Skocz do zawartości
Gość grzegorzu1982

[ elektryka/elektronika] chip silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzegorzu1982

mam maly problem z niedostatkiem mocy w samochodziku, mam passata 1.9TDI 90KM i chce zaczipowac silnik, mieszkam w Suwalkach i najblizszym miastem w ktorym moge to zrobic jest Olsztyn. znajduje sie tam siedziba firmy Vtech. troche przerazila mnie cena tej uslugi gdyz chip kosztuje 1700zl a w promocji 1400zl a Power box normalnie 1400zl a w promocji 1200zl. przyrost mocy jest w granicach 15-25KM. wydaje mi sie ze to troche za drogo i mam takie pytanko: gdzie mozna zrobic to taniej... nie interesuja mnie jakies gowna z allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warszawa, rogalotti. szukaj w dziale tuning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam kogos, kto robi to bardzo fachowo, problem w tym, ze to az Szczecin, wiec musialbys spory kawalek jechac. Ale biorac pod uwage te 1700 zlotych, to jesli chodzi o paliwo, to bylbys jeszcze duuuuzo do przodu:)

 

jak cos to zapraszam na priv

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evolution
mam maly problem z niedostatkiem mocy w samochodziku, mam passata 1.9TDI 90KM i chce zaczipowac silnik, mieszkam w Suwalkach i najblizszym miastem w ktorym moge to zrobic jest Olsztyn. znajduje sie tam siedziba firmy Vtech. troche przerazila mnie cena tej uslugi gdyz chip kosztuje 1700zl a w promocji 1400zl a Power box normalnie 1400zl a w promocji 1200zl. przyrost mocy jest w granicach 15-25KM. wydaje mi sie ze to troche za drogo i mam takie pytanko: gdzie mozna zrobic to taniej... nie interesuja mnie jakies gowna z allegro...
cena jak najbardziej ok jednak na twoim miejscu vtech to ja bym szerokim lukiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

evolution, jakies 400zł za dużo - mam na myśli cenę wyjściową....1400zł to też żadna rewelacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evolution

ta... na allegro za 150 plnow kupisz... znam ceny i mowie ze sa ok.... w firmach ktore maja wiedze i renome koszta sa takie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
ta... na allegro za 150 plnow kupisz... znam ceny i mowie ze sa ok.... w firmach ktore maja wiedze i renome koszta sa takie...

 

nie będę się kłócił - CompSport silnik VP 1400zł, po małych negocjacjach za 1300 zrobią.

Nie powiesz, że chłopaki nie mają wiedzy i renomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności