Skocz do zawartości
Gość blabla

b5- problem z radiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blabla

Niedawno zakupiłem passata b5 '99 i mam problem: Gdy włącze radio wyskakuje napis SAFE. Nawet kaset nie odtwarza (powinno to być automatycznie?). Kod do radia był wprowadzany. Radio to beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli był to niewłaściwy kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

Kod był właściwy bo mechanik który go wprowadzał mówił że ładnie gra (ja go nigdy nie słyszałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest właściwy to go wprowadź. Skoro wyświetla się SAFE, to kod jest nieprawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie niech ten mechanik wprowadzi ten kod przy Tobie jeszcze raz.

Co za nieroztropność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj odłączyłem akumulator i po włączenie radio żąda kodu, wyswietla sie safe. Wpisuje kod, zatwierdzam strzałką i nic... Moze cos zle robie, jaka jest procedura wpisania i zatwierdzenia kodu ? Radio to vw BETA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj odłączyłem akumulator i po włączenie radio żąda kodu, wyswietla sie safe. Wpisuje kod, zatwierdzam strzałką i nic... Moze cos zle robie, jaka jest procedura wpisania i zatwierdzenia kodu ? Radio to vw BETA.

 

wpisujesz kod i zatwierdzasz strzałka ale dłuzej ja przytrzymujesz az załapie u mnie tak jest zawsze mam takie same radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest coś nie tak z radiem bo wpisuje właściwy kod, zatwierdzam i nic... ;/ . Na takim czarnym pasku do kluczy 4 ostatnie cyfry to kod do radia ? Bo tak słyszałem i nie wiem czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jest coś nie tak z radiem bo wpisuje właściwy kod, zatwierdzam i nic... ;/ . Na takim czarnym pasku do kluczy 4 ostatnie cyfry to kod do radia ? Bo tak słyszałem i nie wiem czy to prawda ?

 

U mnie nie jest to na zadnym pasku do kluczy i nie slyszalem o tym,u mnie jest na takiej kateczce firmowej beta wielkości wizytówki gdzie na srodku w ramce jest kod u kumpla tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okk dzieki, u mnie nie ma tej karty, jest wycięta ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że sie podepne pod temat, ale moze ktos zna przyczyne. Pozyczylem od wujka radio VW beta do swojego passka, jezdzilo to radio w vw passacie b4. no i teraz jest problem. podlaczylem, wszystko pieknie, kod znam, wpisuje no i gra pieknie. lecz, po wyjeciu kluczyka ze stacyjnki radio znow sie koduje... pamiec trzyma (zapamietal czestotliwosci stacji radiowy). Znacie moze powod dlaczego tak sie dzieje? moze cos zle podlaczone?

prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamień w kostce przewody - żółty z czerwonym :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos wie czemu u mnie przy odpalaniu auta raio sie wylacza nie jest to tak normalnie jak powinno byc ze wkladam kluczyk i radio odpala tylko musze go właczyc gałka a i tak jak zapalam auto gasnie a jak gasze auto wyciagam kluczyk a raio gra dalej i po godz sie wylacza i tak samo podczas długiej jazy co godz musze go wlaczac czy cos jest nie podłaczone???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze przy odpalaniu się wyłącza to akurat normalne - zabezpieczenie przeciążeniowe (czy cuś koło tego) w każdym razie z tego samego powodu gasną Ci również np. światła mijania jeśli są zapalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy pomozcie mam od niedawna passata b5 3BG1,9 tdi 96kw 2004. z orginalnym radiem BETA glosniki z tylu nie graja,czy to mozliwe ze nie ma ich tam fabrycznie czy poprostu slabe radio dwukanalowe???? chcialbym wstawic ALPINE.:swirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z radyjkiem, jak wyłączam silnik i wyciągam kluczyk ze stacyjki, na panelu pojawia się napis TIMER 2H i po kilku sekundach radio włącza się samo. Wie ktoś jaka jest przyczyna i jak to wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy pomozcie mam od niedawna passata b5 3BG1,9 tdi 96kw 2004. z orginalnym radiem BETA glosniki z tylu nie graja,czy to mozliwe ze nie ma ich tam fabrycznie czy poprostu slabe radio dwukanalowe???? chcialbym wstawic ALPINE.:swirus

 

BETA miała tylko dwa kanały, zagra tylko przód jeżeli jest seria. Poza tym sprawdź pod tapicerką z tyłu czy masz głośniki czy nie (dla zaspokojenia własnej i naszej ciekawości).

 

---------- Dodano o 17:44 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:44 ----------

 

Witam, mam problem z radyjkiem, jak wyłączam silnik i wyciągam kluczyk ze stacyjki, na panelu pojawia się napis TIMER 2H i po kilku sekundach radio włącza się samo. Wie ktoś jaka jest przyczyna i jak to wyłączyć?

a co to za radio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak dostac sie do tylnych glosnikow zdejmowac cala tapicerke czy wystarczy obudowe odglosnikow [jesli cala tapicerke to jak sie do tego zabrac zeby nic nie zniszczyc]:swirus:dupablada

Edytowane przez tomek/koeln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy jak dostac sie do tylnych glosnikow zdejmowac cala tapicerke czy wystarczy obudowe odglosnikow [jesli cala tapicerke to jak sie do tego zabrac zeby nic nie zniszczyc]:swirus:dupablada

 

latarką poświeć w zaślepkę głosników, jeżeli coś zobaczysz głębiej to pewnie są. Jak zaślepki są "pełne" i nic przez nie nie widzisz to znaczy że nic tam nie ma. O zdejmowaniu tapicerki jest inny temat, w innym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności