Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek do nich podjadę. Problem w tym, że przy nadawaniu świecą mi 3/4 diody (podobno powinno być 4/4). Prawdopodobnie przez to nie zawsze mam dobrą łączność z vwiatrem. Jak by co dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek w Toruniu na ul.Szosa Chełmińska za Polo marketem po prawej stronie w kierunku na Chełmno,tam mi gosciu stroił stroił cb i jest git do tej pory:D

Masz pod nosem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek w Toruniu na ul.Szosa Chełmińska za Polo marketem po prawej stronie w kierunku na Chełmno,tam mi gosciu stroił stroił cb i jest git do tej pory

Masz pod nosem

Dziękuję bardzo:ok: Wirtualnie przyznaję Ci punkt "pomógł";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek w Toruniu na ul.Szosa Chełmińska za Polo marketem po prawej stronie w kierunku na Chełmno,tam mi gosciu stroił stroił cb i jest git do tej pory:D

Masz pod nosem:p

Potwierdzam,koleś jest naprawdę dobry,nie tylko jeżeli chodzi o strojenie,jeżeli np: spalisz radio też Ci pomoże. Mi pomógł kilka razy przy ciężarówkach,naprawdę polecam.:) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUNIEK w strazy na legionow jest kolo co stroi cb, odemnie wzial 15 zlociszy, podobno w srodowisku torunskim jest znany, jaby co to mam do niego nr tel. umawiasz sie podjezdzasz i nie czekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pasjonatow passata ;) wczoraj calkiem przez przypadek znalazlem to forum ale dobrze bo akurat jestem swiezym posiadaczem paska b3 1.9 TD kombi ;) dzis rano okolo 8.50 widzialem kolege z klubu tego wlasnie z naklejka logo z VW Passat na prawej tylniej szybie auta Partnera na blachach KR.. stalem obok niego na swiatlach ostatnie swiatla na rubinkowie kierunku olsztyna/warszawy na rowni z biedronka :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis rano okolo 8.50 widzialem kolege z klubu tego wlasnie z naklejka logo z VW Passat na prawej tylniej szybie auta Partnera na blachach KR.. stalem obok niego na swiatlach ostatnie swiatla na rubinkowie kierunku olsztyna/warszawy na rowni z biedronka

 

Takie rzeczy to w tym temacie :DSpotkania forumowiczów na drodze --- KLIK

 

No i "Witales" w naszym gronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo wlasnie szukalem ;) odnajde sie w ciagu kilku dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostrożnie, żebyś jakiegoś ostrzeżenia nie zarobił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jesli w Toruniu bedzie spot to moge sie postarac wpasc bo do Bydzi troszke mi narazie nie podrodze bo nie mam pracy wiec i nie mam za co zbytnio jechac ;) ale dzieki bardzo a kiedy wogole najblizszy spot ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo oki :) tak przy okazji spotow to ja naleze do klubu vwzone.pl i vagkujawy.pl tam tez sa spoty w piatki pod tesco bydgoszcz o 20.00 i piatki torun umk o 20.00 ;) ale bede sledzil temacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ArroW.

Prawdopodobnie się już spotkaliśmy bo stronka www.vagkujawy.pl to kiedyś chyba była www.vw-cult pl (która mi zniknęła) nawet ramkę do tablicy se lajsnąłem (LINK)teraz mogę wymienić na passatowską. Ja miałem Golfa III i parę razy byłem pod Tesco i Galerią Pomorską.

Witam w nowej grupie i pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Andy kojarze juz :D :D witam dokladnie vw-cult upadl ale jest vagkujawy ;) milo spotkac swoich wsrod nowych kolegow

--- scalone ---

hmmm nawet nie wiedzialem moze sie kiedys pojawie ;)

 

duzo ludzi mysle ze jeszcze nie wie ;) warto wpasc na stronke http://www.vagkujawy.pl to stronka glownie z mysla o rozmowach i relacjach o spotach glownie tesco ale tez jest temat torunski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wytlumaczcie mi jaka plynie przyjemnosc ze spotow pod TESCO i innymi galeriami?!?

szczegolnie w okresie jesienno zimowym ...

 

 

ja znam tylko z tesco :) mysle ze przyjemnosc jest caly czas taka sama wiadomo lato daje wiecej mozliwosci ale glownie polega to na tym ze sie rozmawia i tego typu rzeczy robi jesli jest to zima idzie sie na goraca kawke czy herbatke a jesli to lato to jedzie sie np na pas startowy lub pod tesco cos sie wymysla na swieta np byly atrakcje mikolaje i mikolajki ;) takze co wiecej mozna poczytac popytac i zobaczyc na http://www.vagkujawy.pl to stronka glownie zalozona przez ludzi z bydzi ktorzy jezdza regularnie pod tesco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Wasza grupa jest zainteresowana taka zabawą ?? Klik. Patrzyłem po mapie i macie taka samą odległość jak Gdańsk i Szczecin. Zabawa jest przednia. Będą też chłopaki z warmińsko- mazurskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do grupy kujawsko-pomorskiej:

 

Czy jest ktos z okolic Wąbrzeźna ?? ( http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=W%B1brze%BCno%2C+&Submit=Szukaj&cId=&sId= )

Jest tam furka do oblookania, bo nie chce mi sie dymac ze stolicy zeby sie okazalo ze to szrot.

Oczywiscie zwracam za paliwo do auta i do gardla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

preziu ja mam 20 km do wąbrzeźna

daj namiar to podskoczę porobię foty i zobacze o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelmi to moze podjedziecie we 2ch i oblookacie

co 2ch to nie jeden, zawsze jakiegos babola jedna osoba moze nie dojrzec

 

edit:

Martin podjal sie podjechac dzis lub jutro

 

chodzi o:

http://moto.allegro.pl/item538453849_peugeot_partner_2_0_hdi_salon_5_osob.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedzial ze sam jezdzi partnerem to bym nikomu innemu d.. nie zawracal :)

Dzieki za checi Chelmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro go oblookam , porobię ci foty i podeślę. zaraz do faceta dzwonię i sie ustawiam na rano, bo potem zaginam do Ciechanowa , na oględziny Corsy.

Do jutra.

 

EDIT:

 

o 8.30 jestem ustawiony, weź mi tylko adres mejla na PW podeslij

Edytowane przez martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności