Skocz do zawartości
Gość gumiz

Dywaniki Petex/Schonek

Rekomendowane odpowiedzi

Petex - POLECAM - jeżdżą w autku przez cały rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksander, czyte petexy maja okragle stopery czy owalne? bylem dzis w dwoch ASO i mieli oryginaly w cenie ze HO HO! ale mieli tez oferte (bo nie byllo w sklepie) podrobek tyle ze stopery owalne. aha no i czy te Petexy maja tylko otwory na stopery czy sa tez z nimi w komplecie te spinki ktore wkreca sie w wykladzine??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aleksander, czyte petexy maja okragle stopery czy owalne? bylem dzis w dwoch ASO i mieli oryginaly w cenie ze HO HO! ale mieli tez oferte (bo nie byllo w sklepie) podrobek tyle ze stopery owalne. aha no i czy te Petexy maja tylko otwory na stopery czy sa tez z nimi w komplecie te spinki ktore wkreca sie w wykladzine??

 

Te ktore ja mam maja owalne. Natomiast z ta trwaloscia bym nie przesadzal- to jest bardzo miekka guma i moim zdaniem szybko sie wyciera. Moje maja drugi sezon (30k km) i wytrzymaja najwyzej jeszcze jeden a pozniej bedzie dziura w tym pod kierowca ;).

 

--

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aleksander, czyte petexy maja okragle stopery czy owalne? bylem dzis w dwoch ASO i mieli oryginaly w cenie ze HO HO! ale mieli tez oferte (bo nie byllo w sklepie) podrobek tyle ze stopery owalne. aha no i czy te Petexy maja tylko otwory na stopery czy sa tez z nimi w komplecie te spinki ktore wkreca sie w wykladzine??

 

Nie przesadzaj cena owych dywaników gumowych w ASO Ignaszak to 150 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karson226, heh. wczoraj sprawdzalem w dwoch ASO. przod 105 i tyle samo tyl co razem daje 210 o ile dobrze znam sie na matematyce :rotfl::cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamon

Witam

 

odświeżę temat bo chlapa przed nami ...

 

tematem są oczywiści chodniczki i jest następujący wybór:

 

1. najczęściej kupowane chyba na allegro mat-gum = 58 zł + 20 wysyłka

2. petex (chyba najbardziej zachwalany) = 87zł + 18 wysyłka

3. schonek = 105 zł + 20 wys.

4. o ASO to już nie mówię

 

Na najtańsze się nie zdecyduje, bo doświadczenie nauczyło co tanie .... to ...

 

Ma ktoś tego MAT-GUM-a ???

Opłaca sie dorzucic do petex-a ?

Aktualne wasze opinie wskazane!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie to fajans i brzydko wyglądają. Inna sprawa że kupiłem mat-gum jakieś uniwersalne i jedyne z czego jestem zadowolony że nie zbiera mi się wilgoć w aucie w zimę. A jak muszę wywalić błocko to szybko i za jednym zamachem. :D

Chociaż fakt jest faktem że jak idealnie dobrane to przynajmniej wyglądają trochę bardziej po ludzku niż te u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

odświeżę temat bo chlapa przed nami ...

 

tematem są oczywiści chodniczki i jest następujący wybór:

 

1. najczęściej kupowane chyba na allegro mat-gum = 58 zł + 20 wysyłka

2. petex (chyba najbardziej zachwalany) = 87zł + 18 wysyłka

3. schonek = 105 zł + 20 wys.

4. o ASO to już nie mówię

 

Na najtańsze się nie zdecyduje, bo doświadczenie nauczyło co tanie .... to ...

 

Ma ktoś tego MAT-GUM-a ???

Opłaca sie dorzucic do petex-a ?

Aktualne wasze opinie wskazane!

 

Pozdrawiam

 

 

Używam Petexy przez cały rok. Są dokładnie wykonane i idealnie spasowane. Miękka guma dobrej jakości, nie taka błyszcząca. Gdybym stał przed ponownym wyborem to bez zastanowienia zamówiłbym PETEX. Zresztą mam ich 2 komplety na zmiane :) - jedne z poprzedniego paska, a drugie przyjechały z niemiec razem z autem. Ojcu też takie kupiłem i jest bardzo zadowolony. Sczerze polecam.

 

Pozdrawim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez petexy. Mam te najtansze i mówie ze badziewo. Bardzo kruche. Dywanik nie wytrzymuje 50 000 km w tr. pozamiejskim (do pracy). Dopasowane są nawet niezle ale guma bardzo słaba. łatwo ją podrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temacik. Czy z dywaników welurowych Petex też jest dobrą opcją? Zastanawiam się nad tymi modelami:

http://moto.allegro.pl/item1163106484_passat_b6_2005_2010r_dywaniki_welurowe_petex_org.html

 

http://moto.allegro.pl/item1163427031_tiguan_passat_b6_2005_2010_dywaniki_welurowe_petex.html

 

Zastanawiam się czy fajnie pasują, no i jakie są jakościowo. Dodam, że na oryginalne za 400-500 zeta mnie nie stać. Kupował ktoś te Petexy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie, jak w drugim linku sobie kupiłem i powiem szczerze, że są bardzo dobrze wykonane i świetnie spasowane, a do tego od spodu mają gumę co dodatkowo zabezpiecza wykładzinę przed wilgocią. Niestety nie wiem jeszcze jak z trwałością, bo używam ich dopiero od tygodnia ale wydaje się, że się sprawdzą. Mogę ci je śmiało polecić.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym one różnią się od tych pierwszych. Wydaje ki się, że te droższe są grubsze. Czyżby to był ten welur niestrzyżony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem jeszcze Petexów, może ktoś zna te dywaniki? Wyglądają solidniej i podobno są sprzedawane do salonów Volkswagena. Co Wy na to?

 

http://allegro.pl/item1167617347_luxusowe_oryginalne_dywaniki_vw_passat_b6_2005.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest ... konkretna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem te welurowe petexy. Jeżdże z nimi jakieś 2 miesiące. Przednie dopasowane idealnie. Co do tylnych mam wątpliwości. Nie wiem jak jest w przypadku oryginału, ale te wydaja mi się lekko za małe (za mało wchodzą pod fotel). Może tak ma być, ale nie powiedział bym, że jest idealnie. Co do jakości to wydają się być naprawdę solidne i powinny długo wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności