Skocz do zawartości
Gość Dax13

Wymiana piasty koła

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hha

Ja bym jednak dołozył te 150zł i kupił element lepszej firmy np.

Febi: FE19386 - 330zł lub SKF: VKBA 3489 za 380zł

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Jak bym dokladal to napewno nie do Febi,a nk do dobra firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Dla mnie jakoś produktów danej firmy okreslana jest procentem zwrotów i reklamacji względem zakupionych elementów. Jest tylko kilka firm, których części prawie wogóle nie zwracamy do hurtowni celem reklamacji. Do tych producentów niestety firma NK nie należy i długo należeć nie bedzie. Coś za coś. Jak cena zakupu jest niska to i jakoś jest podobna albo nie za wysoka !!!

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz da Ci namiar na gościa który Ci zaproponuje dobrą firmę i dobrą cenę ! Ja zmieniałem lewą na Ruvlii i jest OK! dałem z tego co pamiętam ok. 250 zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę w czymś pomóc to napiszę tylko tyle iż zakupiłem ową piastę z łożyskiem od tego samego faceta i jak narazie po przejechaniu ok 17 tys jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zabieram sie jutro z rana za wymiane tynlich piast , czy rzucil sie komus w oczy jakis manual (najlepiej ze zdjeciami ) jak to zrobic bo bede robił to pierwszy raz . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam zabieram sie jutro z rana za wymiane tynlich piast , czy rzucil sie komus w oczy jakis manual (najlepiej ze zdjeciami ) jak to zrobic bo bede robił to pierwszy raz . Pozdrawiam

 

Witam, jakieś problemy były rok temu? czujnik abs trzeba było przełożyć czy cuś?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, sorki że tak trochę nie na temat, ale mam pytanie odnośnie wymiany piasty w lewym przodzie, czy będzie mi do tego koniecznie potrzebny ściągacz czy obejdę się bez niego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągacz na wiele Ci się nie przyda. Do wciśnięcia łożyska i piasty potrzebna jest prasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności