Skocz do zawartości
matys

CO Z III ZLOTEM. Są JAKIEś PLANY???

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniono do mnie z Ośrodka że termin niestety jest zajęty bo wcześniej przyjęto wesele i ktoś kto przyjmował wstępną rezerwację odemnie nie wiedział o tym. Jeśli Biedrona masz informacje inne no to podziel się z nami.

 

Podano mi dwa terminy wolne o których napisała Magda. ( bo ją o to prosiłem)

Osobiście jestem przeciwny ankiecie ale to moje prywatne zdanie. Czas nagli więc albo ustalamy termin do którego wszyscy sie dostosują albo szukamy innego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wybierzmy najbliższy termin pierwotnego czyli pierwszy weekend lipca .... i po problemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna opcja - jak poczekacie do niedzieli z info - mam ośrodek w kujawsko-pomorskim, nad jeziorkiem i lasem, cisza i spokój. niestety wstepne info dopiero na koniec tygodnia (pytałem o o k.200 osób)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dobrze:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
mam ośrodek w kujawsko-pomorskim, )

jak tak dalej pójdzie, to spotkamy się w Norwegii albo innym egzotycznym kraju....

Ludzie - wszyscy mają mieć w miarę porównywalny dystans :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej pójdzie, to spotkamy się w Norwegii albo innym egzotycznym kraju....

Ludzie - wszyscy mają mieć w miarę porównywalny dystans :!:

No właśnie...Forumowicze z Polski południowej mają do Spały 200-300 km. Zachodniopomorskie i Pomorskie 400-500.

Chyba nic się nie stanie jeżeli tym razem Południe zrobiłoby 100-200 km więcej.

Rozważmy różne lokalizacje i opcje cenowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Duży sorry ale ja na weekend nie pojadę 600 km w jedną stronę i bardzo mało kto się coś takiego zdecyduje.

Jakbyś nie zauważył to "południe" nie zrobi 100-200 km więcej lecz 300-400 km a to już znacząca różnica.....

Z resztą mnie na 99% na zlocie nie będzie więc mnie to tam ryba...żal mi tylko tych co się wybierają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży sorry ale ja na weekend nie pojadę 600 km w jedną stronę i bardzo mało kto się coś takiego zdecyduje..

No widzisz, ja z Łysym z przyjemnością przyjechaliśmy do Spały i nie narzekaliśmy, że mamy prawie 600 km do zrobienia. W końcu to zlot passatów nie trabantów i te km łyka się milutko :)

A gdybyś Ty musiał zawitać w okolice Bydgoszczy to masz niewiele ponad 400 - tak strasznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Duży nie będziemy się kłócić kto ma dalej i ile jest w stanie przejechać - jeśli zlot odbędzie się nad morzem to zapomnij, że uzbiera się odpowiednie liczba osób na wynajęcie całego ośrodka. Chcesz to organizuj - ja tylko wyrażam swoje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze odległość nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Brellone przyjechał specjalnie z Anglii żeby ratować zlot w Spale.

I mimo, że zlot był prawie w centrum kraju to i tak trzeba było go ratować.

Powtórzę - poczekajmy na propozycje lokalizacyjne, terminowe i cenowe. Kto zna jakieś ośrodki, w których można zorganizować taką imprezę niech daje znać i będziemy rozważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą mnie na 99% na zlocie nie będzie więc mnie to tam ryba....

 

jak ma Ciebie nie być to po co zabierasz głos ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze jedna opcja - jak poczekacie do niedzieli z info - mam ośrodek w kujawsko-pomorskim, nad jeziorkiem i lasem, cisza i spokój. niestety wstepne info dopiero na koniec tygodnia (pytałem o o k.200 osób)

 

A tak ściślej to jakie miejsce masz na myśli :?:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Bo jakbyś mistrzu intelektu nie zauważył (kłania się czytanie ze zrozumieniem) mam zamiar pomóc w organizacji zlotu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na spocie grupy zachodniopomorskiej proponowałem coś takiego http://www.frajda.com.pl/ tylko jak czytam to może nie wypalic ,raz ze względu na wolne terminy a dwa na odległośc dla południa Polski. Jeśli będziecie za spytam właścicielki. Ale na pewno odpadają terminy wakacyjne ponieważ są tam prowadzone obozy i kolonie. Podejrzewam tylko terminy poza sezonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ma Ciebie nie być to po co zabierasz głos ????

 

Bo jakbyś mistrzu intelektu nie zauważył (kłania się czytanie ze zrozumieniem) mam zamiar pomóc w organizacji zlotu....

 

Biedrona wyluzuj - przejrzalem caly watek i tylko ty sie niepotrzebnie unosisz - druga rzecz - jak chlopaki rzucili mysl o pomorzu to odrazu wyobrazilem sobie 100 paskow na plazy na tle zachodzacego slona ;)

 

No dobra przekonaliscie mnie - dla mnie moze byc nawet na placu u Turasa w DE bede napewno... no chyba ze znow dzien przed zlotem przytule sie do drzewa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam te rozważania i poza Spałą nie ma tak naprawdę żadnego ciekawego miejsca w łódzkim żeby pomieścić wygodnie na parkingu 100 passatów i 200 osób w pokojach do tego za rozsądne pieniądze, jedyne co mi przychodzi do głowy to www.zaleczewielkie.zhp.pl ale nie mam pojęcia czy są tam jeszcze wolne miejsca i czy zgodzą się na coś takiego jak zlot :confused: My zazwyczaj jakieś imprezy firmowe organizowaliśmy TUTAJ obawiam się jednak że cena będzie niestety zaporowa :(

 

Chyba że jakiś plener, namioty itp :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba że jakiś plener, namioty itp :?:

Czasy obozów juz odeszły... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasy obozów juz odeszły... :)

 

A szkoda :( Byłem kiedyś swoją starą skodą na zlocie w Czechach na weekend i nocowaliśmy a raczej imprezowaliśmy 2 noce w namiotach i powiem wam że naprawdę niezapomniane przeżycie :cwaniak:

 

boommax a jaką masz gwarancję że z parkingu pod ośrodkiem nie buchną Ci passata :?: Tamten zlot był akurat na starym lotnisku wojskowym które było ogrodzone i pilnowane przez żołnierzy i na teren mogli wejść tylko ludzie ze specjalnymi przepustkami. Pozostawiam temat pod rozwagę, może ktoś z forumowiczów - mundurowych ma możliwość załatwienia takiej imprezy :confused:

 

2 posty scalone. Używaj opcji 'edytuj'/Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wracajac do tematu, to pomysł namiotów jest lekko kiepski. Większość już wyrosła z tego typu uciech (ja zreszta też:D) i wolę normalne wyrko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
boommax a jaką masz gwarancję że z parkingu pod ośrodkiem nie buchną Ci passata :?:

Tak bo osrodek jest chroniony przez kilku ochroniarzy (tu mozna miec watpliwosci), ale na noc zamykana jest brama na klodke.

Jak komus to za malo to niech wykupi AC lub postawi czolgi przed brama.

 

edit:

1. sorki za odpowiedz za boommaxa

2. Edutuj posty, a nie tworz jednego po drugim - NIE SPAMUJ :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności