Skocz do zawartości
Gość phans

Ubezpieczenie samochodu w Liberty Direct

Rekomendowane odpowiedzi

Gość phans

Po wielu latach związania z TU PZU wreszcie zdecydowałem się zmianę i okazał się nią Liberty Direct - Max Kolonko w reklamie :-)

Jeżeli różnica byłaby z 100-200zł bo bym się zastanawiał ale była 700zł na korzyść Liberty Direct i powiedziałem 'do widzenia' PZU. Wziąłem opcję OC+AC Premium gdzie jest stała kwota ubezpieczenia oraz nie ma amortyzacji za części - a w PZU niestety suma ubezpieczenia jest zmienna w dół :-( oraz w moim przypadku amortyzacja części w PZU byłaby na poziomie ponad 30% !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Max Kolonko, Boston Massachusets.... tiaaaaa

Ubezpieczyć możesz wszędzie. Za każde. Nawet psie pieniądze.

O ile w przypadku OC jakiś przeżyjesz to w przypadku AC sprawdź dokładnie od czego Cię nie ubezpieczają bo może się okazać że małą składka wynika z małego zakresu odpowiedzialności TU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze w ubezpieczeniach od paru lat i polecam AXA.

tel - 9522

net - http://www.axa.pl

Tam możesz sprawdzić cene i zakupić polise (przez telefon lub internet).

Ceny baaardzo konkurencyjne.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a jesteś związany tylko z tą firmą czy oferujesz wiele różnych?

Czy tez jesteś tylko klientem tej właśnie firmy?

 

 

 

PS. wycena składki utknęła na 1 ekranie i koniec. Ani drgnie :-)

 

 

Ps2 Już wiem :-) Działa tylko na IE. Wyliczył mi składkę 2x większą od mojej. Fakt. Fajna sprawa ale targować się nie umie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, a mnie napisali, że AC nie oferują dla mojego pojazdu... :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phans, a miałeś już jakąś stłuczkę, czy coś podobnego by korzystać z ac? nie stwarzają problemów? w końcu pewnie jest coś za coś? może ktoś inny ma także ubezpieczenie ac w libertydirect i mógłby sie wypowiedzieć co do wypłat z ac? a może ktoś ubezpieczał w cudirect - dziwna oferta (reklama telewizyjna) zniżki oc=ac? czym to jest obwarowane, a czego nie mówią w tv? macie jakieś informację lub przejścia z tymi firmami? oczywiście pytam, bo niebawem przychodzi czas ubezpieczenia.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biernik
phans napisałeś o 30 % amortyzacji, której prawnie nie ma w żadnej ubezpieczalni, ale zobaczysz jak w liberty dowalą ci 50 % :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś ubezpieczał w cudirect - dziwna oferta (reklama telewizyjna) zniżki oc=ac? czym to jest obwarowane, a czego nie mówią w tv? macie jakieś informację lub przejścia z tymi firmami? oczywiście pytam, bo niebawem przychodzi czas ubezpieczenia.

pozdrawiam

Przejść na razie nie, ale ja wykupiłem polisę OC w CU - najniższa cena (wręcz bezkonkurencyjna), jaką spotkałem wśród tych TU, które obdzwoniłem. Wszędzie ceny oscylowały wokół 1200-1400 zł, a tam za podstawową wersję OC zapłaciłbym 819 zł - wobec takiej kwoty "strzeliłem" sobie OC z wariantem maksymalnym w cenie 899 zł (dopłata do wariantu 80 zł); jednak w związku z rozłożeniem płatności na dwie raty, każdy ze składników ubezpieczenia "drożeje"o 8 % i w sumie wyszła kwota 1021 zł (coś tam jeszcze było dodatkowo płatne, ale nie umiem sobie tego przypomnieć). Ktoś może powie dużo - ale takie OC jakie teraz mam, to w ZADNYM Towarzystwie mi nie zaproponowali (nawet nie byli w stanie zbliżyć się do tej kwoty przy tych warunkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejść na razie nie, ale ja wykupiłem polisę OC w CU - najniższa cena (wręcz bezkonkurencyjna), jaką spotkałem wśród tych TU, które obdzwoniłem.

Looknij na to --->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18711

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o TU CUDIRECT warto ubezpieczyc samochód OC +AC ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ubezpieczał autka w Commercial Union direct????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nie ubezpieczał autka w Commercial Union direct????

No przecież ja napisałem, że ubezpieczyłem w TU CU - poczytaj post na 1 stronie (fakt - nie dopisałem "Direct", ale tak właśnie jest).

W porządku - ale napisałeś tam, że "darowałeś" pół autka dziadkowi, który ma maksymalne zniżki; zrób to samo przy 10% i zobaczysz, że Link4 wyjdzie drożej (dzwoniłem). A następne co u Ciebie w kolejce jest? :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedałem pol auta mamie (max znizek) i za b2 w allianz wyliczyli mi 260zł za rok :)

liczylem tez dla innych aut i wychodziły dobre ceny, niemniej mam auta rozrzucone po roznych TU - nie informuja sie nawzajem o ew. szkodach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niemniej mam auta rozrzucone po roznych TU - nie informuja sie nawzajem o ew. szkodach ;)

Chcesz przez to powiedzieć, że jak narobisz szkód w jednym Towarzystwie i wyniesiesz się z niego, to w drugim już się o tym "nie kapną"? A w jakim celu Towarzystwa żądają zaświadczenia o bezszkodowej jeździe od poprzedniego ubezpieczyciela - nie bój się, oni też kombinują i myślą tak jak my (a że to też te same ludziki co my, to też by tak zrobili i się zabezpieczają przed czymś takim ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany mam ubezpieczenie w Benefii. W czerwcu ubiegłego roku, mieli dla mnie najatrakcyjniejszą składkę za pełny pakiet. Gdy już znalazłem interesujące mnie TU, to dokładnie przeczytałem ich ogólne warunki ubezpieczenia AC, a potem telefon i pytania odnośnie nurtujacych mnie spraw. Prawdą jest, że w polisach zawieranych on-line tzw. Direct są zapytania o ewentualne zniżki i tak jak podamy, tak nam policzą i zapłacimy. Można się cieszyć, że wyszło mało, ale jak będzie dzwon, to wówczas upomną się o te zaświadczenia z poprzednich zakładów o deklarowanych zniżkach, będzie nerwówka i załatwianie papierów, a gdy nie udokumentujemy tych zniżek, to wówczas będzie trzeba do polisy dopłacić tyle ile trzeba. Tak mi odpowiedzieli w Benefii i pewnie jest podobnie w innych miejscach przy polisach zawieranych on-line.

 

Pół biedy gdy mieliśmy ubezpieczenie przez lata np. w PZU, ale jak ktoś co roku szukał tańszej ofery i miał w innym TU, to mu wspóczuję jak będzie musiał zebrać takich zaświadczeń z kilku z nich z 6 lat wstecz :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdą jest, że w polisach zawieranych on-line tzw. Direct są zapytania o ewentualne zniżki i tak jak podamy, tak nam policzą i zapłacimy. Można się cieszyć, że wyszło mało, ale jak będzie dzwon, to wówczas upomną się o te zaświadczenia z poprzednich zakładów o deklarowanych zniżkach, będzie nerwówka i załatwianie papierów, a gdy nie udokumentujemy tych zniżek, to wówczas będzie trzeba do polisy dopłacić tyle ile trzeba. Tak mi odpowiedzieli w Benefii i pewnie jest podobnie w innych miejscach przy polisach zawieranych on-line.

Gdy ja zawierałem polisę OC przez telefon, to od razu zapowiedzieli, że muszę dostarczyć zaświadczenie o bezszkodowości z poprzedniego TU, ponieważ powiedziałem o zniżce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK tylko napisz co Ty dostaniesz w zamian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK tylko napisz co Ty dostaniesz w zamian.

Pewnie też 50zł taniej na następną polisę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam idę do CUK-u jeśli ubezpieczam swoje auto wyliczają gdzie najtaniej i osobiście mam w HDI asekuracja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności