Skocz do zawartości
Hutnik

[ wnętrze] Tapicerka drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy aby wyjąc ten plastik zaznaczony strzałką trzeba demontować tapicerkę z drzwi czy może jest na jakiś zatrzaskach,drugie pytanie-czy ten element można dokupić w moim Pasku jest strasznie sfatygowany i chciałbym to wymienić. :vw:

tapicerkavq2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Element ów jest tylko zatrzaśnięty. Jeśli dobrze zahaczysz palcami/paznokciami ten element w rowku biegnącym dookoła, to napewno go wyrwiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy aby wyjąc ten plastik zaznaczony strzałką trzeba demontować tapicerkę z drzwi
nie, ale aby demontować tapicerkę trzeba wyjąc ten plastik zaznaczony strzałką.
czy ten element można dokupić
oczywiście ze mozna. koszt w serwisie ~35zł

aby go zdjąc proponuje w najniższym punkcie od spodu w rowek ostrożnie wcisnąc śrubokręt (płaski nie za ostry) jak plastik odskoczy przeciegnac go wzdłuż rowq :) w moim pasqu(ś.p.) palcami byś tego cuda nie wyja ale wyrywało sie bez problemu nic sie nie łamało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj 35 zeta to chyba nie kosztuje, 29 płaciłem za samą klameczkę w salonie vw (u sieńki- kolega gajus zrozumie), sądzę ze ten plasti bedzie kosztował trochę wiecej

no a wyjmuje się go jak piszą koledzy: paznokciami od dołu, byle zacząl odchodzić z zatrzasków potem będzie prosta sprawa, jeśli już połamiesz paznokcie i nic spróbuj delikatnie tępym śrubokrętem płaskim, patentem na sfatygowaną silikonowa satynę na plastiku jest albo delikatne zdarcie tej powłoki do czystego plastiku (tępym narzedziem metalowym lub lepiej twardym drewnem żeby nie porysować plastiku pod spodem, po zdjęciu warsty satyny plastik jest w takiej samej strukturze tylko twardy i troszkę jaśniejszy) lub tez malowanie jakimś specyfikiem do plastiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Ja też miałem porysowany ten plastik.Zdjąłem obczysciłem tępym nozem odtłuściłem i polakieroawłem sprayem do plastików i jest naraze 2 mies oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności