Skocz do zawartości
JAFO

Moduł domykania szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam mały problem. Oczekuję pomocy od kogoś, kto np. zakładał autoalarmy z domykaniem szyb w naszych wózkach, lub od kogoś, kto poprostu to wie.

Chciałbym wiedzieć, czym jest sterowane podnoszenie a czym opuszczanie szyby (+ i -).

Mam schemat, ale nie jest opisane w jakiej pozycji przełącznika jest np. podnoszenie.

Od jakiegoś czasu (po myjni) mam problem z domknięciem prawej przedniej szyby.

Z przełączników wewnętrznych obojga drzwi da radę opuścić oraz zatrzymać szybę (a więc nie ma przerwy miedzy przełącznikiem a modułem). Nie da rady natomiast podnieść szyby z żadnego przełącznika. Sporadycznie kilka razy pod rząd domknie się, ale za chwilę to już nie działa.

Domykanie działa jedynie (na szczęście) tylko z zamka obojga drzwi.

Być może gdzieś dostała sie woda, bo pojawiło się to bezpośrednio po myciu i sprawdzę oczywiście ew. obecność wody, ale dodatkowo chciałbym wiedzieć czym odbywa się sterowanie, by dokładnie zbadać ten moduł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAFO mi kumpel zakladal alarm wlasnie z domykaniem szyb z pilota. Jak go dzisiaj spotkam to dowiem sie jak to zrobil i napisze. Napisz jeszcze jaki masz alarm :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno. Z tego co sie orientuje to jak masz ta funkcje w alarmie to chyba wystarczy go zaprogramowac(poszukaj w instrukcji alarmu) U mnie dziala tylko domykanie z pilota a otwieranie z pilota odbywa sie tylko jak otworze auto pilotem odrazu zamkne i jeszcze raz otworze.Wtedy otwieraja sie na ok 3 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

Napisałem:

Chciałbym wiedzieć, czym jest sterowane podnoszenie a czym opuszczanie szyby (+ i -).

 

Nie mam alarmu, ale nie mogę z wnętrza domknąć prawej przedniej szyby.

Dlatego pytam, czym jest podnoszona a czym opuszczana.

Dokładnie chodzi o to, czy podnoszenie jest plusem, czy masą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus podnosi szybkę a minus ją opuszcza.

Ja montowałem u siebie elektryczne szybki to je rozpracowałem

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności