Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no to moze ten wekend takie spotkanie przedswiateczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to moze ten wekend takie spotkanie przedswiateczne?

 

A dokładniej.

 

Moja propozycja

sobota 20 grudnia tj jutro o 15.00 w Skarżysku pod ALDI-m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje - blisko to pewnie piechota przyjde :) Pobs a Ty?

 

no chyba ze do Ck :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi pasuje - blisko to pewnie piechota przyjde :) Pobs a Ty?

 

no chyba ze do Ck :)

 

 

no ba jasne że do CK :D:D:D ale gdzie ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardowo parking tesco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
standardowo parking tesco :)

 

 

nie ma problemu :]

jozko to może załóż szybko posta ze jutro spotkanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu wy jeszcze nie macie co-miesięcznych spotów w CK????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie mozemy sie zorganizowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, koniec OT - wracając do tematu - hamownia 250zeta + vat - istnieje od 3 miesięcy; urzywana w celach klubowych, jak i również udostępniana prywatnym osobom; na obecną chwilę - obsługa na wolnym aż do nowego roku.

Trochę sobie chłopaki cenią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke drogo ;] jak chcesz to zapraszam na moja hamownie ;P wsiadam do twojego autka robie rundke i mowie jak jezdzi ;) jedyny minus nie daje wydruku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

co do hamowni słyszałem jakiś miesiąc temu że jest coś na Pakoszu, ale nie znam żadnych namiarów i konkretów :(

sam bym chętnie pojechał i sprawdził autko, bo coś ostatnio się zamuliło ...

 

 

Witam. Na Pakoszu jest hamownia, moj znajomy tam pracuje. Niestety nie pamietam jak sie firma nazywa - ogolnie zakład zajmuje sie instalacjami gazowymi (tam zakladalem sekwencje do swoja passata - jestem zadowolony, polecam), ale wiem ze ostatnio zaczeli tez chipowac samochody. W kazdym razie, jest tam mozliwosc i sprawdzenia mocy i dobrego podkrecenia wozu. Jesil chodzi o lokalizacje, to jest to ul. Pakosz, na przeciwko zajezdni slużby pogotowia czy cos takiego:)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz do nich jakiś kontakt? albo dokładny adres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,ta hamownia to LTA Polonia ul.Pakosz 23 tel.3620029.Takie namiary znalazłem w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebat5

witam ma ktoś chęć zhamowania passka w świętokrzyskim bo ja w połowie stycznia bym się pisał a w grupie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na Pakoszu jest hamownia, moj znajomy tam pracuje. Niestety nie pamietam jak sie firma nazywa - ogolnie zakład zajmuje sie instalacjami gazowymi (tam zakladalem sekwencje do swoja passata - jestem zadowolony, polecam), ale wiem ze ostatnio zaczeli tez chipowac samochody. W kazdym razie, jest tam mozliwosc i sprawdzenia mocy i dobrego podkrecenia wozu. Jesil chodzi o lokalizacje, to jest to ul. Pakosz, na przeciwko zajezdni slużby pogotowia czy cos takiego:)

 

Pozdrawiam!

 

dzięki za info :) a teraz powiedz albo zapytaj się kolegi czy opłaca się tam jechać.. czy sprawdzą dobrze auto czy tylko tak na odczep się :6:58:

 

 

witam ma ktoś chęć zhamowania passka w świętokrzyskim bo ja w połowie stycznia bym się pisał a w grupie lepiej

 

może i ja ale zależy jakie koszta są... chciałbym zobaczyć co da się wycisnąć z mojej gabloty :]

może ktoś inny by też chciał... ?!?! sebat5 dobrze pisze w grupie raźniej :D

a ogólnie wie ktoś ile takie sprawdzenie autka gdzieś kosztuje :confused: nie mówię w CK ale poza ... chciałbym wiedzieć z ciekawości.. i porównać

 

 

troszke drogo ;] jak chcesz to zapraszam na moja hamownie ;P wsiadam do twojego autka robie rundke i mowie jak jezdzi ;) jedyny minus nie daje wydruku ;]

eee jozko to ty fachura jesteś ;) picuś , cycuś, glancuś :) ale na taką hamownie to mogę moim rowerem do Ciebie przyjechać :P:p:p łapiesz się i przetestujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee jozko to ty fachura jesteś picuś , cycuś, glancuś ale na taką hamownie to mogę moim rowerem do Ciebie przyjechać łapiesz się i przetestujesz

 

nie ryzykuj - ja morduje wszystko do czego wsiade :) Ci co mnie znaja wiedza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info :) a teraz powiedz albo zapytaj się kolegi czy opłaca się tam jechać.. czy sprawdzą dobrze auto czy tylko tak na odczep się :6:58:

 

Jak bede sie widzial z nim to i spytam. O ile wiem na brak pracy nie narzekaja... po prostu jesli jestes zainteresowany to podjedz tam i dowiedz sie co i jak. Ja nie korzystalem z ich hamowni wiec nie jestem w stanie Ci odpowiedziec, czy robia to na odczep sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do tej hamowni to słyszałem że przejazd kosztuje 120 zł... więc nie wiem... będe tam w przyszłym tygodniu bo odbieram auto z sąsiedniego warsztatu więc postaram się dopytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damianko zapytaj dokladnie co i jak bo prawdopodobnie sie tam wybiore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności