Skocz do zawartości
dlugiiii

Elektrozawory chodzą jak diesel

Rekomendowane odpowiedzi

chciałym Was zapytać czy jak jest zimny silnik (ok 20-35stopni) po przełączeniu na gaz z elektrozaworów (podobno mam wielozawór TOMASETTO) słychać charakterystyczne stukanie ,klekotanie chodźby silnik był dieslem.Wiem,że one się otwierają i zamykają ,ale wcześniej nie zwróciłem na to uwagi i też otwierałem maske jak silnik miał 90 stopni.Czy z tych elektrozaworów moze wydobywać się klekot? Jak podwyższam obroty to przestaje klekot.Na instalacji przejechane 2 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz instalke sekwencyjną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o typ gazu ? To jest pełna sekwencja IV generacji.Dzisiaj posłuchałem go jak miał 90 stopni chodzi w miare ciszej.A jezeli chodzi o program to mam oryginalny do tego sterownika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugiiii, do końca nie jestem zorientowany ale chodzi Ci o wtryskiwacze gazu ? Jak miałem sekwencję to też klepały ale nigdy nie zwracałem uwagi czy między zimnym a ciepłym silnikiem była różnica :) Przy zamknietej masce nie było ich słychac ale jak się podniosło to klepało to to jak sieczkarnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlugiiii, do końca nie jestem zorientowany ale chodzi Ci o wtryskiwacze gazu ? Jak miałem sekwencję to też klepały ale nigdy nie zwracałem uwagi czy między zimnym a ciepłym silnikiem była różnica :) Przy zamknietej masce nie było ich słychac ale jak się podniosło to klepało to to jak sieczkarnia :D

 

 

podzielam wypowiedź kolegi :ok: jest podobno jakiś typ tych wtryskiwaczy cichszy ale za to bardziej awaryjny, czyli lepiej niech sobie klepią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, chodziło mi o elektrozawory gazu :)...ale widze,że one mają charakterystyczny odgłos jak są zimne a inaczej chodzą jak są ciepłe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności