Skocz do zawartości
piwo

zwarcie w 3BG - może ktoś spotkał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z wq...cym zwarciem :dobani: . Za kazdym razem jak uruchomię climatronic (wyłączę tryb ECONO) wywala mi bezpiecznik i wywala cały climatronic, ogrzewanie foteli i cholera wie co jeszcze :kwasny: . Nie działa także wskaźnik paliwa. Na komputerze pokazał: przerwany obwód lub zwarcie (odnośnie wskaźnika paliwa) i nie da isę tego wykasować, więc usterka pozostaje.

 

Czy myślicie, ze może miec to związek z wywalaniem klimy? W środe stawiam do elektryka, to może się dowiem co jest grane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam problem z wq...cym zwarciem . Za kazdym razem jak uruchomię climatronic (wyłączę tryb ECONO) wywala mi bezpiecznik i wywala cały climatronic, ogrzewanie foteli i cholera wie co jeszcze . Nie działa także wskaźnik paliwa. Na komputerze pokazał: przerwany obwód lub zwarcie (odnośnie wskaźnika paliwa) i nie da isę tego wykasować, więc usterka pozostaje.

 

Czy myślicie, ze może miec to związek z wywalaniem klimy? W środe stawiam do elektryka, to może się dowiem co jest grane .

 

Hmm... No wiesz, myśleć to możemy różne rzeczy ale bez pacjenta nikt diagnozy nie postawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego pytam, czy ktoś się spotkał, a nie CZY KTOŚ WIE CO TO MOŻE BYĆ - bo może ybc milion rzeczy :D

 

A swoją drogą, czy możecie polecić jakiegoś zdolnego elektryka w Wawie? Ja stawiam w środę do Q-service na ul. Sikorskiego 5? Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za kazdym razem jak uruchomię climatronic (wyłączę tryb ECONO) wywala mi bezpiecznik i wywala cały climatronic, ogrzewanie foteli i cholera wie co jeszcze
Stawiam na uszkodzenie cewki elektromagnesu załączającego sprężarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stawiam na uszkodzenie cewki elektromagnesu załączającego sprężarkę.

 

a ile taka przyjemność może kosztować ? Bo rozumiem, ze takie rzeczy wymienia się, a nie naprawia.

 

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość martini-vip

Podłącz Vaga i będziesz dokładnie znał sprawę, a nie pchaj się w niepotrzebne koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podłaczał człowiek komputer Boscha (nie istotne) i jedyny błąd, jaki pozostał po wykasowaniu - to było wskaźnik paliwa - zwarcie lub przerwanie obwodu - i nie dało się tego wykasować - wskaźnik faktycznie nie działa.

 

MOże ma to jakiś związek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zrób sam test klimatronika i zobacz jakie wyskoczą Ci błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim zrób sam test klimatronika i zobacz jakie wyskoczą Ci błędy.
:rotfl: ciekawe jak? Nie da się bez włączenia, a po włączeniu wywala bezpiecznik. VAG nie pokazał nic nadzwyczajnego. Jakieś nowe pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle zrozumiałem, ale piwo napisał ze jak wyłączy tryb ECONO to mu wtedy wywala bezpiecznik, a jak masz ECONO to też idzie zrobic test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może źle zrozumiałem, ale piwo napisał ze jak wyłączy tryb ECONO to mu wtedy wywala bezpiecznik, a jak masz ECONO to też idzie zrobic test.

 

Tak dokładnie jest - jak mam włączony econo (czyli rozumiem, ze sprężarka nie chodzi) to nawiew działa, jak wyłączę, to wywala bezpiecznik. Choć zauważyłem jeszcze coś, co może wykluczyć poprzednie tezy. Włączyłem nawiew na nogi i ... wywaliło bezpiecznik. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności