Skocz do zawartości
Gość dena5

Xenon w Passacie B4 ????

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie przypadkowo zajrzałem wczoraj do galerii naszego forum a tam:

 

http://www.forum.vw-passat.pl/album_pic.htm?pic_id=1321

 

Zapytałem więc naszego kolegę o skuteczność tych reflektorów i porównał je do fabrycznych jak "świeczka do latarki". Ułatwił mi w ten sposób podjęcie decyzji i ja już dziś zamówiłem ;-) W najbliższym czasie montaż. Docelowo pewnie będzie i tak dodatkowa przeróbka na soczewkę bi-xenon, ale na razie będzie to i tak znaczący postęp w widoczności drogi w porównaniu ze stanem obecnym.

 

A co do kwestii ceny, to faktycznie nie jest to tani zakup, ale prawdę mówiąc po tym jak tydzień temu o mały włos nie zabiłem człowieka idącego wzdłuż barierki przy osi jezdni (fakt że nie powinno go tam być - ale gdybym spowodował jego potrącenie to i tak nie wiele by mnie to pocieszało) kwestia ceny nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

 

Panowie (i oczywiście szanowne Panie też ;-) ): nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych uczestników ruchu to priorytet! A wszyscy wiemy że fabryczne reflektory pozostawiają baaardzo dużo do życzenia jeśli chodzi o skuteczność. Rozważcie więc poprawę swojego oświetlenia - w końcu warto widzieć gdzie jedziemy ;-)

 

passat35i2xa2.th.jpg

 

vwpassat35iblackrf9.th.jpg

 

vwpassat35ichrom1kq3.th.jpg

 

p.s. Jednocześnie bardzo dziękuję kolegom, którzy pokazali schemat elektryczny, poprawiający rzeczywiste napięcie podawane do lamp - to faktycznie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To soczewki do B3 - u nas też są: http://moto.allegro.pl/item155167969_reflektor_vw_passat_b3_clear_2xsoczewka_hit_in_pro.html

 

A co w nie zamontujesz, to już inna sprawa ;-) Ale pod xenon "jak znalazł" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam_waw

To soczewki do B3 - u nas też są: http://moto.allegro.pl/it...hit_in_pro.html

 

Fakt, tylko cena odstrasza :/ nie wiedzieć czemu do tak już leciwego modelu VW akcesoria są drogie... może czas na golfa :rotfl: (żart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s. Jednocześnie bardzo dziękuję kolegom, którzy pokazali schemat elektryczny, poprawiający rzeczywiste napięcie podawane do lamp - to faktycznie działa.

możesz mi podac gdzie to jest rozpisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerek

wszystko super :):) ale... zastawiam się jak żarówki wyładowcze sprawują się w lampach, które pokazaliscie (angeleysach) notabene mojego dobrego kolegi sivaseca :D:D

w polo miałem soczewki in.pro i to była super baza do Xenonów natomiast tutaj ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FRIDAY 24

Witam ponownie, a tak z ciekawości ile za takie lampki sobie życzą??? mają silniczki do regulacji elektrycznej czy brak???

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerek

FRIDAY 24, 200e + przesyłka :):) ale ja przejazdem u kumpla byłem w D to sobie sam odebrałem :):) (więc przesyłka była 8e)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny gadżet ale pieruńsko drogi. Do tego wspomniane clary z bixenonem i bomba :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerek

Luq@sz, mówisz o tych kierunkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerek

czyli rozumiem że spasują od corrado do B4?? bo niekoniecznie muszą być takie drogie :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zyli rozumiem że spasują od corrado do B4?? bo niekoniecznie muszą być takie drogie :): ):)

nie pasuja !!!

na allegro mozna kupic klary kierunki dedykowane do passata B4, a Corrado i Passat maja rozne, od Golfa III tez nie podejda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerek

shade_, dziękuję za szybką i pewną odpowiedź :):) - jakby ktoś zauważył takowe na allegro to prosze o linka :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rangerek, Moje tak odnosiło się do ogulnej koncepcji;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image0731nq.jpg

 

............. CDN ............... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_, fajny pomysł, ale kumaty mundurowy może zabrac za coś takiego dowód rejestracyjny. A szkło dajesz do spolerowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A szkło dajesz do spolerowania ?

tak, bo w sumie lampy sa juz gotowe, tylko kloszy nie mam spolerowanych. nie ma kto mi tego zrobic we wroclawiu, albo jak robi to za gore pieniedzy... no i czekam jeszcze na drugi klosz, bo przy rozklejaniu mi pekl :(

 

nie wiem, czy czesciowo lampe malowac w srodku czarna, czy zostawic taka jasna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_, nie boisz się, że po spolerowaniu szkło będzie słabsze i byle kamyk może narobić dużo ambarasu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności