Skocz do zawartości
ormowiec

promocja w serwisach VW :)

Rekomendowane odpowiedzi

omg i oni za to gówno (sry) chcą setke ?? za to "sprawdzanie" i "kontrole" to ja pobaluje w weekend .... niczego tam qwa całkowicie nie robią konkretnego, a założe się że przy samochodzie musiałbym stać żeby przypilnować czy byle kierunki mi sprawdzą .... TOTALNA PORAŻKA moim zdaniem .... debilów zapewne naciągną ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry ale poczytałem to jeszcze z niedowierzania 4 razy za co to oni kase biorą i sie posikałem ..... zapraszam do siebie .... takie badania podczas 1 bro (jako gratis dodam przemiłą pogawędkę i dyskusję o naszych paszteciorach ;) ) ... i nawet w bardzo miłej atmosferze :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to najbardziej zainteresowalo sprawdzenie skrzyni automatycznej. Ciekawe jak to zrobia i czy zrobia. Bo jak by to byl jakis profesjonalny test to nawet bym sie dal naciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie to najbardziej zainteresowalo sprawdzenie skrzyni automatycznej. Ciekawe jak to zrobia i czy zrobia. Bo jak by to byl jakis profesjonalny test to nawet bym sie dal naciagnac

 

podłączą pod VAG i sprawdzą błędy :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie kontrola poziomu oleju to tylko w silniku sprawdzenie na bagniecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Bylem dzis w ASO VW na Ratajach w Poznaniu-facet o tej akcji jeszcze niczego nie wiedzial :przestraszony:

No i nie powiedzial mi, na czym dokladnie ma poegac sprawdzenie klimatyzacji-ja mu powiedzialem, ze mam blad climatronica (4F7), a on mi na to, ze ta akcja serwisowa na pewno tego nie obejmie (ale dalej nie wiedzial niczego o tej akcji) :dobani:

Po prostu zenada :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test klimatyzacji w ramach tej akcji: Wyjechanie z ASO otwarcie szyb i sprawdzenie czy jest zimny nawiew :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem dzis w ASO VW na Ratajach w Poznaniu-facet o tej akcji jeszcze niczego nie wiedzial :przestraszony:

No i nie powiedzial mi, na czym dokladnie ma poegac sprawdzenie klimatyzacji-ja mu powiedzialem, ze mam blad climatronica (4F7), a on mi na to, ze ta akcja serwisowa na pewno tego nie obejmie (ale dalej nie wiedzial niczego o tej akcji) :dobani:

Po prostu zenada :dobani:

nie doczytałeś

 

 

Od 26 listopada do 9 grudnia 2007 roku we wszystkich Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagena będą mogli Państwo skorzystać ze specjalnej oferty Zimowego Przeglądu VW. W cenie 99 zł wykonane zostaną następujące czynności:

POZDRAWIAM :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sry ale poczytałem to jeszcze z niedowierzania 4 razy za co to oni kase biorą i sie posikałem ..... zapraszam do siebie .... takie badania podczas 1 bro (jako gratis dodam przemiłą pogawędkę i dyskusję o naszych paszteciorach ;) ) ... i nawet w bardzo miłej atmosferze :zdziwko:

 

:padam::padam: święta racja za co oni chcą 99 złociszy to oni powinni dopłacić za tą jazdę próbną :rotfl:. No jeden punkt jest wart pojechania do VW " kontrola spryskiwacza " :mur:

 

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie na czym ma polegać w promocji: sprawdzenie sygnału dźwiękowego, czyżby ktoś ze znawstwem naciśnie na klakson i wytrawnym uchem oceni jego działanie ? Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności