Skocz do zawartości
Gość dkojak

Domykanie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

ale ryglowanie mi dziala drzwi a tem maches co zakladal mi alrm powiedzial ze na przewodzie od domykania szyb powinien isc impuls i i na probowce swiecila sie lampka i ona powinna sie palic 30s i powinna zgasnac a tu dupa i powiedzial ze wina modulu tego alarmu ze sklepu i teraz chce dokupic sam modul domykania szyb i pytam sie czy mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozbierasz tylko drzwi kierowcy

 

Wiem i ja tak mam, ale Krawcol pytał o moduł domykania drzwi, i jest tam schemat podłączenia - sprawdź a stwierdzisz że dobrze napisałem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czyli co musze jechac do aso i co powiedziec zeby odblokowali mi domykanie szyb??? tak jak to sie robi ale powiedz mi jak ryglowanie mam to nie mialbym domykania szyb??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
ale powiedz mi jak ryglowanie mam to nie mialbym domykania szyb??

Ja tak w tej chwili mam...

jarek.123, skoro tam jest az tyle zabawy z podlaczeniem tego modulu, to nie wiem, czy jest sens sie w to bawic... Ale musze przyznac, ze kusi mnie tez troche to domykanie szyberdachu... Czasami lece na parking upewnic sie, czy zamknalem szyber lub szyby, co prawda niezbyt czesto, ale zawsze mam jakis taki lek, ze wody mi do auta moze nalecice z chmurki :/

To jest jednak dosc duzy dyskomfort :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciesz z kluczyka domyka sie również szyberdach (bynajmniej tak u mnie jest ) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

jarek.123, a wiesz, ze ja kluczykiem nie probowalem jeszcze szyberdachu domykac :wstyd: I nie wiem, jak to u mnie dziala-chyhba jeszcze dzis z ciekawosci sprawdze ;)

Ale dalej pozostaje najwazniejsza sprawa-nie chce domykac wszystkiego kluczykiem, tylko pilotem :zalamany:

Kurcze, zostawie to na grudzienj na swieta... Usiade z kumplem przy piwku i cos wykombinujemy ;) Co dwie glowy, w dodatki na promilach, to nie jedna :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawcol jezeli mam otwarte szyby to jest tak że najpierw domykają sie szyby a następnie szyberdach, byc może jak zamkną sie szyby nikt dlużej nie trzyma kluczyka na domykaniu :] . Dlatego proste wydłużenie impulsu i domyka sie wszystko, bez mądrych modułów :hyhy:

A propo piwka, po promilach zawsze przychodzą najlepsze pomysły :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesuuuu.... po co podpinac kable od domykania, po co wam dodatkowe moduly, jesli alarm ma obsluge funckji comfort to wystarczy wydluzyc sygnal na zamknij do 25 sek i po sprawie. jakby chcial ktos sobie to sprawdzic to zadne lampki nie musza swiecic ani gasnac jak tam ktos w poscie pisal, wystarczy probowka podac mase na kabel od zamykania drzwi w drzwiach kierowcy i potrzymac go chwile a szyby sie zamkna.

 

kolego krawcol powiem szczerze ze nie widzialem jescze zeby w jakims modelu paska z tych rocznikow nie dalo sie tego wprogramowac, chyba ze nie wiem,masz padniety modul komfortu albo cus nobo skoro z kluczyka domyka to czemu by nie mialo dzialac z pilota, z czyms takim sie nie spotkalem.

 

pozdrawiam

tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
chyba ze nie wiem,masz padniety modul komfortu albo cus nobo skoro z kluczyka domyka to czemu by nie mialo dzialac z pilota, z czyms takim sie nie spotkalem.

No widzisz, a jednak moze tak byc... Modul komfortu jest OK, VAG po prostu w ogole nie pokazuje mi tej funkcji domykania szyb... Takze nie mam gdzie zmienic "0" na "1" :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna...to powiem Ci ze jestem w szoku :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesuuuu.... po co podpinac kable od domykania, po co wam dodatkowe moduly, jesli alarm ma obsluge funckji comfort to wystarczy wydluzyc sygnal na zamknij do 25 sek i po sprawie.

Tomczak, przyjmij do wiadomości że nie każdy moduł idzie przeprogramowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no takale teraz chodzi mi o tekombinowania z alalrmami, nie wiem po co kombinowac z przewodem od domykania jesli mozna po prostu wydluzyc impuls zamknij n 25 sek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomczak masz racje, ale nie do końca. Prawda jak zwykle leży po środku, a wiec tak - jeżeli ma ktoś możliwośc zaprogramowania modułu komfortu, to jest to najepsze rozwiazanie, jeżeli ktoś nie ma takiej możliwości, a ma żyłke do majsterkowania to może szybciutko i tanio sklecic sobie układ do domykania, a jeżeli ktoś nie ma możliwości przeprogramowania komfortu, ani zacięcia majstrkowicza to pozostaje moduł domykania szyb i ewentualnie wizyta u jakiegoś elektryka :]

P.S. Zapomniałem o alarmach z możliwościa domykania szyb, tutaj sprawa jest prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam sie jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam @ll

Mam do Was pytanie - a mianowicie na tej stronie:

http://www.forum.vw-passat.pl/topics33/modu-komfortu-diagnostyka-vag-vt1830.htm?sid=d9c327eb4af86a549478c2f2820158be

wiele wyczytałem, włączyłem sobie ryglowanie drzwi przy prędkości 15km/g, sygnał dźwiękowy alarmu, ale niestety nie potrafię wałczyć domykania szyb.

Nie wiem czy pod windowsem jest taka opcja ale próbowałem pod dosem tak jak piszą na otwartym sercu ale ciągle nie mogę sie połączyć. Vag jest na USB jest to pełna opcja z jakąś tam licencją - kosztowała około 2tyś. zł. w każdym bądź razie wszystko na nim można zrobić.

Wie ktoś jak skonfigurować VAG-A lub ma jakiegoś VDC_PRO, który obsługuje USB??

Mam moduł komfortu taki 1J0 959 799 AH i z tego co wyczytałem da się w nim włączyć domykanie szyb bez dodatkowych urządzeń zamontowanych jako dodatkowe urządzenie.

Ale kurcze nie wiem jak, może ktoś mi podpowiedzieć jak to przestawić żeby chodziło??

Jak to można zrobić Vagiem pod windowsa ?? Z góry dzięki za podpowiedzi

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności