Skocz do zawartości
Marcin Wroc

Regeneracja dwumasy

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli szykuję się do wymiany dwumasy. Zastanawiam się nad zakupem używki lub regeneracją swojej. Macie w tym jakiś doświadczenie? Z tego co się dowiedziałem to coraz bardziej skłaniam się nad regeneracją swojej bo zakład daje mi rok gwarancji. Ktoś z Was regenerował swoją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mario 13

Chyba raczej regenerować to co teraz oferują nowego to słabej jakości zamienniki fucsa czy lukasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym regeneracje odpuścił, tylko raz miałem okazje coś takiego zakładać na życzenie właściciela do bmw i wytrzymało troche ponad tys km i zaczeło łupać bardziej niż stare, zostało wymienione na nowe i do teraz jest dobrze. Znajomy regenerował w meganie dci pojechał do zakładu gdzie regenerują i montują w cenie dostał rok gwarancji i już 3 razy było wymieniane i dodatkowo ponosi koszty gdyż stwierdzono że za duże wibracje są odpowiedzialne poduszki silnika które wymieniono na nowe i żadnych zmian nie było a pieniędzy nie chcą oddać.

Poczytaj troche opini w necie na temat tych kół i sam dojdziesz do wniosku że lepiej dołożyć i kupić nowe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwumasy sie nie regeneruje. Jest za bardzo skomplikowana zeby ja regenerowac.

 

Jak boisz sie kupic uzywke to zamontuj sztywne kolo i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednomas w przypadku jego motorka nie wchodzi w grę. Tylko nowe i masz na następne 150-200kkm spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak założyć komplet od AHU 90km do AFN 110 ???? obyło by się bez 2masu??? czy były by drgania lub inne problemy związane z jego brakiem a zastąpieniem zwykłym??? pytam tak z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komplet od AHU to też dwumas (chyba nawet taki sam jak w AFN).

jedyne co z fabrycznych rozwiązań można wsadzić do AFN, to jednomas ze sprzęgłem od A4 z silnikiem 1Z.

było o tym na forum duuużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cały czas myślałem, że AHU ma zwykłe sprzęgło nie dwumasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności