Skocz do zawartości
Gość misku

"MFA" i "MFA Plus" - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam Passata B6 2005r. Mam pełny FIS lecz nie mogę wejść do menu za pomocą manetki od wycieraczek, przytrzymywanie przycisku nie pomaga. Czy menu MFA może być zablokowane? Można zmieniać MFA1/MFA2, średnie spalanie, czas przebytej drogi, ilość paliwa itp. Być może można to menu jakoś uaktywnić?

Zdjęcie mojego komputera http://imageshack.us/photo/my-images/805/img4912e.jpg/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w specyfikacji auta "board computer", jaką wersję auta masz trendline, jaki masz moduł komfortu 3C0959433M? Tak czy inaczej bez kompa się nie obejdzie.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz w specyfikacji auta "board computer", jaką wersję auta masz trendline, jaki masz moduł komfortu 3C0959433M? Tak czy inaczej bez kompa się nie obejdzie.

 

Może głupie pytanie, ale czy te inforancje znajdują się na naklejce w książce serwisowej lub w bagażniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

czy ktoś z Was wie może czy jest możliwość w komputerze spalania średniego wyregulowania tego co pokazuje komputer???

w mazda miałem np -15%, -10%, -5%, 0%,+5%,+10% i +15%.

Tutaj np ostatnia trasa wg kompa 6,6 l a kartka i kalkulator to 5,9 to duża różnica bo 0,7l /100km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam teraz dużo wolnego i chęć zmiany licznika! Gateway 3C0907530C komfort 3C0959433M stary licznik 3C0920851M Disel. Polecono mi licznik o nr 3C0920871X. Nie chcę wymieniać ani Gateway ani komfortu. Czy tylko ten licznik będzie się nadawał? Ktos napisał że licznik 3C0920871X działa ale w komforcie miał końcówkę K a ja mam M znaczy że mam lepszy komfort czy bez znaczenia? Czy licznik 3C0920971X też będzie pasował? I jak w liczniku zmienić przebieg na taki jaki mam aktualnie? Dzięki z góry za wyrozumiałość i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ustal sobie jaki chcesz mieć, gdyż...

 

liczniki eur maj trzecią liczbę od końca 8, angole 9, tj eur 871, ang 971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up@ Mój passat jest używany w Irlandii o dziwo z tego co wychodzi ma europejski licznik z 8 zamiast 9. Więc tak jakby to bez różnicy tylko czy ten z 9 będzie pasował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że te 3c092097xx maja skale prędkości w milach a 87xx maja km..

Będzie pasował licznik ktory wygląda identycznie jak Twoj tylko ma pełny fis.

Nie ma różnicy czy automat czy manual,

szukaj do diesla (skala do 6 tys)

Czy kupisz od angola czy od "europejczyka" Twoja sprawa sa jeszcze amerykance ktore temperature maja w farenheitach i predkosc w milach.

 

3c0920871T 3c0920870R nie podejdą bez zmiany wtyczki, gatewaya, ramki.. to jest nowy typ licznika.

BTW czytaj po prostu bo wszystko 500 razy opisywane..

pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy licznik od 2.0 TDI jest taki sam jak od 1.9 TDI diesel oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a czy licznik od 2.0 TDI jest taki sam jak od 1.9 TDI diesel oczywiście

 

Nie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkoda bo taki mam od ręki. Więc trzeba szukać od 1.9 a nie jest łatwo :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja szukałem to miałem tylko wytyczne, że diesel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten licznik 3C0920871X to kombi więc na wyświetlaczu pokaże bude kombi czy można ustawić sedan by pokazywalo? A może znacie konkretny liczni pod sedana który u mnie będzie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam mfa bez +. Czy jest tam jakies dodatkowe menu ktore pozwoli mi jakies dodatkowe rzeczy ustawic? Czy ten wyswietlacz ogranicza sie tylko do pokazywanie podstawowych informacji dt samochodu?

 

Probowalem trzymac dolny przycisk od wycieraczek i nic sie nie wydarzylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tam jakies dodatkowe menu ktore pozwoli mi jakies dodatkowe rzeczy ustawic?

 

Cały ten wątek jest właśnie o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy licznik 3C0920871k i licznik

3C0920871E będę działać u mnie poprawnie vw passat sedan 2006 b6 1.9 TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego wszystkie od diesla z czerwonym fis będą śmigać tak samo, żadnej większej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super ułatwia mi ta odpowiedź sprawę! :-D teraz tylko bym gafy nie zrobił napiszcie który to pełny fis(MFA PLUS) albo jak go rozpoznać z tych liczników co podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to znów ja :banghead: czy jak zamatuje licznik od kombi to na wyświetlaczu będzie buda kombi a czy da się ją zmienić na sedan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności