Skocz do zawartości
Gość peterson

Idzie zima.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość peterson

Będzie to pierwsza zima z moim TDI. Byłbym wdzięczny za wskazówki dotyczące tego, jak przygotować mego dieselka do tej właśnie pory roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo tego sporo na forum

ale tak w skrócie:

wymiana filtra paliwa

sprawdzenie akumlatora

kontrola swiec zarowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko jestem świeżakiem co do VW i to mój pierwszy DISEL 1,9D no i propo filtra paliwa to patrzeć czy jest ładny święcący czy odrazu kupić nowy i jeszcze taki objaw jak wieczoraj na jałowym go przegazuje to rano odpali bez problemu zgaśnie kontrolka żarowych jakieś odczekam 2s. i odpalam łapie odrazu a gdy normalnie zajade na parking to rano musze dłużej go kręcić czasami nie łapie od pierwszego razu ? Czy to może wskazywać na filtr paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paliwo w naszym kraju jest wiadomo jakie :rotfl:

filtr nalezy wymienic przynajmniej raz w roku ( zalezy ile kto jezdzi) i to najlepiej przed zima :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czeka mnie wydatek zaraz lookne ile to boli lepiej dmuchać na zimne niż później ku....... na podwóreczku że nie chce odpalić mam nadzieje, że to mnie nie spotka dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin-Gora

Ok.40zł to Cie bedzie kosztować. Ja zakupiłem rok temu aku jakies polski i teraz gdy łapią pierwsze przymrozki słabo z rana kreci chyba bedzie trzeba reklamowac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak 2 lata temu kupiłem jeszcze do innego samochodziku akumulator firmy SOPLA słowacki czy czeski w testach typu lodóweczka i moc rozruchu pobił nawet Boscha i pilnuje wody ładowałem może tylko raz z głupoty i do dzisiaj chodzi w innym samochodziku dałem go ojczulkowi bez zarzutu kręci jak głupi. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności