Skocz do zawartości
macek4500

[ nadwozie] Malowanie naszego paska :)))

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! mam prośbę potrzebuje namiary na dobrego lakiernika w Białymstoku. Musze obmalować trochę rdzawek a sam nigd tego nie robiłem. chyba że ktoś z kolegów ma takie praktyki to się będziemy mogli dogadać :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość endriu82

Możesz zerknąć na ul. Saturna (Bacieczki). Robiłem tam tylny bok swego Passka przed zimą (po małej kolizjii) i wyszło całkiem dobrze. Jedyna rzecz która nie wyszła najlepiej to kolor, jest troszkę ciemniejszy ale widać to dopiero jak się przyjży dokładniej. Koleś robi całkiem dobrze i co najważniejsze tanio. Natomiast kumpel robił beemkę u niego i śladu nie widać, może z tego względu że kolor akryl a nie metalik. Chyba że koleś mniej lubi VW :P

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez robilem na Saturna swego paska i nie narzekam, jesli chodzi o kolor to jest delikatna roznica (stary lakier juz wyplowial), ale pamietaj ze na Saturna jest paru lakiernikow (jeden ma autoryzowany warsztat i cenowo jest drozszy), ja robilem u pana Krzysztofa L. moge w razie czego dac namiary na niego (adresu dokladnego nie pamietam ale mam kom), najlepiej chyba popytac taksiarzy bo oni zazwyczaj lepiej sa zorientowani w lakiernikach (u pana Krzysztofa tez przyjezdzal taksiarz okularem wiec chyba ok), pamietaj ze metalik jest o wiele latwiej podpasowac bo go sie sciemnia warstwami bezbarwnego z tego co wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość endriu82

No no, to chyba właśnie ten Krzysztof L. adresu też właśnie nie pamiętam ale to ten tańszy :D Najwyżej zajdziesz do jednego i do drugiego i zobaczysz który jest tańszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie gadu gadu a dlaczego żadnego z spocie nie było w niedzielę ? :krzeslem::krzeslem::krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz do Bezubik-Auto na ul. Wietnamskiej. Oni naprawde dobrze robia i niedrogo. Dla mego znajmego pomalowal samochod to po 3 latach po wyjechaniu z myjni taksowkarze podjezdzali i pytali sie kto malowal samochod ze tak dobrze wyglada. Wiec to chyba mowi samo za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm widze że zainteresowanie tematem jest no to się jutro przejadę, dziękuję za info!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już się przejedziesz i oblukasz to daj znać co i jak, dobry lakiernik zawsze się przyda (a szczególnie ze babelki po odpryskach zaczynają wyłazić ), pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności