Skocz do zawartości
stempel72

[ elektryka/elektronika] Problem z ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. VAG pokazuje błąd 00287 czyli Uszkodzony czujnik prawy tył, czujnik wymieniłem, błąd wykasowałem, a on nadal wyłazi. Powiedzcie mi gdzie w moim aucie jest sterownik ABS. Pompa od ABS jest pod pompą hamulcową. Czy pod kanapą są jeszcze jakieś wiazki ABS ? Podejrzewam, że jakaś złączka nie kontaktuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownik ABSu masz pod tylnym siedzeniem za kierowcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tam go nie ma. Kable od tylnych czujników wchodzą w lewy próg i idą zapewne do komory silnika. Podejrzewam, że mam komputer wraz z modulatorem (pompa ABS) w jednym kawałku przy pompie hamulcowej. Słyszałem jeszcze opcje, że może by pod fotelem pasażera. Niech ktoś mi to sprawdzi bo załamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterownik masz na układzie abs przeslij na gg 2434120adres maila to ci wysle schemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sterownik ABSu masz pod tylnym siedzeniem za kierowcą.

 

Ja, jak i większość tam ma. Jak masz dzieloną kanapę a zapewne masz :) to podnieś lewą stronę :) Jest jeszcze możliwość że po różnych zmianach jak to w B4 bywało sterownik ABS'u możesz mieć w podszybiu obok kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obok kompa w podszybiu już nic nie ma, ale jeszcze lukne dla świętego spokoju. Kanape mam dzieloną, jest pod nią trochę kabli, ale nie sterownik. Kable od czujników idą w lewy próg do przodu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterownik abs jest na urządzeniu jako całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sterownik abs jest na urządzeniu jako całość

Dokładnie tak . Sterownik jest przykręcony pod modulatorem hydraulicznym(elektrozaworami) a na gorze jest przykręcona pompa ABS. Złącze do sterownika jest z po prawej stronie patrząc od przodu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności