Skocz do zawartości

bisza88

  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O bisza88

  • Urodziny 02/01/1988

Informacje osobiste

  • Imię
    Damian
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Zambrów

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.8 T 150KM (APU)
  • Rok produkcji
    1999
  1. bisza88

    Analiza logów APU

    Tyle że wsad wystrojenia lpg miałem i dla pewności znowu go załadowałem więc może jakaś część i zapewne parownik świruje. A błąd lambdy myślisz że przez gaz ?
  2. bisza88

    Analiza logów APU

    Wtryski OMVL czarne , reduktor R40 DREAM REG OMVL, komputer king ---------- Dodano o 09:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:35 ---------- tylko dlaczego raz jest dobrze pojawi się błąd skasuje i jest źle ?
  3. Witam, Proszę o analizę poniższych logów ponieważ : Ostatnim razem gdy wracałem 150 km do domu auto zaczęło szarpać ( na LPG i benzynie)a że już tak kiedyś miałem wiedziałem że cewki więc wymieniłem, okazało się że dalej problem ( tylko LPG) więc cewki podmieniałem od innych i wykluczyłem ich winę. Świece wymieniałem więc też sprawne. Przepływomierz hmm czyściłem uszkodził się więc wymieniłem na używkę oryginalną i wyczyściłem przepustnicę i okazało się być dobrze. Po dniu wyskoczył błąd 17521 skasowałem i po skasowaniu automatycznie znowu skaczą obroty dławi się na gazie. Znowu pogrzebałem przepustnicę wyjąłem wyczyściłem ( była czysta ale dla pewności) adaptacja i ok nie szarpie. Dzisiaj znowu błąd 17521 i **** na lpg nie da się jechać. Na benzynie śmiga. LOGI Grupy: 002,115 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_151356.html Grupy: 020,118 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_151357.html http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_151356.html http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_151357.html ---------- Dodano o 22:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:27 ---------- zastanawiam się nad tym że za długi czas wtrysku gazu powoduje ten błąd poniżej logi na benzynie i na gazie benzyna : Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_151358.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_151359.html gaz: Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_151360.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_151361.html
  4. bisza88

    Prosba o analize 1.8t AEB

    jedne robione na lpg a drugie na benzynie
  5. bisza88

    Prosba o analize 1.8t AEB

    Proszę o analizę logów APU Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_150878.html Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_150879.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_150880.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.biszewski_150881.html tak dla pewności czy wszystko ok bo wymieniałem przepływkę
  6. Witam, Mam problem z założeniem tempomatu, podłączyłem niby wszystko okej a wyskakują mi błędy i nie wiem czy aktywował mi się. Jak jadę nie da się zalączyć, kontrolka się nie pali. gdy przy włączonym zapłonie wcisnę set lub res wyskakuje błąd w vagu a na bloku 006 nie pokazuje to co reszcie. Proszę o pomoc,
  7. Witajcie, Ja mam taki problem że po przekręceniu kluczyka nie mam nic:/ nic się nie świeci nie da się odpalić. Jak już w końcu załapie to zapali a czasem zapali i zgaśnie. Też wina kostki stacyjki ? Dzięki za odpowiedź.
  8. Jeśli mógłbym prosić jakie tarcze gdy vin wvwzzz3bzyx060084 , ponieważ nie wiem czy 288 czy 282,5
  9. Witam ! Jestem nowym użytkownikiem forum. Pomożecie mi wybrać ? mianowicie zamierzam kupić passata b5 1.8 t najlepiej 99r tylko zastanawia mnie jaki typ silnika najlepszy. Kolega powiedział że są z większa turbiną lepszą do modów z lepszym blokiem itp. który z tych AEB, APU, ANB, AWT najbardziej się nadaje? ( oczywiście będzie lpg) Pozdrawiam Bisza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności