Skocz do zawartości
MrWho

To jest tuning!!!

Rekomendowane odpowiedzi

No drogie Panie i Panowie fotki paska kola od którego brałem kilka cześci i mam nadzieje wezme jeszcze duzo duzo :D Mam nadzieje ze sie nie pogniewa że umieściłem tu jego fotki :)

 

Moim zdaniem tuning w pełbym wymiarze tego słowa :)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

 

Dla mnie super wypasik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak dyskryminacja :( ale coz...

 

bardzo fajnie i z glowa zrobione autko nie przesadzone z "bajerami" chociaz hmm jakos nie przekonuja mnie klamki ale to tylko fotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wybacz mi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to dla mnie nic specjalnego...

Wręcz nie podobają mi się:

- klamki zewnętrzne (festyn!!!)

- spojler nad tylna szyba

- lampy lexus look - wg mnie nie pasuja do passata

- drewno w srodku - uwazam ze okropnie psuje wygląd - wole chromowane elementy

- chromowana listwa pod tylna klapa - jak to w ogole wyglada :D

 

Podobaja mi sie natomiast:

- listwy chromowane na zewnatrz autka

- grill

- felgi

- chromowane elementy wnetrza

- kierunki w lusterkach

 

Ogólnie to jak dla mnie nic specjalnego. Koleś przesadził z chromem na zewnątrz, przez co zaczyna to przypominać mały festyn :)

 

Jak widać mamy inny gust co do tuningu :P To oczywiście moje subiektywne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia...

Z zewnatrz jestem stanowczo na nie. Samochod zrealizowany w stylu bling-bling, czyli ocieka chromem. Te klamki, ramka wokol tablicy rejestracyjnej i listwa na masce (!!) kojarzy mi sie jak to powiedzial jedrus z festynem. Nie znosze lexus-lookow w kazdym samochodzie ale tutaj wyglada to wrecz tragicznie. Przeciez to sie z niczym nie komponuje, wrecz mowi "staralem sie usilnie zmienic wszystko, co sie dalo wiec i wsadzilem takie lampy".

We wnetrzu lepiej - podobaja mi sie zegary z W8 i lampka sufitowa z W8. Mam od dluzszego czasu takie plany, by taka lampke u siebie zalozyc. Podoba mi sie kierownica trojramienna. Tyle, natomiast nakladki na pedaly z napisem Type R?? Nie bylo normalnych to trzeba bylo wziac pierwsze lepsze od hondy??

Czy dzwignia zmiany biegow nie jest z mercedesa klasy E?

Jesli silnik seria to LOL :)

EDIT:

Lusterka sa rzeczywiscie swietne i bylyby jeszcze lepsze, gdyby nie bylo bocznego migacza. Ten jednak jest wiec mamy calkiem niezla kakofonie kolorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wnetrzu lepiej - podobaja mi sie zegary z W8 i lampka sufitowa z W8.

kurcze jak Wy to poznajecie ? :)

natomiast nakladki na pedaly z napisem Type R?? Nie bylo normalnych to trzeba bylo wziac pierwsze lepsze od hondy??

heh, rzeczywiście, nie zauważyłem :D

Lusterka sa rzeczywiscie swietne i bylyby jeszcze lepsze, gdyby nie bylo bocznego migacza. Ten jednak jest wiec mamy calkiem niezla kakofonie kolorow.

nie no tutaj to akurat jakiejś większej różnicy nie robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wnetrzu lepiej - podobaja mi sie zegary z W8 i lampka sufitowa z W8.

kurcze jak Wy to poznajecie ? :)

Czytam niemieckie forum http://www.passat3b.de, tam jest to popularna modyfikacja. Na ebay chodza te lampki po 50 euro juz z konwerterem dla passata 3b (inny rozklad kabli, inny sposob zasilania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym te zegary sie roznia jesli mozna wiedziec? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociazby wyskalowaniem do 300 km/h :)

Ale niestety troche was oszukalem - to nie sa zegary z phateona, lecz i tak popularny wzor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubelt :) To nie zegary z phateona lecz zegary z W8 :) Tak samo lampka też w W8 ... zegary to chyba tylko tarcze i podświetlenie z W8 nie wiem dokładnie na 100% nie jest to komplet bo jego komp nie obslugiwal CAN a zegary z W8 sa z CAN... klameczki mi sie ogólnie podobaja tylko żeby nie miały wntek zachromowanych to by git wygladały ;) Lexusy :) Sadze żę w realu lepiej wyglada :) a kierunki :) Bardzo mi sie podobaja :) nie wiem co złego widzisz w chromie na tylniej klapie ?? Fajnie ty wyglada! podobnie jak w nowej A6 :)

 

Z tego co jeszcze dzisiaj przeczytałem pod maska bije 1,8T zawirusowany na 193KM!!! Własciciel jeĽdzi normalnie na gazie do tego jakaś zwykła instalacja nie sekwencja! Bo taka była założona jak juz go kupil :) I chodzi ok! no i Panowie na dowodzik :

 

licznik.jpg

To robi wrazenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz racje, nie wiem czemu mi sie to popieprzylo bo wiedzialem to tym, to sa elementy z W8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

mam zaczac co mi sie w tym autko nie podoba?

Dla mnie podstawa były by ładne felgi i gleba... a w tym aucie tego brakuje za miast wydawac na te wszystkie pierdółki trzeba zaczac od gleby i felg :) i odrazu było by lepiej ;)

Autko nie jest złe ale jeszcze trzeba by nad nim po pracowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały UPDATE :)

 

To jest B5 rocznik 98 :)

 

[ Dodano: Sob Lis 05, 2005 2:45 pm ]

fotki bez chromu pod klamkami :) moim zdaniem wyglada duzo lepiej :)

 

20.jpg

21.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bez tego chromu duzo lepiej wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, dopiero teraz zauważyłem jak ochydnie wyglądają opony z tymi białymi napisami.... fe :P

poza tym pierwsze wrażenie po zobaczeniu tego passata było negatywne i chyba takie pozostanie :) a widziałem na zywo nieraz B5 z światłami ala lexus look - ochyda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dadun
Z tego co jeszcze dzisiaj przeczytałem pod maska bije 1,8T zawirusowany na 193KM!!! Własciciel jeĽdzi normalnie na gazie do tego jakaś zwykła instalacja nie sekwencja! Bo taka była założona jak juz go kupil :) I chodzi ok! no i Panowie na dowodzik :

 

Obrazek

To robi wrazenie :)

 

 

znam osobiscie jeden VAG 1.8T z LPG niesekwencyjnym co jezdzi jak wariat, ale ile mial strzalow i szkod to tylko on wie ;-), natomiast predkosc ta wydaje mi sie rowniez malo realna, jakie sa opory powietrza :D , niechce zmyslac, ale moj osiagnal na rolkach 270 km/h czy 280 juz niepamietam, ale bez zadnych oporow przecie, zatem pewnie o ile realne to z wielkiej gorki takiej jak chyba w Luxemburgu z ktorej rozpedzilem Vectre 1.7D (57 KM) do 200 km/h + grubosc wksazowki :shock: normalnie niechciala jechac szybciej niz 140 (polskie paliwo) i 160 km/h kazde inne na zachodzie ;-) po kwadransie bujania of kors

 

reasumujac autko o ile to '98 to niezle stiuningowany przez blacharza, w srodku ladny, te drewna OK (lubie taki festyn), a dlaczego drewna bo nieprzystoi takiej furze jakis karbon czy allu to nie Fox GTI czy nawet GOLF V :P z zewn. festyn, ale kto co lubi, leksus-luk zenada, passek to limuzyna, nie maly popierdalach ;-) ktorego mozna obwiesic chromem, tylko suptelne wstawki daja mu troszke smaku, wszystko co ponad pewien poziom dobrego smaku w zadnym aucie niewychodzi na dobre ;-(

 

aha ladny kolor! i gratulacje dla blacharza ;-), Gazownika oraz Autotronica za ich instalke ;-)

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uj obawiam sie ze ta predkość to real! mam fotki porzedniego liczniczka... orginalnego a na nich 250km/h :) Sadze że te od W8 sa wyskalowane... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to z chromow bym na około szyb u siebie zrobił i na atrapie... moze w środeczku troszke... oraz drewienko :) zmienił bym podswietlenie tarcze na W8... oraz troszke innych dodatków ;) ale narazie po prostu nie mam kasy :( [ atrapa = 90zł, chorm na okolo szyb = 1200zl, tarcze = najpierw znalesc ktogos kto mi takiowe zrobi :| w niemczech 45ojro :) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to dla mnie nic specjalnego...

Wręcz nie podobają mi się:

- klamki zewnętrzne (festyn!!!)

- spojler nad tylna szyba

- lampy lexus look - wg mnie nie pasuja do passata

- drewno w srodku - uwazam ze okropnie psuje wygląd - wole chromowane elementy

- chromowana listwa pod tylna klapa - jak to w ogole wyglada

 

Podobaja mi sie natomiast:

- listwy chromowane na zewnatrz autka

- grill

- felgi

- chromowane elementy wnetrza

- kierunki w lusterkach

 

Ogólnie to jak dla mnie nic specjalnego. Koleś przesadził z chromem na zewnątrz, przez co zaczyna to przypominać mały festyn

:smile: swieta racja !!! Dla mnie choinka :) ale moze to dlatego, ze ja nie lubie sie wyrozniac z tlumu i mialbym inny pomysl na tuning. Ale co tam, gusta sa rozne, a o nich sie nie dyskutuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności