Skocz do zawartości
Gość stefanoo

Chiptuning za granica.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stefanoo

Po pierwsze witam. A po drugie zdecydowalem sie na drobny chiptuning i potrzebuje waszej pomocy. Problem polega na tym ze mieszkam w Angli i juz od dluzszego czasu probuje znalesc dobrych fachwcow niestety bez powodzenia. Wiekszosc warsztatow kieruje mnie na ebaya, ale ja nie jestem do tego przekonany. Interesuje mnie profesionalny tuning z testem na hamowni itd. Jesli ktos z was zna, albo moze slyszal o jakiejs DOBREJ firmie to bardzo prosze o jej adres.

 

Z gory wielkie dzieki za kazda pomoc.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
Po pierwsze witam. A po drugie zdecydowalem sie na drobny chiptuning i potrzebuje waszej pomocy. Problem polega na tym ze mieszkam w Angli i juz od dluzszego czasu probuje znalesc dobrych fachwcow niestety bez powodzenia. Wiekszosc warsztatow kieruje mnie na ebaya, ale ja nie jestem do tego przekonany. Interesuje mnie profesionalny tuning z testem na hamowni itd. Jesli ktos z was zna, albo moze slyszal o jakiejs DOBREJ firmie to bardzo prosze o jej adres.

 

Z gory wielkie dzieki za kazda pomoc.[/b]

 

Chester ja mialem u nich robic niestety szmelcwagen nie zasluguje.

Maja hamownie ale czy robia chipy trzeba zapytac.

Chipuja ale hamowni chyba nie maja.

 

I ogolnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo

kri100v Wielkie dzieki napewno cos wybiore a jesli nie to szarpne sie na wyprawe do Gliwic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kri100v Wielkie dzieki napewno cos wybiore a jesli nie to szarpne sie na wyprawe do Gliwic :]

 

i to bym radzil. bedzie taniej i lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo
i to bym radzil. bedzie taniej i lepiej

 

taniej niekoniecznie, koszt takiej przyjemnosci w UK to miej wiecej 300funciakow, wiec podobnie.

Ale napewno lepiej, wiec musze sie grubo nad tym zastanowic. Tymbardziej iz wydaje mi sie ze na samej modyfikacji programiku sie nie skonczy :]

Zastanawiam sie jeszcze nad intercoolerem, ale to juz wiekszy wydatek niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to bym radzil. bedzie taniej i lepiej

 

taniej niekoniecznie, koszt takiej przyjemnosci w UK to miej wiecej 300funciakow, wiec podobnie.

Ale napewno lepiej, wiec musze sie grubo nad tym zastanowic. Tymbardziej iz wydaje mi sie ze na samej modyfikacji programiku sie nie skonczy :]

Zastanawiam sie jeszcze nad intercoolerem, ale to juz wiekszy wydatek niestety.

 

zalozmy ze w gliwicach skasuja cie 1400, ale masz hamownie i soft od Alego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze witam. A po drugie zdecydowalem sie na drobny chiptuning i potrzebuje waszej pomocy. Problem polega na tym ze mieszkam w Angli i juz od dluzszego czasu probuje znalesc dobrych fachwcow niestety bez powodzenia. Wiekszosc warsztatow kieruje mnie na ebaya, ale ja nie jestem do tego przekonany. Interesuje mnie profesionalny tuning z testem na hamowni itd. Jesli ktos z was zna, albo moze slyszal o jakiejs DOBREJ firmie to bardzo prosze o jej adres.

 

Z gory wielkie dzieki za kazda pomoc.[/b]

 

Chester ja mialem u nich robic niestety szmelcwagen nie zasluguje.

Maja hamownie ale czy robia chipy trzeba zapytac.

Chipuja ale hamowni chyba nie maja.

 

I ogolnie.

 

 

Miszkam nieopdal Chester czy w tym pierwszym linku posiadaja hamownie chcialem potestowac swoje softy i tak naprawde nie chcialbym poswiecac calego dnia na to aby zhamowac samochod ...

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v

Miszkam nieopdal Chester

 

Ja mieszkam w Wrexham.

 

czy w tym pierwszym linku posiadaja hamownie chcialem potestowac swoje softy i tak naprawde nie chcialbym poswiecac calego dnia na to aby zhamowac samochod ...

 

Maja hamownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszkam nieopdal Chester

 

Ja mieszkam w Wrexham.

 

czy w tym pierwszym linku posiadaja hamownie chcialem potestowac swoje softy i tak naprawde nie chcialbym poswiecac calego dnia na to aby zhamowac samochod ...

 

Maja hamownie.

 

hej

 

niesamowite ja tez mieszkam we wrexham i znalazlem tez cos w naszym miasteczku link nizej :

 

http://www.balmuirgarage.co.uk/rollingroad.htm

 

musze sie tam wybrac niebawem ...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo
:hurra: A już myślałem że w chester i okolicach jestem sam.Co czytam o spotach to przeważnie pod Londynem,a tu proszę to może jakiś miejscowy i przyszykujemy coś dla

reszty chłopaków z wysp?

mój gg - 4950438

Pozdrawiam :vw:

 

Pytanko do kolegow z Chester, wegetuje w zaplutej miescinie kolo Bath i zastanawiam sie nad wywaleniem katalizatora, ale nie mam pojecia czy po takim zabiegu samochodzik przejdzie mi MOT.

Moze wiecie cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo
Co do MOT-u to myślę że może być problem.Moja koleżanka robiła MOT w vento i miała problem ze spalinami,co prawda limit przekraczało jej tylko trochę ale podjechała do

jednych mechaników i tam zrobiła MOT bez problemu.Nie wiem jak by oni zareagowali na brak kat.Zresztą czytałem na forum ibizy na temat kat. i nie jest to wskazane.A czytałem bo koleś zrobił z 90-tki tdi 161 KM.Niezły wynik. :vw:

 

Generalnie nie polecasz, ale wydaje mi sie jednak ze jak troche czlowiek poszyka to znajdzie uleglego wyspiaza. :D

Wiec chyba jednak zaryzykuje, a jak by co to bez motu tez niezle sie zbiera :evil:

Dam znac co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo
Co do MOT-u to myślę że może być problem.Moja koleżanka robiła MOT w vento i miała problem ze spalinami,co prawda limit przekraczało jej tylko trochę ale podjechała do

jednych mechaników i tam zrobiła MOT bez problemu.Nie wiem jak by oni zareagowali na brak kat.Zresztą czytałem na forum ibizy na temat kat. i nie jest to wskazane.A czytałem bo koleś zrobił z 90-tki tdi 161 KM.Niezły wynik. :vw:

 

Piszesz ze nie jest wskazane, zawsze uwazalem ze silniczek odrazu lepiej "oddycha" po takim zabiegu a przedewszystkim dizelek :zdegustowany:

Jesli masz jakies inne informacje to bardzo chetnie poczytam.

A z 90-tki wykresic 161 konikow to naprawde zacny wynik, wielkie brawa za odwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do MOT-u to myślę że może być problem.Moja koleżanka robiła MOT w vento i miała problem ze spalinami,co prawda limit przekraczało jej tylko trochę ale podjechała do

jednych mechaników i tam zrobiła MOT bez problemu.Nie wiem jak by oni zareagowali na brak kat.Zresztą czytałem na forum ibizy na temat kat. i nie jest to wskazane.A czytałem bo koleś zrobił z 90-tki tdi 161 KM.Niezły wynik. :vw:

 

Absolutnie nie ma problemu z MOT robilem z dwa tygodnie temu.Zrobilem powrot tylko do starego programu wlaczylem EGR i przeszedl test bez zadnego ale ...

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym Londynie jest moich dwóch znajomych którzy robią modyfikacje aut. Mają cały potrzebny sprzet i hamownie żeby zrobić Wasze auta. To Polacy którzy wgrywają moje softy.

 

Możecie do nich uderzyć niech nasi zrobią naszym ;)

 

Ew, kontakt do mnie i ja podam namiary na nich.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są dużo niższe niż u lokalnych angielskich tunerów. Tel +44 790 216 34 55 Dave zresztą do niedawna jeszcze znany ze Starogardu Gdańskiego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo
Jesli masz jakies inne informacje to bardzo chetnie poczytam.

A z 90-tki wykresic 161 konikow to naprawde zacny wynik, wielkie brawa za odwage.

 

podaje ci linka do stronki na temat tuningu z forum ibizy

ten mój koles ma ksywe nerwus

 

http://klubseata.pl/smf/index.php?topic=4416.new#new

 

przeczytalem cala dyskusje na ten temat i naprawde niewiarygodne, po pierwszym sofcie 70KM wiecej i to ze skromnego TDI-ka bo zaledwie 90KM :hurra::hurra::hurra:

Naprawde wielkie brawa dla Alego.

Poczekam pare miesiecy i jade do Polski oddac swoja strzale w naprawde dobre rece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo
Jesli masz jakies inne informacje to bardzo chetnie poczytam.

A z 90-tki wykresic 161 konikow to naprawde zacny wynik, wielkie brawa za odwage.

 

podaje ci linka do stronki na temat tuningu z forum ibizy

ten mój koles ma ksywe nerwus

 

http://klubseata.pl/smf/index.php?topic=4416.new#new

 

przeczytalem cala dyskusje na ten temat i naprawde niewiarygodne, po pierwszym sofcie 70KM wiecej i to ze skromnego TDI-ka bo zaledwie 90KM :hurra::hurra::hurra:

Naprawde wielkie brawa dla Alego.

Poczekam pare miesiecy i jade do Polski oddac swoja strzale w naprawde dobre rece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz jakies inne informacje to bardzo chetnie poczytam.

A z 90-tki wykresic 161 konikow to naprawde zacny wynik, wielkie brawa za odwage.

 

podaje ci linka do stronki na temat tuningu z forum ibizy

ten mój koles ma ksywe nerwus

 

http://klubseata.pl/smf/index.php?topic=4416.new#new

 

przeczytalem cala dyskusje na ten temat i naprawde niewiarygodne, po pierwszym sofcie 70KM wiecej i to ze skromnego TDI-ka bo zaledwie 90KM :hurra::hurra::hurra:

.

 

hej

 

ten wynik nie opiera sie przecierz na jednej modyfikacji :krzeslem: .

 

wiec piszac po pierwszym sofcie 70 km wiecej musisz jeszcze dodac wymieniajac kilka znaczacych podzespolow i strojeniu tego wszystkiego mozna sie cieszyc takim wynikiem.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanoo
Jesli masz jakies inne informacje to bardzo chetnie poczytam.

A z 90-tki wykresic 161 konikow to naprawde zacny wynik, wielkie brawa za odwage.

 

podaje ci linka do stronki na temat tuningu z forum ibizy

ten mój koles ma ksywe nerwus

 

http://klubseata.pl/smf/index.php?topic=4416.new#new

 

przeczytalem cala dyskusje na ten temat i naprawde niewiarygodne, po pierwszym sofcie 70KM wiecej i to ze skromnego TDI-ka bo zaledwie 90KM :hurra::hurra::hurra:

.

 

hej

 

ten wynik nie opiera sie przecierz na jednej modyfikacji :krzeslem: .

 

wiec piszac po pierwszym sofcie 70 km wiecej musisz jeszcze dodac wymieniajac kilka znaczacych podzespolow i strojeniu tego wszystkiego mozna sie cieszyc takim wynikiem.

 

pozdr

 

Masz racje ale to i tak nie zmienia faktu ze to zacny wynik 70 z 90KM :hurra:

Tylko ciekawe jak dlugo motorek to wytrzyma?

Bo to raczej nie zdrowy przerost :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aligator z 90KM AGR zrobil ponad 230KM na ORGINALNYCH gratach i nadal to jezdzi :D

Ja juz wolalem dol od PD wstawic by nie ryzykowac. ALe jak widac te silniki maja smialo potencjal +100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności