Skocz do zawartości
Gość pioxter

Problem z szybami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pioxter

Kiedys juz wspomnialem na temat mojego problemu szyby sie nei otwieraja tylko z kluczyka chulaja i swiatlo sie nei swieci w srodku. Bylem u elektryka sprawdzil wszystko zaplacilem 50 zl i dalej nie dziala powiedzial zebym kupil albo modul komfortu bo padl albo panel sterowania szybami i powiedzcie mi co ja mam teraz zrobic co mi padlo tak naprawde mowil mi matol zebym najpier sprawdzil ten panel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek555

a podłączałeś vaga ? jeśli nie to zrób to a najprawdopodobniej dowiesz się co go boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szyby sie nei otwieraja tylko z kluczyka chulaja i swiatlo sie nei swieci w srodku

No to teraz sobie pomyśl sam!!!

Po przekręceniu kluczyka w drzwiach jakoś się otwierają wszystkie okna i jakoś dziwnym cudem komfort nimi steruje?? no chyba przecież jeden kluczyk nie steruje wszystkimi mechanizmami do szyb ktoś musi tym zarządzać?? pewnie martwy komfort??

 

Co ty na to??? :cwaniak:

 

Proponuję wizytę w CTA przy najbliższej okazji... :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pioxter

a co to jest te cta . to w takim razie co mam zrabane mam kase i chce zrobic a nie wiem gdzie i co dolega nie bede placil kazdemu za zdiagnozowanie chce poprostu miec zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miałem tak samo jak padł mi bezpiecznik. Sprawdz te małe.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pioxter

Sprawdzalem bezpieczniki wszystkie dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze popatrz pod wykładzinkie i zobacz czy moduł komfotu nie pływa sobie w wodzie bo to tez jest możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pioxter

Sprawdzilem pod wykladzina jest suchutko . i co dalej robic wziasc moze pale i szyby powybijac bedzie z bani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności