śrubkach i gdzie te śrubki trzymają tą lampke ???

 

TO powinno rozwiać Twoje wątpliwości

powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki proszę pomóżcie!!! Zatrzasnąłem kluczyki w bagażniku na podłodze w combiaku i auto sie zaryglowało. Jestem w norwegii a auto stoi nad jeziorem nie jak nie moge sie dostać, do tego jest weekend i nikt nie może mi pomnóc, a jutro na rano do pracy. Próbowałem je sięgnać drutem ale za daleko są, nawet do domu musiałem wchodzić przez okno od toalety bo klucze znajdują sie w samochodzie. Prosze o pomoc bo juz mi ręce opadają, sposób z drutem i odchylaniem drzwi kiedyś pomógł ale wtedy kluczyk leżał na siedzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś ma tyko jeden klucz to biegiem dorobić drugi nawet sam grot(w przypadku gdy oryginalne klucze są w środku i któryś zamek jest OK bo bedzie płacz wcześniej czy póżniej

Z moich doświadczeń tylko tylna lampa.Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie marku za pomoc, z ta lampą to dobry pomysł by ją wyłamać i dostać się do wnętrza przez boczek w bagażniku. Jak wrócę do Polski dorobię klucz drugi.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 razy jednego dnia zatrzasnely sie klucze w stacyjce, odchylalem rog drzwi kierowcy, splaszczona miedziana rurka naciskalem guzik otwierania i heja banana...

A jak nie to bym sie nie sczypal szyba od pasaera i naszrot...

Oczywiscie przednia bo taka jest i w kombi i sedanie, jak potlucze sie tyl od kombi to mozna nie znalezc na szrocie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość plemko

Jeżeli chodzi o Gorzów Wlkp. to nie ma lepszego włamywacza niż http://www.awaryjneotwieranie.com passat 2004 otwarty może max w 5 min. Fajnie otwierać tak autka. Ciekawe jak sie tego nauczył??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak sie tego nauczył??

 

na pewno nie w szkole :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak sie tego nauczył??

sa do tego specjalne narzedzia i troszke wprawy i wystarczy.

5minut to dlugo mu to zajelo. ja nie zajmuje sie tym zawodowo (glowna profesja to klucze samochodowe) i mi zazwyczaj nie przekraczam 5 miunt. kolega z branzy kluczykowej robi to czesciej i ponizej 2 minut to jest standart. rekord - 20 sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o wyciągnięciu tylnej szybki za drzwiami pasażera w sedanie??

Wydaje mi się że powinna wyjść przy pomocy przyssawek po podgrzaniu uszczelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie dopadł ten problem. Nieświadomie zostawiłem kluczyk w bagażniku zamknąłem bagażnik i w tym momencie wszystkie zamki się zamknęły czy jest jakiś sposób żeby otworzyć samochód bez kluczyka. Bardzo proszę o porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odchylić drzwi kierowcy (w miejscu pomiędzy schodzeniem się drzwi kierowcy i pasażera) i nacisnąć poprzez powstałą szczelinę jakimś długim kijkiem na przycisk otwierania - na panelu drzwi.

A najtaniej będzie wybić szybę w przednich drzwiach pasażera. Ewentualnie tylną lampę - jak tu w temacie jest to opisane.

Możesz też zrobic odpowiedniego kształtu drucik i otworzyć nim drzwi pasażera :D

 

Wybieraj :D Opcji jest "mnóstwo" :fajny

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zamknąłem się w środku w samochodzie z pilota i próbowałem otworzyć drzwi guzikiem w drzwiach i się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz jeszcze dwie inne opcje :D

Kasuję fotę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem,z tym ze posiadam dwa komplety kluczy.Jeden mialem przy sobie a drugi w domu(z tym ze bylem od domu 1300 km).Zona mi wyslala ale mialem pecha ze w tym czasie wulkan w Islandii wybuchl i samoloty nie lataly.czekalem dosyc dlugo.A ze mialem auto casco wiec poprosilem o pomoc ( w tym czasie przebywalem za granica).Gosc przyjechal,wlozyl w tylne drzwi poduszki,odchylil drzwi i drutem poszukla w bagazniku pilota,nacisnal i otworzyl.W taki sposob to zrobil.Spobuj moze sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanko czy szyby boczne w kombi są takie same przed liftem i po lifcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mnie dopadł ten problem. Nieświadomie zostawiłem kluczyk w bagażniku zamknąłem bagażnik i w tym momencie wszystkie zamki się zamknęły czy jest jakiś sposób żeby otworzyć samochód bez kluczyka. Bardzo proszę o porady.

dzwon po fachowca (o ile masz sparawne zamki). przyjedzie i auto bedzie otwarte w 5 minut max bez zadnych uszkodzen.

panelem od kierowcy nie otworzysz. to jest opcja dead lock standardowa we wszystkich paskach i zrowno klamka jak i panel sa nie aktywne w momencie zamkniecia auta "z zewnatrz".

koszta fachowca to niewiele wiecej niz kupno szyby czy lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy szyby boczne w kombi są takie same przed liftem i po lifcie?

 

 

Dlatego ci napisałem, żebyś walnął tą przednią od strony pasażera - łatwiej będzie ją dostać. I będą na pewno takie same.

 

Lepiej spróbuj zrobic ten drucik do otwierania. Chyba że ci się to nie uda, to dopiero wtedy - szyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa te same, ale jak masz wybic to lepiej przednia jest mniej roboty z montazem a cena szyby podobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności