Skocz do zawartości
Gość scania

CZUJNIK KRAŃCOWY DRZWI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zb.gniew

6 zł w sklepie podróba ale nie jest to urządzenie bardzo istotne -może być u mnie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scania

nie rozumię Cię kolego możesz jaśniej napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jest to urządzenie barzdzo istotne

 

nie zgodze sie z Toba ani w 1% i widze ze wprowadzasz kolege w blad. Jest to urzadzenie a w zasadzie wlacznik ktory np jak w moim wypadku nie zalaczal swiatla wewnetrznego co dlamnie jest bardzo wazne. Mysle ze Kolega scania przerabia ten sam problem mimo ze nie napisal nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scania

tak tak chodzi mi właśnie o to że nie zalaczal swiatla wewnetrznego bo mam dwa ułamane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tak chodzi mi właśnie o to że nie zalaczal swiatla wewnetrznego bo mam dwa ułamane

 

kup ten i bedziesz zadowolony ;) polecam sam kupowalem 2 :)

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 zł w sklepie podróba ale nie jest to urządzenie barzdzo istotne -może być u mnie działa

 

Kolega ma absolutna rację.

Nie jest to istotne urządzenie z punktu widzenia bezpiecznego i bezawaryjnego użytkowania pojazdu.

Włączniki kupione za 5, jak i 10 PLN doskonale będą spełniać swoje zadanie.

Dodatkowo odpowiednio zakonserwowane (zabezpieczone) przed ich zamontowaniem będą działały długo i bezawaryjnie.

 

 

Nad czym my się tu spuszczamy......................................? :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zb.gniew

O B...e -nie na tyle ważne aby uganić się za orginłem ,a jak napisałem podróbę kupisz w sklepie pana Miecia za rogiem .Dla mnie ważne znaczy, pewno jak dla większości : coś od czego zależy np.poprawne funkconowanie silnika ,hamulca ,zawieszenia ,układu kierowniczego do których to szukał bym orginalnych dobrych jakościowo elementów, ale nie włącznika lampki wewnętrznej .I z tego powodu napisałem zainteresowanemu koledze że ja taki kupiłem za 6 Pln bez kosztów wysyłki ,oczekiwania z Allegro w małym prowincjonalnym sklepie . Jeżeli to nie dociera to najlepiej kupić w ASO VW(najbliższe w wyszukiwarce). Z poważaniem Zb.gniew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega ma absolutna rację.

 

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;)

 

moze i racja ze nie jest to wazny element ale ja osobiscie nie lubie jak cos w Passku nie dziala a swiatlo wewnetrzne mozna tez wziasc pod bezpieczenstwo wystarczy pomyslec i przeanalizowac co mogloby sie stac gdyby ....

 

smieje sie teraz :wstyd: hehe

 

dzis juz drugiemu MODERATORowi podpadlem hehe ;):vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dorzucę swoje 5 groszy :-)

Dla mnie to jest akurat też ważne urządzenie, bo dzięki temu działa mi alarm, tak więc można powiedzieć, że dba o bezpieczeństwo... Mojego autka :-P

 

Przyłączam się.. Również pare tygodni temu kupowałem te włączniki u tego sprzedawcy i spokojnie mogę go polecić. Szybko, sprawnie..

 

Pozdrawiam Kamel :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy i o tym podyskutować, tylko po co?

Jak napisałem wcześniej:

Ze względu ma małe prądy łączeniowe krancówek nie ulegną ich styki nadpaleniu, w związku z czym po ich zakonserwowaniu wszystko będzie działało tak samo długo, jak ......

 

Od punktu siedzenia mówisz..........

No cóż, gdybyś chciał z tym problemem udać się do jakiegoś elektryka, elektronika który nie lubi odstawiać fuszerki, to być może trafiłbyś na ..............mnie. :rotfl:

 

 

Generalnie naprawiacz sprzętu wie, co może zamontować.

Są elementy, które może zamontować na życzenie właściciela.

Są elementy, które mimo swoich zastrzeżeń przekazywanych właścicielowi zamontuje na jego wyraźne życzenie.

Są elementy, których nie zamontuje nawet na wyraźne żądanie właściciela.

 

Nikt ma siebie bata kręcił nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to i ja dorzucę swoje 5 groszy

Dla mnie to jest akurat też ważne urządzenie, bo dzięki temu działa mi alarm, tak więc można powiedzieć, że dba o bezpieczeństwo... Mojego autka

 

zgadzam sie wlasnie o to mi chodzilo :) dzieki Kamel juz myslalem ze nikt na to nie wpadnie :)

 

 

Od punktu siedzenia mówisz..........

No cóż, gdybyś chciał z tym problemem udać się do jakiegoś elektryka, elektronika który nie lubi odstawiać fuszerki, to być może trafiłbyś na ..............mnie.

 

wielki respekt dla MODERATORA JAFO :vw::vw::vw:

a juz myslalem ze dostane bana hehe :):wstyd::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

respekt........ :rotfl:

 

wyżej trochę dopisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zb.gniew

Kamel popatrz na zdięcie w pierwszym poście .To zwykły zwieracz z masą Ty proponujesz koledze coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamel popatrz na zdięcie w pierwszym poście .To zwykły zwieracz z masą Ty proponujesz koledze coś innego.

 

Kolega Scania szuka czujnika krańcowego do passata B4, a zarówno w B3 jak i w B4 są czujniki właśnie takie jak na podanej przez Seba.mak1 i powtórzonej przeze mnie aukcji.

 

Nie ma sensu odwalać fuszerki i montować czegoś uniwersalnego, skoro można założyć zamiennik orginału.

I z doświadczenia wiem, że po kilkunastu latach wnętrzności tych styczników rozpadają się, tak więc wydaje mi się, że Scania szuka jednak takich zamienników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sobie jeden taki zmienilem, i zamierzam zmienic jeszcze 2 i dodac 3 na klape bagaznika, niestety stanolem na tylnych drzwiach i za chiny nie da sie odkrecic srubki :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwierć i wkręć wkręt o większej średnicy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności