Skocz do zawartości
Gość kornmen

Brak oświetlenia pokręteł ogrzewania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kornmen

Witam, mam problem bo pare dni temu sobie z ciekawości rozebrałem klapke i pokrętła od ogrzewania, potem to złożylem spowrotem ale okazalo sie ze podswietlenie nie działa... wiec mam pytanie czy to tylko żaróweczka do wymiany, czy moze cos innego mogło sie przypadkiem zepsuc?? jak wogle taka mozliwosc jest...

I przy okazji mam pytanie od czego zależy ze podswietlenie jest zielone... żarówka?? wkładka?? czy jak dam jakąś porządną diode np niebieską na miejsce fabrycznej żarówki i zmienie wkładke na białą będzie mi świecic na niebiesko?? dzięki pozdro nara....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Mogłeś tylko źle wsadzić żarówke.Albo się spaliła.Kolor jest zielony bo zielona jest folijka z cyferkami.Zastosowanie niebieskiej diody nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj w klubie nieswiecacych pokretel ale ja je traktuje na razie stuknieciem w bok i sie zapalaja ale wiem ze musze rozebrac tylko nie mam czasu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor

U mnie był ten sam problem i przyczyną był brak styku.

Dioda nic ci nie da bo świeci kierunkowo, tzn. świeci tylko od czoła a nie po bokach. A więc światłowody nie będą działac. Też myśle nad przeróbką bo fabryczny patent faktycznie jest nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kornmen

dzięki za pomoc, potraktowałem to walnięciem w bok i rzeczywiście TO DZIAŁA !!!! jak narazie przynajmniej hehe dzieki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potraktowałem to walnięciem w bok i rzeczywiście TO DZIAŁA !!!! jak narazie przynajmniej hehe dzieki pozdro

No widzisz , nieraz nasze paski trzeba walnac zeby cos zatrybilo :610: ale i tak nie obedzie sie bez sprawdzenia kabli , bedziesz musial to rozebrac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności