Skocz do zawartości
ningus

Wejdą takie aluski do passka????

Rekomendowane odpowiedzi

70/14?? chcesz jeździć traktorem czy samochodem??

 

Może i wejdą na styk, ale będzie koszmarnie wyglądał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nówki sztuki te oponki i szkoda mi sie ich pozbywać:) a może wyglądać troszkę jak traktor :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wykończ te opony na obecnych felgach i kup jakies może 15 przynajmniej jak na mój gust bo wg mnie to jest minimum do paska. na 14 to poże pikaczento ładnie wyglada ale w pasku to nie ma uroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze kiedy ja je wykoncze!!!nie dużo jeżdze wiec ze 4 lata mi zejdzie:):):)

 

widziałem kiedys paska na takich felgach i mnie sie bardzo pobał :)one są szerokie i maja małe ET.tylko nie wiem czy mi wejdą i czy przypadkiem nie nie bedą zacierac o płotniki???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma w B4 185/70/14 ale na standardowych staluchach z kołpaczkiem. Wyglą-tragedia! Jazda-tragedia! dobijają na "hopkach" a polecił mu kto?.......oponiarz w używkach ale chyba tylko dlatego żeby je wypchnąć z magazynu a mój kumpel , człek starej daty się nie zna :(

 

Passio wygląda jak na gwincie, oponki wewnątrz nadkola :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslisz Kulczaw- wejdą bedą zacierały????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

To ja jestem lepszy bo mam założone 195/65/15 n atyle i wyglądają super - przynajmnioej mi się podoba. Jeszcze nigdy mi nie obtarły o nadkole itp ale utwardziłem troszke tył i podniasłem tył o około 3 cm. Teraz ma pięknty wygląd - taki agresywny bo nachylony do przodu ale na przedzie mam oponki 195/50/15 (opony z rantem - łamane).

Co do ET się nie wypowiadam bo się nie znam.

 

Jeżeli Tobie się podobają to zakładaj bo to Ty masz być z tego zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podejdą ET powinno być 35 albo 37

 

ET to powiedzmy ułożenie felgi względem piasty bardziej wewnątrz albo zewnątz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nigdy mi nie obtarły o nadkole itp ale utwardziłem troszke tył i podniasłem tył o około 3 cm. Teraz ma pięknty wygląd - taki agresywny bo nachylony do przodu...

 

 

Że się wtrącę... Jak podnosiłeś? Ja mam dupkę nieco za nisko względem przodu i też się zastanawiam nad taką modyfikacją. Na diagnostyce amorki i sprężynki OK, więc chyba ktoś zmieniając przód nie pomyślał, że tylne są nieco posadzone na glebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem lepszy bo mam założone 195/65/15 n atyle i wyglądają super - przynajmnioej mi się podoba. Jeszcze nigdy mi nie obtarły o nadkole itp ale utwardziłem troszke tył i podniasłem tył o około 3 cm. Teraz ma pięknty wygląd - taki agresywny bo nachylony do przodu ale na przedzie mam oponki 195/50/15 (opony z rantem - łamane).

Co do ET się nie wypowiadam bo się nie znam.

 

Jeżeli Tobie się podobają to zakładaj bo to Ty masz być z tego zadowolony.

 

 

No daj spokoj bo tez mialem z przodu 195/50R15 a z tylu jak rozwailem oponke to zeby byl komplet zalozylem takie cos co mialem w garażu czyli 195/65/15 i tak mnie to wkur... bo auto stracilo dla mnie swoj urok a pozatym zaczelo mi na zakretach wyl uciekac za czym chyba nikt nie przepada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności