No więc i ja będac w kryzysowej sytuacji muszę zadać kilka pytań.
Problem wyglada tak: od srodka drzwi sie otwierają, od zewnątrz ciagne za klamkę i nic. W serwisie dowiedziaem się, ze to cięgno Bowdena.
1. Czy moze to byc jednak jakaś inna usterka?
2. To drzwi przednie, zakladajac, ze to wlasnie problem z tym cięgnem, czy mozna dokonac jego wymiany bez demontowania zewnetrznej polaci drzwi - jak sugerują w serwisie?
Z góry wielkie dzieki za podpowiedź, pozdrawiam;)