Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W elektronice najlepszy jest pan Surma

to prawda, ale i z portwelem musisz się do niego udać dość grubym, bo on też wie że jest b.dobry i ładnie się ceni; z elektryków jest jeszcze ciut tańszy z tyłu za urzędem skarbowym na częstochowskiej :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ale i z portwelem musisz się do niego udać dość grubym, bo on też wie że jest b.dobry i ładnie się ceni; z elektryków jest jeszcze ciut tańszy z tyłu za urzędem skarbowym na częstochowskiej :ok:

 

również polece ten warsztat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej podrzucił osobę pana Surmy.Mnie też to nazwisko przewijało się a nawet ostatnio w CK na CB ktoś o nim rzucił tylko bez namiarów.Czy ktoś ma namiary na w/w osobę jak tak to proszę na Pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na starej komurce chyba mam numer więc jutro postaram się ją uruchomić i napisać na forum a jesli nie to dam Ci dokłaną lokalizacji nap przykład na g.maps

 

tylko on niestety się ceni bardzo ale za darmo to kopa w du... się dziś nie dostanie ;)

 

 

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko on niestety się ceni bardzo ale za darmo to kopa w du... się dziś nie dostanie
Jak faktycznie zna się na robocie to i tak zaostrzędze czas i pieniądze na bujaniu się od jednego do drugiego bez żadnego efektu.

Podobno w Szałasie też jest dobry elektromechanik-czy coś słyszeliście o nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a gdzie w Kielcach (okolice) możnaby wyczyścić turbinę (wyregulować sztangę) lub wymienić na regenerowaną. Gdzieś na forum ktoś polecał jakiś warsztat, ale nie mogę teraz znaleźć tego wątku. Może znacie też przybliżone ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k62

Dawno robiłeś?? Możesz zdradzić koszt czyszczenia? Trzeba dostarczyć wymontowane turbo, czy sami wymontują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak faktycznie zna się na robocie to i tak zaostrzędze czas i pieniądze na bujaniu się od jednego do drugiego bez żadnego efektu.

Podobno w Szałasie też jest dobry elektromechanik-czy coś słyszeliście o nim?

 

Czarku ja o nim slyszalem w sumie to ja u niego robie wszystko jesli mam problem :)

 

Jak chcesz namiar to wiesz gdzie mnie znalezc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jozko, wiem i znajdę.

A czy ktoś może coś powiedzieć o mechaniku gdzieś między Borem a Bliżynem p.Wojciechowskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

widzę że panowie szukali hamowni w świętokrzyskim tak więc takowa się znajduję w Suchodółce nieopodal Ożarowa, jest to firma DV-T, http://www.dv-t.tla.pl/ zajmuje się chiptuningiem i jak każdy tuner również diagnoza.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bauer miałeś jakieś doświadczenia z tą hamownią? Byłeś tam? Jakie ceny? Możesz wydać jakąś opinię o tych panach i ich umiejętnościach itp... Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

ja osobiście nie miałem ale z mojego rejonu jeździ 3 corrado dwa 400+hp i jeden mojego kierownika 250hp wszystko robione w tym zakładzie, tak wiec pojęcie mają dość duże, tdi również robią ale o nich ciszej jednak z opinii kolegi który robił tam wspomnianego corrado potrafią dość ładnie samochód zrobić, hamownie maja na miejscu. co do cen mogę się dowiedzieć bądź tez po prostu zadzwoń na stronce którą podałem jest adres i telefon.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

co do hamowni słyszałem jakiś miesiąc temu że jest coś na Pakoszu, ale nie znam żadnych namiarów i konkretów :(

sam bym chętnie pojechał i sprawdził autko, bo coś ostatnio się zamuliło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się o hamowni w Kielcach w GetCar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie jak z cena za hamowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy... jutro chyba będe woził się po kielcach to moge tam wpaść... ale mojej padliny sprawdzać nie będe bo nie ma sensu... sprawdze mój letni zakup ale to toszkę czasu mi zostało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w poniedziałek do nich wpadnę - zobaczę co i jak i dam znać ;). A tak przy okazji Opiekunie :P kiedy jakiś spot organizujesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, kiedy spocik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności