Skocz do zawartości
Glizda

Nawigacja AutoMapa 4.1 (Demo)

Rekomendowane odpowiedzi

Najpopularniejszy w Polsce program do nawigacji satelitarnej umożliwiający wyznaczanie tras przejazdu. Dzięki współpracy z odbiornikiem GPS, AutoMapa pozwala na ustalenie pozycji z dokładnością do kilku metrów, a także umożliwia dynamiczne wytyczanie nowej trasy po zjechaniu z wyznaczonej. Program oferuje bardzo szczegółowe i często aktualizowane mapy (uwzględniające m.in. kierunkowość ulic, zakazy wjazdu itp.), estetyczne wizualizacje trasy (od wersji 4.0 także trójwymiarowe), komunikaty głosowe różnych lektorów, możliwość wytyczania tras różnego typu (najkrótsza, najszybsza itp.). Bardzo dużym atutem programu jest niezwykle obszerna i stale uaktualniana baza POI (punktów użyteczności publicznej). AutoMapa pozwala na wybór punktów pośrednich, obliczanie długości trasy i czasu przejazdu, a także wiele innych.

Aby zainstalować program należy w polu Licencja wpisać: DEMOPOLSKA.

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glizduś - nie wal ściemy tylko dawaj fulwerszyn.

Że demo jest to każdy w piaskownicy wie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawaj fulwerszyn
mysle ze na
fulwerszyn
bedziemu niestety musieli jeszcze poczekac..... :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam wersji 4.0.1 i musze powiedziec ze chodzi duzo szybciej od wersji 3.9.7 ktora do tej pory uzywalem

zainstalowalem sobie to DEMO i jedycze czym sie rozni to to ze mozna zainstalowac czesc mapy a nie cala. Reszta to samo - nawet w wersji 4.0.1 jest wiecej opcji (jak chociazby, 6 rodzajow tras a nie 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu, to zupgrejduj do 4.1.1 ;)

 

Automapę sobie chwalę, zwłaszcza w duecie z MiPlo... Baza radarów jest genialna (z resztą można zasmakować na stronie), do tego na życzenie co tylko chcę, w ciągu kilkunastu sekund (w trasie!) dowolne marki stacji, znane utrudnienia na drogach (tak!), zablokowane odcinki w mieście, lodowiska, sklepy - do wyboru ;) etc... jestem w szoku, jak Polak potrafi :) [swoją drogą ciekawe na ile to polskie polskie jest]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[swoją drogą ciekawe na ile to polskie polskie jest]

 

Przecież 100% polskie - Miplo to można powiedzieć spadkobierca mobilnych.net - jak ktoś nie wie to powiem, że mobilne.net była platformą dla wszystkich navi m.in tt, am, etc. Teraz serwis działa komercyjnie jako miplo i jest na wyłączność z am

 

jestem w szoku, jak Polak potrafi

 

Ile tam wprowadziłeś pkt czy tylko pobierasz??? Ja tam na razie mam zaakceptowanych 600 punktów POI - i jeszcze z 200 czeka na zaakceptowanie - jak masz czas to zobacz na mapie MIPLO miasto Oława koło Wrocławia - fajnie zrobiona?? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marecek, od tygodni już jest 4.1.2 :-)

 

 

TomTom, iGO i Automapa 3.XX najpotrzebniejsze na świecie POI dostępne są teraz pod adresem http://poi4am.prv.pl/ :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to są stare POI z mobilnych. Jest duża szansa, że powstanie projekt taki jak miplo dla innych platform (m.in tt, iGo), ale nie będzie to serwis komercyjny tak jak miplo (będzie robił ten projekt PDAclub.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą to robić użytkownicy tak jak poprzednio mobilne tak jak i teraz Miplo.

I proszę lukas63, nie siać mi tu zwątpienia tylko odpalić 3.9 i sprawdzić aktualność bazy fotoradarów. Fakt, na mobilne została zamknięta już wieki temu ale na podanej stronie pojawiają się jednak nowe POI dotyczące nie całości zawartej w Miplo a tej najbardziej interesującej większość kierowców podczas drogi :) Data ostatniej aktualizacji również nie bierze się z sufitu. Chyba że kolega wnioskuje na podstawie własnej aktywności w dodawaniu szarych słupków :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, na mobilne została zamknięta już wieki temu ale na podanej stronie pojawiają się jednak nowe POI dotyczące nie całości zawartej w Miplo a tej najbardziej interesującej większość kierowców podczas drogi

 

Na dobra - miałem tu na myśli aktualizowanie wszystkiego - tam jak mówiłeś są aktualizowane tylko kategorie związane z "prędkością" :P

 

najpotrzebniejsze na świecie POI dostępne są teraz pod adresem http://poi4am.prv.pl/

 

Jeżeli ktoś jeździ przepisowo to jednak nie są już tak potrzebne :hyhy::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu, że pojawiła się już na torrentach nowa wersja Automapy - oczywiście w wersji "demo" :cwaniak: i jak to się mówi u nas na wsi: ona loto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mesyjasz

Odpowiedz....badziewie i nie warto czekac

Mam licencjonowana wersje na hw6915(IPLUS)

Działa jak slimak w porównaniu z tomtom ...moze troszkę dokładniejsza ale obsługa chipa GPS nie specjalnie dobrze działa

 

Polecam TOMTOM z najnowaszymi mapami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwnym trafem temat GPS i mobilnych technologii jest mi znany i jak słyszę, że ktoś poleca TomToma zamiast Automapy to mi się śmiać chce. TomTom owszem - na Europę. Na Polskę - Automapa. No chyba, że jeździsz głównie po dużych miastach to wtedy możesz mieć TomToma, ale jak wybierasz się w jakąś pipidówę z TomTomem to pamiętaj, żeby otworzyć okno jak będziesz go wywalał... Nawigacja na tyle jest dobra na ile ma dokładne mapy a nie szybkość działania, zresztą wersja najnowsza AM 4.1.2 szybkością nie ustępuje nikomu. Bynajmniej nie jest to reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mesyjasz

Jasne...

Robie 1000 km miesiecznie ...obecnie z automapa...nie jezdze po wsiach i zadupiach ....bo po co ...nie mam landcruisera

 

Jesli automapa dziala szybko to zapewne dla mocnych flagmatykow.

 

poszukaj sobie najnowszych map do europy na tt..... nie rob negatywnej propagandy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne...

Robie 1000 km miesiecznie ...obecnie z automapa...nie jezdze po wsiach i zadupiach ....bo po co ...nie mam landcruisera

 

No a tym właśnie między innymi charakteryzuje się dobra nawigacja - dokładnością we wszystkich miejscach. Zapraszam z TomTomem na wschód Polski... :wstyd: Ja do zwykłych tras i miast używam wbudowanej nawigacji MFD, ale jak wiem, że trzeba mi będzie skręcić gdzieś z trasy to zawsze mam w pogotowiu Automapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Ja robię 3000 km miesięcznie żeby nie było że jestem gorszy niż mesyjasz, :-)

 

A co Ty tam masz poinstalowane na tym pda że tak wolno CI to chodzi?

Podaj wersję systemu (dokładną) i wersję automapy. Podaj tez wersję TomTOm-a to zobaczymy co i jak.

 

Aha, jeszcze co masz gdzie poinstalowane. Karta SD czy pamięć urządzenia.

I czy masz dołączone jakieś poi do automapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
esli automapa dziala szybko to zapewne dla mocnych flagmatykow.

 

heheh, potwierdzam.. Ja mam najwolniejszy na świecie symulator telefonu SPV M3000 (aka MDA VARIO / HTC Wizard) - automapa 3.9 wlekła się niemiłosiernie. Po upgrejdzie softu na Windows Mobile 6, AM 3.9 odżyła, ale rewolucja była dopiero jak zainstalowałem wersję 4.0 :)

 

A tomtom za granicą - nie powiem - ma pokrycie kozackie ;)

(ja dla odmiany mam stacjonarnego TT Go II - ot - na wyjazdy :P) - po jednokierunkowych uliczkach Paryża czy Barcelony prowadzi bezbłędnie - śmiem twierdzić, że o wiele lepiej niż AM po Warszawie :P:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności