Skocz do zawartości
Gość schak

gdzie korek wlewu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość schak

Mam zamiar zamontowac instalację gazową, ale chciałbym gdzieś ukryc korek wlewu gazu tak aby niebył on widoczny.

Czy zmieści się on pod klapkę wlewu paliwa?

Jak macie fotkę to mile widziana.[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieści się pod klapkę, a końcówka do tankowania będzie wkręcana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to juz nie jest przesada? Wkrecana koncowka do tankowania?

Czlowiek zmuszony bedzie, czy to upal czy mroz, czy ulewa czy wichura lazic do klapki i wkrecac tam koncowke. Jak dla mnie przerost formy nad trescia, po co az tak usilnie chowac wlew?

BTW, czy po tankowaniu gazu koncowka nie jest mocno zmrozona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedno 'ale' - wkręcana końcówka to fajny bajer, pod warunkiem, że nie wkręcasz tego w plastik, tak jak w passacie. Trzeba to na prawdę dobrze od drugiej strony zamontować, żeby się nie urwało po 10 tankowaniach... Pistolet od gazu jest ciężki i wisi tylko na tym cienkim, wkręcanym kurku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieści się pod klapkę

Miałem tak w innym samochodzie ale pod klapką od uchwytu do holowania i szczerze to bym już w życiu tam nie założył. Zima, bród a ja musiałem zdejmować klapkę dopiero gazownik mógł się podłączyć.

chciałbym gdzieś ukryc korek wlewu gazu tak aby niebył on widoczny

Po co Ci to? Dla estetyki? W passacie zderzak schodzi pod kątem i korka nie widać no chyba że się schylisz lub patrzysz z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak bardzo krytykujecie ten ukryty korek do tankowania gazu. Ja akurat taki mam i wcale nie nażekam na niego. Nic mi się nie łamie. A poza tym gdybym musiał tankować paliwo to też bez względu na pogodę czy porę roku muszę wysiadać z samochodu. I jest jeszcze jedna kwestia trzeba przecież zapłacić za ten gaz.

Nie twierdzę, że jest to rewelacyjne rozwiązanie, ale przynajmniej nie widać tego korka. Zawsze znajdą się przeciwnicy i zwolennicy.

Ja polecam. Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefyoo

Ja mam na dole zderzaka tynego pomiędzy brzegiem a hakiem sam to miejsce wybrałem i jestem zadowolony, nielubie się obnosic z tym że mam gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z kolei mam obok uchwytu do holowania - pod klapką:) jest super, bo tego nie widać i nie potrzeba końcówek wkręcać. polecam to rozwiązanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

Niestety ale w b3 nie ma klapki w zderzaku zostaje tylko klapka wlewu paliwa lub pod zderzekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

wlew mam pod klapka wlewu paliwa. oczywiscie musze wkrecic adapter do tankowania. jestem bardzo zadowolony z tego rozwiazania :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

Czy mógłby ktoś zrobić fotke wlewu gazu umiejscowionego pod klapką na paliwo?

Byłoby to pomocne przy tłumaczeniu gazownikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to z B3 lecz z B5, ale może się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności