Skocz do zawartości
bochum80

Co kupic dla żonki???

Rekomendowane odpowiedzi

jasne, a jakoś wykonania i w ogóle wygląd punto jest super :053: nawet nie ma co porównywać go do Polo

 

A co ty porownujesz polo i punto ??

Punto 2002 za 12tys a polo za 12tys z kturego roku chcesz ?

Za 25tys to masz punto ze hoho.

Siostra miala seicento 2003 1.1 i byl fajny samochodzik a za taka cene czego mozna oczekiwac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ty porownujesz polo i punto ??

Punto 2002 za 12tys a polo za 12tys z kturego roku chcesz ?

Za 25tys to masz punto ze hoho.

Siostra miala seicento 2003 1.1 i byl fajny samochodzik a za taka cene czego mozna oczekiwac ?

 

wole Polskie gówn*o w polu niz fiołki w Neapolu ;)

 

Wole starsze Polo niż nowsze Punto, Ford gówno wort a Fiat jego brat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wole Polskie gówn*o w polu niz fiołki w Neapolu ;)

 

Wole starsze Polo niż nowsze Punto, Ford gówno wort a Fiat jego brat

 

MOCNO! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MOCNO! :)

 

Chodzi mi o Punto I, II i UNO, nie podobają mi się te modele, z awaryjnością też nie jest najlepiej.

Nie wiem jak jest z nowymi modelami Fiata (Croma, Bravo), ale mi one się bardzo podobają :)

 

 

ps. wyraz fiołki i g***o powinny byc na odwrót :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nigdy za fiatem nie przepadalem. Znajomy jezdzil Bravo 1.9JTD ale do VW to nie mozna tego wynalazku porownywac (chodzi mi o silnik, bo co do samego auta czyli srodek i z zewnatrz to o gustach sie nie dyskutuje)

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakos nigdy za fiatem nie przepadalem. Znajomy jezdzil Bravo 1.9JTD ale do VW to nie mozna tego wynalazku porownywac

 

A co Ci się nie podoba w tym silniku?

 

Ja osobiście proponuję Polo.Sam takowym jeździłem przed Passatem.Fajne miejskie autko.Tylko jak już brać to stanowczo odradzam 1.0 50 KM.Silnik słaby a i 8 litrów po mieście to było normalne...Polecam 1.4 60 Km lub 1.4 16V 75 Km.Silniczki w zupełności wystarczają jak na ten samochód.Ogólnie byłem zadowolony ale jak dla mnie był za mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakos nigdy za fiatem nie przepadalem. Znajomy jezdzil Bravo 1.9JTD ale do VW to nie mozna tego wynalazku porownywac

 

A co Ci się nie podoba w tym silniku?

 

Czesto jezdze Bora 1.9TDI mojej mamy a jak czasmi siadam w to JTD to nie do konca mi sie wydaje ze to Trubo Diesel - takie moje zdanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że silnik ten jest mniej awaryjny niż 1.9 TDI...Kuzyn ma od nowości i w tym roku 400000 km mu puknie:p I wymienił w nim tylko chłodnicę. Moim zdaniem silniczek bezawaryjny:) No chyba że tylko jemu taki się trafił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wole Polskie gówn*o w polu niz fiołki w Neapolu ;)

 

Wole starsze Polo niż nowsze Punto, Ford gówno wort a Fiat jego brat

 

Po prostu jak ma byc tani i swiezy to musi byc jakosciowo gorszy no niestety, nikt nie kupi polo i po 3 latach sprzeda go za 1/3 wartosci..

 

 

Piosenkami sie bawimy ? "Ciagle bez pracy to my polacy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do awaryjności to nie mam pojecia. Chodzi mi o wrazenia z jazdy. Bora i Bravo to tez roznica w zawieszeniu ale mysle ze osiagi powinny byc chociazby zblizone. No jest jeszcze jedno ale w Borze mojej mamy jest 115KM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno Borą przy momencie 280 Nm lepiej się jeździ niż Bravo z momentem obrotowym 205 Nm :D

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jak ma byc tani i swiezy to musi byc jakosciowo gorszy no niestety, nikt nie kupi polo i po 3 latach sprzeda go za 1/3 wartosci..

 

 

Piosenkami sie bawimy ? "Ciagle bez pracy to my polacy"

 

raczej "..w kraju bez pracy to My Polacy..." ;)

 

zdrówko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo boys:)

Fiat NIET!!!

miałem fiata i mnie wyleczył do siebie na lata:mad:

Myślałem też o Corsa ale by musiała by być taka okazja jak wpadła teściowi - dwa lata temu 2004 rocznik 1.2 na full wypasie i przejechane 12tys km za 24 tysiaki - raczej opel do mnie nie przemawia

Francja jak juz to Citroen C1, C2 lub Peugeot 107 - toyotka Aygo niestety za droga

Wiec raczej zostanę przy VAG - Seat Arosa lub Lupo ewentualnie POLO - silniki 1.4 lub Dieselek

Co wy na to??

Mam czas do połowy sierpnia więc na siłę nic nie szukam ale jak coś wpadnie to czemu nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostra chce kupic malego diesla i wyglada to podobnie jak u ciebie Chciala na poczatku C2 1.4HDI lub Micre 1.5DCI. Ale do citrusa ja zniechecam a nissan... hmm, ogladala Lupo 1.4tdi ale muwila ze glosno jak traktor i ze silnik ma niska kulture pracy. Coz Polo z 1.4tdi to bedzie to samo, Ja ja namawiam na Corse 1.7cdti cos kolo 100koni wiec da sie poruszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Lupo 3L (silniczek 1.2 TDI) , spalanie około 3l/100km :)

a jak jesteś ekologiczny to koniecznie z funkcją Stop/Start...chociaż czasami jest to irytujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3L jest tak że cholernie drogie są - ale z drugiej strony nic nie gnije - także jeden problem z głowy

No i nie powinno być problemu z ewentualną odsprzedażą - chociaż raczej szukam auta na lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś pewnie znajdziesz.chyba że na szybkości szukasz...to może być ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wole Polskie gówn*o w polu niz fiołki w Neapolu

 

Wole starsze Polo niż nowsze Punto, Ford gówno wort a Fiat jego brat

 

Co sie tak kolego mądrujesz??

 

Pewnie twoje ostatnie doświadczenie z Fiatem było jak zdawałes prawo jazdy... i oblałeś na fiacie. :/

 

FIAT TO KRÓL SAMOCHODÓW MIEJSKICH !!

 

a teraz konkret

 

Jak dla żonki autko to pewnie będzie śmigać po mieście, więc proponuje tylko benzyniaki.

Diesel nie lubi krótkich tras kupisz benzyniaka na miasto lepiej na tym wyjdzesz finansowo , moje zdanie możecie myśleć inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a teraz konkret

 

Jak dla żonki autko to pewnie będzie śmigać po mieście, więc proponuje tylko benzyniaki.

Diesel nie lubi krótkich tras kupisz benzyniaka na miasto lepiej na tym wyjdzesz finansowo , moje zdanie możecie myśleć inaczej :)

właśnie że nie :)

żonka głównie się będzie przemieszczać od miejsca zamieszkania tj wieś 18km do Gliwic do pracy , która leży na obrzeżach i ma jedne światła do odstania - także miasta tam za bardzo nie doświadczy - więc uważam że zakup diesla nie jest do końca taki głupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie że nie

żonka głównie się będzie przemieszczać od miejsca zamieszkania tj wieś 18km do Gliwic do pracy , która leży na obrzeżach i ma jedne światła do odstania - także miasta tam za bardzo nie doświadczy - więc uważam że zakup diesla nie jest do końca taki głupi

no jasne to zmienia postać rzeczy, tak strzelałem bo większośc kobitek to buja sie po mieście :)

 

a co do autka to jak nie FIAT to może FABIA ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności