-
Liczba zawartości
12 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Marcin853
- Urodziny 09/12/1984
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Tuczno
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2004
-
Marcin853 obserwuje zawartość → Błąd 18090
-
Lewian czeka mnie wymiana tarcz i klocków przód i tył w passku B5fl 2004r AVF nr nadw.WVWZZZ3BZ4E276433 jakie są dokładnie wymiary tarcz. Myśle o założeniu ATE i zalaniu płynem Ferodo DOT 5.1 co o tym sądzisz o tzm wyborze odp na pw. pzdr
-
Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?
Marcin853 odpowiedział temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
ma ktoś godnego polecenia sprzedawce zawieszenia do passata B5fl 2004r. Interesuje mnie zawieszenie firmy Febi lub Lemforder orginalne!!! -
Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?
Marcin853 odpowiedział temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Mam pyt znalazlem zawieche do passka i się zastanawiam czy to jest tylko różnica w cenie czy może czymś się różnią. Ja mam B5FL 2004r 1) http://allegro.pl/lemforder-zestaw-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-i3258765783.html 2)http://allegro.pl/wahacze-zestaw-komplet-lemforder-passat-b5-b5-fl-i3215385461.html -
Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?
Marcin853 odpowiedział temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Czeka mnie wymiana zawieszenia przedniego VW Passat B5FL 2004r kombi doradzcię jakiej firmy warto zaufać w wytrzymałość bo poczytałem na forum i całkowicie zgłupiałem jakie kupić -
Witam! mam problem z ABS-em przy delikatnym hamowaniu załącza sie ABS (pedał pulsuje) podłączyłem dzisiaj Vag-a i wyskoczyły mi takie błedy: Nowy dokument tekstowy.txt
-
Interesują najbardziej mnie te lampy http://moto.allegro.pl/lampy-passat-b5-fl-soczewka-dayline-black-chrom-i2345166119.html czarne dodam że mam czarnego passata. Ma ktoś może fotki z takimi lampami w aucie? bo chcialbym zobaczyć jak się prezentują
-
a mam pyt. te lampy http://allegro.pl/lampy-led-vw-passat-b5-fl-01-04r-dayline-czarne-i2332766313.html to są zwykłe czy bixnenony? i jak to rozrożnić?
-
właśnie zastanawiałem się czy musze zakladać spryskiwacze reflektorów
-
a jak bym już sie się zgodził na te bixnenony to musze jakieś przeróbki w instalacji robić czy tylko zakładam lampy i koniec
-
1)http://allegro.pl/reflektor-vw-passat-b5-fl-2000-05-dayline-led-wwa-i2254898209.html 2)http://allegro.pl/lampy-vw-passat-b5-fl-3bg-dayline-diodowe-black-fk-i2232403029.html Zastanawiam się nad kumpnem lamp do passka kolor czarny. Co sądzicie o tych ma ktoś autko z takimi lampkami jeśli tak to prosze o foto i jak świecą
-
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
Marcin853 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
no wiem że najlepiej ale narazie nie mam dostępu. A słuchaj jak wyciągneliśmy poduszkie to dalej jest taśma nawinięta w kólko i nam się to rozwaliło i nawineliśmy na nowo można normalnie skręcać w lewo i w prawo? może to być tego powód? -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
Marcin853 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
mam problem wymieniłem manetke kierunków (odklączyłem klemy airbag i odkręcilem kierownice) po załozeniu wszystkiego tak jak powinno być i po odpaleniu silnika pali sie cały czas kontrolka ESP,ABS a po ruszeniu zaczyna jeszcze do tego migać kontrolka hamulca ręcznego!!! Co to może być??? Jeździłem troche bo myślałem że sie wyłączą a tu nic cały czas świecą!!! Może ktoś coś doradzić???
