Skocz do zawartości
tomi074

ciśnienie na cylindrach

Rekomendowane odpowiedzi

mam passata b4 2,0 benzyna automat, ile powinno wynosić ciśnienie na poszczególnych cylindrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W silniku 2E ciśnienie powinno wynosić 1,0 do 1,3 a w silniku 9A 1,1 do 1,3 (MPa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.A jakie powinno byc cisnienie w silniku ABS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kotleta znalazłem:) Panowie dziś z kolegą z forum wykonaliśmy pomiar ciśnienia w cylindrach w moim ABSie i wyszło tak mniej więcej 1-14,5

2-13,5

3-11,5

4-12,5 wszystko w barach

co o tym myślicie chciałem dopytać bo chodzi mi po głowie coraz bardziej wymiana uszczelniaczy na zaworach ale może lepiej pójść krok albo 2 dalej i zrobić cała głowicę? Dodam że świece po wykręceniu nie były czarne tylko popilaste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1-14,5

2-13,5

3-11,5

4-12,5

zmierzcie jeszcze raz bo powinno być w granicach 10 -13... ;)

 

co o tym myślicie chciałem dopytać bo chodzi mi po głowie coraz bardziej wymiana uszczelniaczy na zaworach ale może lepiej pójść krok albo 2 dalej i zrobić cała głowicę? Dodam że świece po wykręceniu nie były czarne tylko popilaste.

dlaczego chcesz robić remont?? podbiera olej czy masz jakieś wycieki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego chcesz robić remont?? podbiera olej czy masz jakieś wycieki??

 

Wyciek jest ale mały sączy się jak prawie w każdym co widziałem z przodu silnika mniej więcej pod króćcem z czujnikami, poza tym już pisałem w innym temacie jakiś czas temu uszczelniacze zaworów, dlatego chciałem może przy okazji zrobić całość a nie uszczelniacze i za jakiś czas robić wszystko. Ale chyba to zostawię w ciorty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyciek jest ale mały sączy się jak prawie w każdym co widziałem z przodu silnika mniej więcej pod króćcem z czujnikami, poza tym już pisałem w innym temacie jakiś czas temu uszczelniacze zaworów, dlatego chciałem może przy okazji zrobić całość a nie uszczelniacze i za jakiś czas robić wszystko. Ale chyba to zostawię w ciorty.

 

jezdzij poki nie dolewasz piątki miedzy wymianami i ma jako-taką moc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko Mieszkocem ni jestem ten się tak chwalił że tyle leje:) i chyba to poczeka jeszcze choć mnie trochę to wnerwia ale siłe ma i ni bardzo sie nie dzieje:) Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No spoko Mieszkocem ni jestem ten się tak chwalił że tyle leje i chyba to poczeka jeszcze choć mnie trochę to wnerwia ale siłe ma i ni bardzo sie nie dzieje Dzięki za rady.

 

chyba, ze masz kolego pieniedzy za duzo :P to wtedy od razu numer konta wysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszczelniacze można tanim kosztem wymienić i mieć duży sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszczelniacze można tanim kosztem wymienić i mieć duży sukces

 

Że tanim kosztem to wiem bo w sklepie pytałem uszczelniac z górnej półki 2,4 za sztukę a skorzystam z opisu http://forum.vw-passat.pl/threads/64879-Wymiana-Uszczelniaczy-Zaworow i sobie wymienię niebawem:) Co do ilości kasy w moim portfelu...... przelew na moje chcesz robić jestem za:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi z ok 3 l na 10 000 tyś km zucie oleju spadło na tyle że nie zauważam braku i nie muszę dolewać po wymianie uszczelniaczy

Edytowane przez jarcun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności