Skocz do zawartości
Gość bejo

Zawieszony Passat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bejo

Ludzie to maja zdolnosci ...

Takiego ladnego Passata tak zawiescic ...

 

bf45b020bec86c66.jpg

 

 

//poprawiłem temat - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego ladnego Passata tak zawiescic ...

 

A tytuł mylący co to jest zawwiescic????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak dokładnie to jaki był cel tego wspaniałego manewru :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co on chciał zrobić ? Zarzuciło paska czy co ? Przecodził przez pasy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień temat, bo już myślałem, że chodzi o "zniewieszczenie" a nie o zawieszenie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanik tego passka - już zaciera ręcę :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bejo, forumowy. :rotfl:

Auc... paska to zabolalo. :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czapki z głów dla tego gościa :padam: żeby taki nocy lansik odstawić to trzeba mieć ja##a :rotfl::rotfl: ale co się nie robi żeby koleżance zaimponować :P świat oszalał :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bejo

Panowie, tak dla scislosci to nie moj Passacik, zdj znalazlem w necie. Wg mnie ktos probowal zjechac po schodach do tego (chyba) centrum handlowego i sie zawiescil na podwoziu. ale to tylko przypuszczenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, tak dla scislosci to nie moj Passacik, zdj znalazlem w necie. Wg mnie ktos probowal zjechac po schodach do tego (chyba) centrum handlowego i sie zawiescil na podwoziu. ale to tylko przypuszczenia. :)

 

Nawigacja pokazała mu, że to jest skrót i będzie szybciej i ominą wszystkie korki :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bejo
Panowie, tak dla scislosci to nie moj Passacik, zdj znalazlem w necie. Wg mnie ktos probowal zjechac po schodach do tego (chyba) centrum handlowego i sie zawiescil na podwoziu. ale to tylko przypuszczenia. :)

 

Nawigacja pokazała mu, że to jest skrót i będzie szybciej i ominą wszystkie korki :rotfl:

 

Moze i tak bylo ... :) ale nikt nie bral pod uwage ze to moze kieroca-kobieta powadzila ten samochodzik ... a wtedy wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy się ludziom przytrafiają, może chciał uniknąć kolizji z kimś, kto mu wymusił pierwszeństwo.

Rok temu chyba w Wawie jeden jegomość zjechał mondeo do metra racławicka, ten to dopiero był zdolny. Mniej śmieszne w tym wszystkim jest fakt, że o ile dobrze pamiętam z powodu tego manewru zginął człowiek wchodzący akurat po tych schodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też podobnie sobie pomyślałem może kierujący chciał uniknąć potrącenia osoby pieszej będącej na widocznym przejściu dla pieszych i taki manewr był konieczny ( wiem przemawia przeze mnie skrzywienie zawodowe :rotfl: ), ale jeżeli kierujący chciał skrócić sobie drogę to niezły gość z niego.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności