Skocz do zawartości
Ziewal

Tune-Up się spalił :(

Rekomendowane odpowiedzi

ale lipa :/ po calosci :/ nic sie nie zostalo kamien na kamieniu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa.Trzymam się Robert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak wracałem z pracy z Gdanska to na radiu mówili cos żeby omijac Św Wojciecha bo ruch puszczaja wahadłowo bo podobno wybuchła butla z gazem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garaż się odbuduje... żeby tylko Robertowi się nic nie stało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
garaż się odbuduje... żeby tylko Robertowi się nic nie stało...

 

Robert caly i zdrowy. 2 mechanikow ucierpialo Krystian ma poparzenia drugiego stopnia i Michal zatruty czadem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
garaż się odbuduje... żeby tylko Robertowi się nic nie stało...

święte słowa

 

---------- Dodano o 23:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:32 ----------

 

2 mechanikow ucierpialo Krystian ma poparzenia drugiego stopnia i Michal zatruty czadem ...
no to już nie tak ciekawie, ale szczęście, ze gorzej nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już co było przyczyna pożaru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Wielkie dzieki za wszystkie glosy pomocy ktore do mnie docieraja....naprawde to wiele znaczy!.

Na dzien dzisiejszy WTRZYMUJEMY roboty co nie znaczy ze sie poddamy i znikniemy na dobre....

 

Po prostu PILNIE POTRZEBNA nowa dobra i pewna miejscowka w ktorej moglbym nadal robic to co lubie i co chce.

 

Jak by ktos wiedzial o warsztacie/hali w obrebie gdanska czy sopotu prosze o info na priv....

 

Splonelo wszystko maszyny hamownia programatory kompy....

Coz moglo byc gorzej. Nikt nie zostal porzadnie ranny a mam nadzieje ze ludzie z PZU stana na wysokosci zadania

i ubezpieczenie pokryje szkody w autach klientow jak i pozwoli na odtworzenie sprzetu (przynajmniej czesciowo)

 

Mam troche backupowych sprzetow wiec mysle ze niedlugo chiptuning jak i prosta mechanika znowu bedziemy ogarniac.

bede informowac co dalej....

 

P.S z tego co wiem zapalila sie myjka do mycia glowic (20 l latwopalych)....podejrzenie instalacji

Edytowane przez rob555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymamy za was kciuki Robert ;) i pozdrowienia dla poszkodowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzymy, że szybko staniesz na nogi.

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nmo widzialem na live... szkoda... widocznie tak musialo byc zeby sie bardziej rozwinac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas też juz jest http://forum.vw-passat.pl/threads/115894-Pomoc-Tune-up-Gdansk?p=1598935#post1598935

 

Krystian o tej akcji na chwile obecną nic nie wie, nie prosił nikogo o pomoc

 

trochę dziwne podejście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość micky

Straszna tragedia i szczerze Wam współczuję. Ale wierzę chłopaki, że się podniesiecie i dalej robić to co kochacie i poprawiać auta z taką dbałością z jaką to robiliście. Gdybyście Robert potrzebowali pomocy prawnej dla poszkodowanych pracowników to służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche backupowych sprzetow wiec mysle ze niedlugo chiptuning jak i prosta mechanika znowu bedziemy ogarniac.

 

 

 

Byłbym chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem co zrobiliście dla kolegów z forum! Życzę szybkiego powrotu do interesu! A co do PZU to nie daj się! Dużo ugrasz jak im nie odpuścisz!

 

Powodzenia, zdrowia i cierpliwości teraz wam się przyda!

 

Wpłaciłem datek na pomoc dla chłopaków, mam nadzieję, że jakoś się w kupę zbierzemy i pomożemy!

Edytowane przez Beni0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie jest swiatelko w tunelu....feniks podnosi sie z popiolow :)

Dzis podpisalem umowe na wynajem warszatu na ul. Przemian 2

Jest to zjazd nr 222 z obwodnicy na orunie przy mleczarni Mackowy

Bierzemy to na spolke z Audiojarem z ktorym juz wspopracowalem na Trakcie

Tutaj mapka:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Gda%F1sk%2C+Przemian+2

 

Warsztat jest goly ale schludny i czysty wiec nie trzeba duzych nakladow by wygladal porzadnie.

Praktycznie jedyne :roll: co potrzebuje to podnosniki, narzedzia i sprzet do zabawy ze sterownikami.

Juz mam dogadana dobra kreche w banku wiec cos sie powinno udac.

 

Niestety zostaja jeszcze wlasciciele spalonych aut do rozliczenia. Tzn niby bylem ubezpieczony ale jak sie okazuje wstepnie podstawowy pakiet PZU sluzy raczej do wyciagania pieniedzy niz rzeczywistego zabepieczenia mienia (mojego i powierzonego).

Z racji tego ze na swoja renome pracowalem kilka lat postaram sie ta kwestie rozwiazac polubownie (kosztem nawet wlasnego mienia) nie czekajac na niekonczace sie procedury ubezpieczalni tak by w oczach klientow wyjsc z twarza. Jest to o wiele wazniejsze niz ewentualne straty finansowe ktore jestem wstanie na plecy przyjac.

 

Hamownia z oczywistych wzgledow musi poczekac. Bede kozystac z uslug konkurencji a wprostrzych przypadkach jak za starych dobrych czasow bedzie bralo sie VAGa i w heja w droge..

 

Na dzien dzisiejszy gdyby ktos mial przyzwoite meble biurowe np biurko, jakas kanape, sofe czy krzesla prosze o wyslanie fotki oraz informacji o cenie na [email protected]

Nie chce nic za darmo i rozlicze sie w miare mozliwosci w usludze czy gotowce.

 

Potrzebuje tez czlowieka co zrobil by mi wycene witryny sklepowej (szyba + plastik) wraz z otwieranymi drzwiami jak cos to tez na maila.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

p.s - jak juz staniemy na nogi to zarejestrowani klubowicze dostana od nas niespodzianke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzymam kciuki. Oby tak dalej, a co do PZU to się nie poddawaj. Jak coś mam zarąbistą P. Mecenas która specjalizuje się w sprawach PZU itp. Pani mec. Cent z Łodzi przyjmuje na ulicy Rewolucji chyba, poszukaj w google. Babka jest niesamowita!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności