Skocz do zawartości
Gość poggo

Temperatura trasa, miasto 70-80 stopni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poggo

Zauważyłem dziś ze coś się dzieje z temp. w moim pasku,(CL,1.8, 95r., bez gazu) otóż na trasie trzyma jakieś 70 stopni, w mieście ok. 75-80, a gdy postałem trochę w korku to skoczyła lekko ponad 100 i nie włączył się wentylator. Potem znowu temp. Ok. 75 st., podjeżdżam pod dom, wyłączam silnik i włączył się wentylator (nie zawsze).

Co mi klękło, czujnik temp., czy termostat?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

ja mam dokładnie tak samo u siebie w pasku. mamy ten sam problem. ja u siebie wymieniałem termostat jakieś pół roku temu ale kupiłem jakiś szajz za 18 zł i chyba się już popsuł. po niedzieli musze kupić drugi tylko jakiś dobry!!! mam nadzieje że wymiana termostatu u mnie po może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo. W ciągu roku wymieniłem około 5 czujników aż w końcu udało mi się trafić na właściwy. Z tymi czujnikami tak jest że zrobią jaki im się uda. Nie ważne jakiej firmy i ile kosztuje. Kupowałem za 30 i za 10 złotych. Dobry okazał się taki za 12zł. Powodzenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

chodzi ci o czujnik temperatury. ja u siebie mam jeszcze orginalny i wskazuje dobrze. nie przekłamuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termostat OUT :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

wiem wywale ten termostat na złom!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymien termostat. kup wahler'a albo febi. strzez sie varneta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termostat lub czujnik w chłodnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris_R

Ja miałem podobne numery w swoim Passacie. Bez względu na to czy jechałem w trasie czy też po mieście temperatura nie przekraczała 75 stopni. Dopiero po wymianie termostatu wszystko wróciło do normy i teraz temperatura utrzymuje się na poziomie 90 stopni. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek

ja miałem w swoim passku "CALORSTAT" trzymał troszkę powyżej 80 stopni

wymieniłem na "WAHLER" mam 70, hmm Intercars nie wymieni po montażu szkoda że nie zagotowałem (swoją drogą jestem ciekawy czy wymiana końcówek kabelków do czujnika temp. może miec wpływ na jego wskazania) tzn większy opór niższa temp na zegarze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności