Skocz do zawartości
Gość phans

Ubezpieczenie samochodu w Liberty Direct

Rekomendowane odpowiedzi

A przepraszam, jaki to jest magiczny sposób na ominięcie ustawy, która reguluje sprawy związane z ubezpieczeniem OC ? Możesz podać przykłady jakichkolwiek wyłączeń ☺?

 

Chyba chodzi o takie wyłączenia jak: jazda po alkoholu , bez prawa jazdy , bez ważnego przeglądu technicznego , ucieczka z miejsca wypadku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o takie wyłączenia jak np(ostatnio spotkałem) bieżnik opon na DWÓCH osiach powinien być jednakowy inaczej wyłączenie odpowiedzialności. Także ustawa ustawą, polisa polisą wszystko dobrze jak nie dojdzie do szkody, wtedy dopiero się zaczyna, spór z TU

zakończony zazwyczaj sądem i czemu? bo zaoszczędziło się 50zł. Jeszcze raz powtarzam czytać wyłączenia.

 

Co do ustalenia klasy BM jak tylko mogę robię to przez infolinie od tak z kliku lat ciężko wywnioskować. Oficjalnie pełne zniżki po 8 latach bezszkodowej kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz powtarzam czytać wyłączenia.

 

Jeszcze raz : sprawy OC reguluje ustawa i TU może sobie dopisywać wyłączenia na zasadzie pobożnych życzeń. I tyle. Koniec. Kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ma rację. W przypadku OC jest ustawa i już.

Bieżnik opon musi być identyczny na danej osi. Takie auto jest sprawne i OC musi pokryć szkody. Co do AC się zgodzę.

Czasami jest też tak, że wyłączenia są w jednym miejscu w OWU ale potem są tylko przypisywane indeksem lub "*" do danych ubezpieczeń (AC, NNW, AS itd) ale to już i tak nie temat dotyczący OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubezpieczamy

PZU do najtańszych nie należy ale likwidację ma bardzo dobrą. Są inne też towarzystwa dobre i niedrogie.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy wybrać realnie ,dobrze i niedrogo.

http://www.kontakt.net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad OC+AC. Myślałem o liberty, ale czy to dobra decyzja w przypadku likwidacji szkody lub kradzieży? Wszystko jest dobrze do momentu jak my płacimy a potem... I w PZU też można się "zdziwić"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności