Skocz do zawartości
Kuczi

Stary Herbert czy Uniden PC78 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dylemat :)

Mam obecnie starego herbatnika, sprawny 100% ale ostatnio poczytałem o unidenie pc78 elite no i chodzi mi po głowie wymiana :D Warto ? Na herberta nie mogę narzekać ale uniden mi sie podoba choć wiem że wygląd się nie liczy ;) Pracował ktoś z Was na pierwszym jak i na drugim radiu ? Jak porównania ? Czekam na opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zostać przy sprawdzonym sprzęcie !!! i przy okazji który nie został wyprodukowany w chinach!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam obecnie starego herbatnika, sprawny 100% ale ostatnio poczytałem o unidenie pc78 elite

 

Pamiętaj o jednym : lepsze jest wrogiem dobrego ;-). Jakbyś się zdecydował na Unidena, to daj znać - chętnie odkupię herbatnika ;-) Niemniej jednak - ja bym nie wymieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostań przy HERBATNIKU tu się nie ma nad czym zastanawiać no chyba że nad czymś co ma Wstęgi np: Stary JACEK albo LINCOLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw mój Ty imienniku: Herbert, Herbert i jeszcze raz Herbert. Na AM jest to jeden z najlepszych TRX na jakich miałem okazję pracować, FM wymaga w nim drobnej modyfikacji, ale i tak za te pieniążki warto. Jak już zmieniać to tak jak winiak napisał na Jacksona (ale starego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra :) przekonaliście mnie :) Nie to żebym narzekał na herberta bo zacna stacja ale miałem zawiechę chwilową :D i uniden mi namieszał w główce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem herberta i mam PC78Elite , jedno i drugie bardzo dobre.

78 polecam w 100%, jeżeli zmienisz to będziesz zadowolony.ja nie kupiłem herbatnika(1 edycja) ponownie, ponieważ ceny używek są kosmiczne i mało adekwatne do rzeczywistej wartości.

obecnie w aucie mam 78 i rewela, nie mam do czego się przyczepić,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniden PC 78 ELITE ma jedna fajna funkcje: 7 kanałów pogodowych wx (bardzo przydatna rzecz po przeróbkach w zaprzyjaźnionym serwisie CB .. ;) wtajemniczeni powinni wiedzieć o czym pisze) przełącznik przyciemniania podświetlenia panela - moim zdaniem zbędny gadżet - zamiast lepiej żeby był przełącznik na SSB.

A co do Herberta i Unidena to jeśli ktoś posiada radyjko w AM/FM to ja nie widzę sensu inwestować ponownie w podobne konstrukcje tylko się porządnie ścisnąć i wziąć coś na WSTĘGACH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności