Skocz do zawartości
matys

CO Z III ZLOTEM. Są JAKIEś PLANY???

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie namioty odpadaja ... jak juz coś to mozna pomyśleć nad domkami letniskowymi, ale sądze ze to tez sie niesprawdzi.

 

co do wyboru miejsca .... no zgodze sie fajnie by było nad morzem ale duzo osob nie przyjedzie na weekend, ja na 100% bym nie jechala - za daleko. Jak już tak bardzo chcecie wode plaże to może poszukać jakiegoś jeziorka lepiej :)

Jedno jest pewne, miejsce spotu powinno raczej być gdzieś w centrum Polski, tak żeby wszyscy mieli w miare równa odlegloś do dojechania.

 

Pamiętajmy nie wszyscy maja B5 czy B6 a przejazd przykladowo 700 km to jest to duzo wiekszy koszt niż 350 km ( w jedna strone) dodatkow dodajmy koszta spotu ( nocleg organizacja jedzenie ) czesto też trzeba dodac czas poświęcony na dojazd ( niekiedy to oznacza dodatkowy dzien urlopu wykorzystany na dojazd ) w rezultacie robi sie dość spora kwota a nie kazdy może na to sobie pozwolić! Prosze nie przyjąć tej kwestii zle ale popatrzmy realnie 4 osobowa rodzina wyjezdzająca na zlot to moze być koszt nawet 1000 zł a w dzisiejszych czasach nie kazdy moze sobie na to pozwolic.

 

Paweł, Damian wiem ze mieliście sporo kilometrów do przejechania ale czy przyjechalibyście do np Krakowa na zlot ogolnopolski ?? sądze ze nie, takze prosze o wyrozumiałośc dla wszystkich , niech to bedzie środek Polski

 

A jeszcze jedna ważna sprawa co do organizacji ... wybieramy miesjce gdzie chcemy zlot, wszystko fajnie a czy w tym rejonie w którym chcecie to zrobić znajdzie sie ktos ( organizator) kto to zrobi, to też jest duzy problem !!! nie każdy moze mieć checi, czas na zajmowanie sie tym.

 

Także ja jestem jak najbardziej za organizacja zlotu w centrum Polski !!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O namiotach nie ma co dyskutowac, to nie oboz ZHP. POnadto niw wszyscy maja 23 lata. Sa osoby po 30 (jak jak :D), 40, a po 50 tez sie znajda.

Moze jeszcze w hamakach mamy spac ??

Nieeee odpada. Osrodek, parking, wyro, ognisko.

Myslimy aby w tym roku zrobic dodatakowe atrakcje na zlocie, ale wsio zalezy od mozliwosci osrodka i cen.

Domki tez odpadaja bo nie wyobrazam sobie lazenie i wolanie ludzi do wyjazdu na plac manewrowy.

Co do odleglosci to trzeba wziac pod uwage rowniez rozmiesczenie forumowiczow w Polsce.

Ponadto srodek to srodek a Spala nie jest w srodku.

Proponuje porzucic luzne dywagacje gdzie by bylo lepiej.

Masz propozycje to daj sznurek do osrodka a nie pleciesz ze tu czy tam (to nie do Magdy tylko do Forumowicza ogolem), bo tak dyskusja robi sie jalowa.

Sznurki dawac sznurki. Organizatorom tegorocznego zlotu na pewno pomoga, a piep**** kotka za pomoca mlotka moze tylko poirytowac.

Kazdy krytykuje tylko nikomu robic sie nie chce.

Sorki za forme ale wole w punktach niz pisac elaboraty

 

edit:

OT. Magda podpisuj sie po polsku bo francuski to ja tylko liznalem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Paweł, Damian wiem ze mieliście sporo kilometrów do przejechania ale czy przyjechalibyście do np Krakowa na zlot ogolnopolski ?? sądze ze nie,

 

mylisz sie byśmy przyjechali :D ale moje zdanie juz znasz takze wspieram Was duchowo bo tylko to moge zrobic na odleglosc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wtrącę dwa grosze :D

 

Nie powinienem się wypowiadać ale mogę doradzić miejsce a mianowicie Miedzna Murowana tam gdzie był pierwszy zlot :) Mi tam się podobało a na chwilę obecną to piętra są juz po remoncie a więc i standard się poprawił :)

 

Dardi, masz jakieś info co do terminów w Miedznej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kuczlaw gadam teraz z Mackiem na skypie i myślałem o tym samym o miedznej. Koszty nieporównywanle ze Spałą. A do dyspozycji mamy całą stanice harcerską, nikt nam nie przeszkada. tylko ze tam nie wejdzie 200 osob. ale watpie czy tyle będzie nas na III zlocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Miedzna jest wolna w tym terminie. Koszt jedngo łązka to 15 zł na górzei 18 zł na dole. Góra nie została wyremontowana więc ci co byli na I zlocie mogą pamietać jak to wygląda. Łazienek w pokoju nie ma są na korytarzach. Jest to Stanica Harcerska położona w lesie w odległości jakies 150m od zalewu w Miedznej. Do dyspozyjcji mamy sale kominkową na różne imprezy w razie deszczu, jak równiez niejsce na grila, parking na terenie stanicy wszystko zamknięte jest ciec co pilnuje. Tak to wygląda w skrócie. Warunki nie są hotelowe tylko takiejak przystało na Stanicę HArcerską, nie każdemu zapewne będą odpowiadać ale uważam że atmosfera na I zlocie w takim miejscu była lepsza niż na II. Max 150 osób. chyba że ktoś będzie chciał w namiocie lub przyczepie. http://www.opoczno.pl/mdk/stanica/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to moge nawet w szalasie z robakami lub w pasku kimac - malo istotne byle byl 3 zlocik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek

a może by tak odrobina luksusu...;)położenie idealne, okolica bardzo ciekawa- zalew bardzo blisko, przy takiej ilości osób podejrzewam ze ceny udało by wynegocjowac znacząco niższe...http://www.hotelmagellan.pl/article.php?id=10

i zapomniałem dodac ze jest parking na 150 passatów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak czytam niektórych to dosłownie załamka

2 - osobowy TWN 390zł*x2*2=1160zł...nawet jak wyjdzie 1000zł to i tak za dużo, a gdzie podróż i reszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może by tak odrobina luksusu...;)położenie idealne, okolica bardzo ciekawa- zalew bardzo blisko, przy takiej ilości osób podejrzewam ze ceny udało by wynegocjowac znacząco niższe...http://www.hotelmagellan.pl/article.php?id=10

i zapomniałem dodac ze jest parking na 150 passatów :)

 

Ok 370 stów za pokój :eek:. No nie wiem czy się znajdzie tylu chętnych. Lekka przesada moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jak czytam niektórych to dosłownie załamka

2 - osobowy TWN 390zł*x2*2=1160zł...nawet jak wyjdzie 1000zł to i tak za dużo, a gdzie podróż i reszta?

 

Zgadzam sie,ze za duzo. Moze i moglbym poniesc takie koszty,ale nie chodzi o to kto moze zaplacic wiecej.

Proponuje jakos zaczac sie ogarniac. Moze na poczatek watek zalozyc kto chetny na wizytacje miejsca II Zlotu, ewentualine niech kazdy wtedy wybierze jeden z dwoch przez kogos przedstawionych terminow i bedzie wiadomo na czym stoimy. Dajmy na to powiedzmy czas do 30 I i pozniej bedzie mozna zaczac dzialac, badz dalej bedziemy wymyslac.

A poki co kazdy toczy wlasna kule, ze tu, a moze tam, a moze za tyle, albo wiecej, namioty, grzybobrania, etc.:confused:

Magda wspomniala o pierwszym weekendzie lipca - moze niech to bedzie punkt wyjscia, dodajmy drugi termin i niech kazdy chetny okresli sie, ktory termin z dwoch wybiera a nie sugeruje kolejne.

Dla mnie II Zlot byl rewelacyjny, ale za krotki. Pokoje z lazienkami wedlug mnie sa czyms oczywistym, bo niektorzy wiedza jak zle czuje sie

nastepnego dnia i nie bede zwiedzal osrodka i znaczyl trasy ;)

Boommax(dzialaj Juniorze:ok:) zacznijcie jakies konkrety ustalac, bo jak nie to na mojej posesji(w PL) zrobie miejsce na 6 passkow i tam ... poplyniemy :)

No.

To tyle tej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm przegladalam zdjecia tej harcówki i niestety ja jestem na nie z tym miejscem .... owszem jest tanie i to bardzo ale rownież ta cena jest adekwatna do oferowanego komfortu. Wole zaplacic kilka groszy wiecej i miec cywilizowane warunki ( lazienke normalna w pokoju ) także jesli o mnie chodzi nadala jestem za spała !!

 

Ludzie trzeba sie decydowac juz koniec stycznia a my tkwimy w martwym punkcie !!!! za chwile nie bedziemy mieli wolnych terminów albo terminy beda poprostu nie do przyjecia dla wiekszosci z nas

czas sie decydowac !!!!! i to szybko !!!!!

wiec co... pasuje wam termin 4-6.07.2008 ??? i miejsce Spała jak tak to robimy rezerwacje i dogrywamy cala sprawe do konca !!! wiec ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zgadzam sie z Magdą pod każdym względem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec co... pasuje wam termin 4-6.07.2008 ??? i miejsce Spała jak tak to robimy rezerwacje i dogrywamy cala sprawe do konca !!! wiec ....

:super::super::super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin najbliższy do poprzedniego, odległość bez zmian (chyba nikt nie narzekał w ub. roku) tak więc Spała!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wiec co... pasuje wam termin 4-6.07.2008 ??? i miejsce Spała jak tak to robimy rezerwacje i dogrywamy cala sprawe do konca !!! wiec ....

 

Jestem na TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wiec co... pasuje wam termin 4-6.07.2008 ??? i miejsce Spała jak tak to robimy rezerwacje i dogrywamy cala sprawe do konca !!! wiec ....

 

jestem na tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze pierwszy pomysl najlepszy !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze pierwszy pomysl najlepszy !!!!

 

ok.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze pierwszy pomysl najlepszy !!!!

 

Zazwyczaj tak jest :)

 

Termin zlotu rewelacja.

Wpisuje sie na liste i czekam na dalsze konkrety.

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności