Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

o co kaman wymieniałem koło miesiaca temu łozyska w tylnich kołach a dzis patrze i sa luzy tuleje z tyłu na belce tez wymieniałem to watpie czy to tuleje chyba łozyska ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie, łożyska. Dokręcić, pojeździć i sprawdzicz czy dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiepskie, łożyska. Dokręcić, pojeździć i sprawdzicz czy dalej to samo.

 

wcale nie muszą być kiepskie łożyska porostu za lekko ci je dokręcili podjedż to tych magików i niech ci dokręcą to jest normalny obaw po wymianie nowych łożysk , lepiej jak są niedokręcone niżby mieli je za mocno dokręcić, podobno dokręcanie łożysk na tylnej belce to przypadłość passatów , ja już dokręcałem 2 razy ale ja robie duże przebiegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co kaman wymieniałem koło miesiaca temu łozyska w tylnich kołach a dzis patrze i sa luzy tuleje z tyłu na belce tez wymieniałem to watpie czy to tuleje chyba łozyska ??

 

Witam. Luz na łożyskach kół tylnych musi być, tylko że nie za duży. W przeciwnym razie łożysko może się szybko zużyć, a w skrajnych przypadkach nawet zatrzeć. Polecam Ci przeczytanie tego tematu: http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=194127#post194127

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks

Po wymianie łożysk, kiedy samochód jest na podnośniku trzeba tak kasować luz , aby można było rękoma w miarę swobodnie obracać kołem.Nie brać łożysk z najniższej półki .A tak w ogóle to warto sprawdzić opory toczenia , mniejsze opory więcej "paliwka" , a paliwko drogie , oj drogie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności