Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest gdzieś w okolicy Kielc możliwość sprawdzenia kondycji samochodu na hamowni??

PS Co myslicie o warsztacie EL-CAR Rafała Gruzińskiego na górnej (w dawnej kielczance) Warto tam coś naprawiać mechanicznego?

Ja jedynie korzystałem tam z usług elektryka (niezależny) i jest naprawde spoko polecam, niestety nie wiem jak z fachowością mechaników.

Jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę o odpowiedz :)

Dzięki

 

 

 

http://www.getcar.com.pl/pl/o_firmie

 

Hamownia

 

 

 

 

firma%20v4%20srednia.jpg

GETCAR Spółka z o. o.

Serwis Samochodowy (naprawy mechaniczne, myjnia, klimatyzacja, opony)

pn - pt. 8.00 - 20.00

sob. 8.00 - 14.00 ul. Ściegiennego 252, 25-116 Kielce

Edytowane przez czasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O hamowni w świętokrzysmim nie słyszałem. Najblizej chyba Kraków.

Odnośnie mechanika... Polecił mi tego mchanika znajomy - bo był z niego zadowolony . Ja niestety tego potwierdzić nie mogę. Zła diagnoza (samochód lekko szarpał przy przyspieszaniu) nie robił dynamicznych logów (bo jak to okreslił po co) czujnik temperatury, który miał być przyczyną wymieniony, efekt żaden.

Dobrym fachowcom diagnoza zajęła 30 sek, przy okazji wizyty w Compsporcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamownia jest w Biłgoraju - ale nie polecam bo to badziew a nie hamownia!!!

 

w Lublinie miała powstać tej jesieni w Masters Tuning (ale czy powstała to nie wiem)

 

wiem że to nie podkarpacie, ale... :zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O hamowni w świętokrzysmim nie słyszałem. Najblizej chyba Kraków.

Odnośnie mechanika... Polecił mi tego mchanika znajomy - bo był z niego zadowolony . Ja niestety tego potwierdzić nie mogę. Zła diagnoza (samochód lekko szarpał przy przyspieszaniu) nie robił dynamicznych logów (bo jak to okreslił po co) czujnik temperatury, który miał być przyczyną wymieniony, efekt żaden.

Dobrym fachowcom diagnoza zajęła 30 sek, przy okazji wizyty w Compsporcie...

 

A możesz mi kogoś polecić, mechanika, który dobrze wymieni rozrząd i ustawi kąt wtrysku, przeczyści turbo (dobrze zdiagnozuje na podstawie logów)

Byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge polecić.

 

Ściubis serwis na białogonie na browarnej. Numer telefonu wygląda tak: 413667873.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki damianko będę musiał się tam wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale podpowiem że musisz najpier zadzwonić i się umówić a termin to zazwyczaj około tygodnia. No chyba że auto przestaje jeździć to wtedy są szanse że od ręki wjedzie na kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musze umówić się na wymiane rozrządu wiec pewnie nie zrobia od ręki ;) a później bedę musiał posprawdzac turbo, połączenia i n75 (sam niestety nie bardzo mam na to czas

A masz jakieś doświadczenia z EL-GRAF na herbach?? podobno tez sa tam niezli kolesie i specjalizuja sie w samochodach grupy VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie bo jako że juz mam dosyć duze zaufanie więc dlatego nie rozglądałem sie za innymi warsztatami.

ja w pasku zrobiłem tam całe zawiesenie - tulejki tylniej belki, amorki i sprężyny z tyłu, taki maly wyciek oleju mi zlikfidowali, wszystkie tulejki i co tylko sie dalo z przodu i zawsze wszystko szło szybko i sprawnie (nie licząc tego że jedna sróba od wahaczas się urwała i broszkę bylo z tym zabawy).

Co go podpiecia Vaga tez nie ma problemyu bo w sumie mają sprzęt żeby prawie każde auto do komputera podpiąć.

 

Robilismy tez tam remonty silników i inne niezliczone naprawy i zawsze wszystko bylo ok.

 

 

PS. Jeśli nie masz nigdzie zniżki na części to moglibysmy się kiedyś umówic bo ja mam w focie 30%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Jeśli nie masz nigdzie zniżki na części to moglibysmy się kiedyś umówic bo ja mam w focie 30%.

 

Przekonałeś mnie bede się musiał wybrać do tego serwisu, a jak bede miał części do kupienia (np rozrząd i akcesoria) to chętnie sie zgłoszę do Ciebie :) i zrobimy jakies zakupy. ale to chyba dopiero koło lutego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fazol

gdzieś w krośnie jest hamownia (kumple z "hondy podkarpacie" tam sprawdzali swoje autka) cena coś koło 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już bliżej mam do krakowa ze świętokrzyskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W elektronice najlepszy jest pan Surma na Miłej.

 

Możesz podać jakieś dokładniejsze namiary na p. Surmę??

chce założyć też jakiś alarm i dodatkowe zabezpieczenia, czy można też tam coś takiego zrobić??

Masz może jakieś orientacyjne ceny,

Dzięki pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k62
Możesz podać jakieś dokładniejsze namiary na p. Surmę??

 

Niestety nie mam telefonu ani dokładnego adresu.

Jadąc Jagiellońską, od BP, skręcamy w lewo, w Miłą,

i prawie na końcu ulicy po lewej stronie plac zastawiony samochodami.

Kiedyś ten Pan miał siedzibę na ul. Zagórskiej i tam jeździłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) będe musiał sie tam udać, ale najpierw musze zrobic porządek z układem doładowania

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siloj

Jeśli to jeszcze aktualne i kogoś interesuje to jest hamownia w rzeszowie koło niedaleko dworca PKP na ulicy orzeszkowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fazol

tam goście maja hamownie?? w at-tuning??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest koszt hamowanka w Rzeszowie??

 

Dobra ta hamowania czy jakiś pic na wodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siloj

Nie wiem czy ta hamownia w rzeszowie jest dobra i jaki jest jej koszt i tak na 100% nie wiem czy jeszcze istnieje bo ja sie pytalem jakies 2 lata temu o podniesienie mocy w pasku i wtedy jeszcze wszystko funkcjonowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności