Skocz do zawartości
Gość zenit_

Czujnik temperatury cieczy chłodzącej

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś zielony firmy K2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam byłem zapytac w sklepie o czujnik i gość sie mnie zapytał jaka jest u mnie końcówka czujnika kwadrat czy okrągła????mam passata 1.8t 1998r 150km pomoze ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

Podepnę się pod temat. Jestem posiadaczem Passata 1.9TDI 115KM ’99 o oznaczeniu silnika AJM. Chciałbym się zapytać którędy idzie przewód od czujnika temperatury cieczy G2/G62. Chodzi mi dokładnie o to, w którym miejscu jest jakaś kostka lub listwa zbiorcza oraz które żyły/piny odpowiadają za G62 (wskazanie do komputera) . Czujnik mam po lewej stronie silnika patrząc od komory silnika i przewód chowa się za silnikiem. Nie mam kanału, a chciałbym się jakoś dostać od góry do przewodów z G62. Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewody od G62/G2 ida z tyłu silnika i wchodzą w czarną grubą wiązkę która wchodzi do czarnej skrzynki komputera na podszybiu. Czujnik G62[piny 3,4] dla komputera silnika jest bezpośrednio podłączony pod wielostykowe złączę komputera [piny 104, 112] Czujnik G2 [piny 1, 2] dla licznika w skrzynce komputera łączy się czarną kostką [piny 5, 9] i dalej biegnie do licznika, niebieska wtyczka [piny 7, 8]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O taką informacje mi chodziło. Dziękuje serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przewody od G62/G2 ida z tyłu silnika i wchodzą w czarną grubą wiązkę która wchodzi do czarnej skrzynki komputera na podszybiu. Czujnik G62[piny 3,4] dla komputera silnika jest bezpośrednio podłączony pod wielostykowe złączę komputera [piny 104, 112] Czujnik G2 [piny 1, 2] dla licznika w skrzynce komputera łączy się czarną kostką [piny 5, 9] i dalej biegnie do licznika, niebieska wtyczka [piny 7, 8]

 

Wracam do tematu. Kolego Grzechhhu chciałbym jeszcze zapytać jakiego koloru są przewody wychodzące z czujnika G62 do komputera (muszę mieć 100% pewność, żeby za dużo nie namieszać). Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc od czujnika G62

 

pin 4 - brazowo/szary

pin 3 - brazowo/bialy

pin 2 - brazowo/zolty

pin 1 - niebiesko/brazowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, czy pin 3, brązowo-biały, to masa? Dziękuje serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam.

Edytowane przez skrzat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności