-
Liczba zawartości
32 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O maxwoj81
- Urodziny 08/30/1981
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Miedźna
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (ATJ)
-
Rok produkcji
2000
-
Olej do skrzyni biegów G052911A1/A2, norma VW 501.50
maxwoj81 odpowiedział mani → na temat → Silnik, skrzynia biegów
no i dzięki wielkie jaka cena Fuchsa masz u siebie dostępny?? -
Olej do skrzyni biegów G052911A1/A2, norma VW 501.50
maxwoj81 odpowiedział mani → na temat → Silnik, skrzynia biegów
WItam potrzebuje pomocy jaki olej mam wlać do skrzyni biegów o kodzie ELN manualna 6 stopniowa w B5?? Szukam nikt mi nie może pomoć serwis i owszen koszt litra 140zł ?? Potrzebuje znać lepkość i gęstość ...POMOCY -
Witam szybkie pytanie jaki olej mam dolać do skrzyni ELN ze skreenów z etki nie mogą dojść. Proszę o pomoc...
-
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
to prosze tylko szybki temat jak i gdzie się logować i co zmienić i nie zawracam gitarry -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
zmieniałem na 00124 z 00114 jest jeszcze gorzej można zmienić w liczniku ilośc przeliczania km ?? -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
FIS to najprościej wyświetlacz w liczniku który wyświetla dane z mfa począwszy np od temperatury otwartych drzwi skończywszy na stacjach radia czy biegach skrzyni automatycznej (wymieniłem może 5%) możesz mieć licznik bez wyświetlacza z pół wyświetlaczem który pokaże spalanie kilometry temperaturę lub pełny wyświetlacz pokazujący zużycia itd nie jako kontrolkę na liczniku tylko właśnie na wyświetlaczu lcd.. nie wiem czy dobrze wyjaśniłem -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Zmieniłem we wszystkich możliwych sposobach przy tym co mamy de facto czyli 00124 maualna skrzynia abs i 4 cylindry jest jeszcze gorzej prędkość obniżyła się jeszcze jakieś 6km/30km wyświetlanych. Jakieś pomysły a było 00114 - i tak zostawiłem -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Czyli wpisuje tak 00124 - czyli manual z ABS - co do impulsatora włożyliśmy juz kilka od golfa 3 do innych z vw skrzynia a właściwie wsad jest z mondeo tak wymiennie szło licznik tez na pierwszy rzut oka mondeo sharan wersja belgijska więc wiekszość oryginalnie galaxy -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Trochę się zakręciłem zmieniłem kodowanie z 0001 na 0002 czyli na manuala i jeszcze muszę coś zmienić ?? bo to nic nie dało ?? Co z powyższym : 00xx?: Zylinder-Anzahl 4 - 4 Zylinder-Motor 6 - 6 Zylinder-Motor skoro nie zmieniłem silnika pozostaje bez zmian czy mam jeszcze coś wpisać dla 1.9 tdi 4 cylidry?? -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
zmieniłem kodowanie skrzyni 0001/0002 nic nie pomogło - od tego zacząłem problem taki że przy 120km/h 3000rmp obrotów sporo no i spalanie wzrosło jak w automacie było 7-8 tak teraz lekko 9-10l/100km czyli zostały mi 3 problemy spalanie, błędne wskazania licznika ponad 40 km/100 oraz wysokie obroty silnika -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Witam potrzebuje pomocy zmieniłem w vw sharan '98 skrzynię z automat na manual i niestety wskazania licznika są błędne na 100km/h wg wskazań mamy 143km/h faktycznie zmieniałem już impulsator na skrzyni biegów ale jest taki jak powinien być dla 1.9TDi 110Km AFN - potrzebny pilnie wsad z wersji europejskiej z manualem. Oczywiście do zmiany również wsad sterownika silnika ale to przy jednej pracy. pozdr. -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Odzwij się mam gdzieś program do ustawienia domykania szyb to podam nazwe lub wyśle jak znajde... z tempomatem nie ma wielkich problemów lutownica manetka przewód allegro koszt max 200 części plus chęci i z 2-3 godzin pracy.... z licznikiem jeszcze nie robiłem więc nie pomogę... z resztą nie ma problemu mozna pomysleć ale proponuje samemu program do domykania darmowy http://www.motordiag.cz z resztą pisz do Pszczyny masz jakieś 50Km -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Jeszcze jedno jak jest z linią can b5 pewnie nie ma jak znam życie czyli czujnik temperatuty jak wyżej.... i potwierdzcie licznik z 3bg musi być maksymalnie z 2003 nowszy nie podejdzie?? Tak to zrozumiałem pełny fiss znalazłem dwa więc decyduje się na 1/2 fiss z fl jakieś konkretne nr liczników czy bez znaczenia? Jest kilka liczników zpełnym fiss automat czy ma to znaczenie?? -
Jak zdiagnozować czy to uszczelka, głowica czy jeszcze coś innego ATJ/AJM??
maxwoj81 odpowiedział maxwoj81 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Zjeździłem kilku mechaników i każdy mówił to samo wynik analizy spalin w dieslu jest niejednoznaczny - sprawdzić korki termostaty, zbiorniczki wycieki z króćca na bloku z tyłu bo lubią pękać potem rozrząd i w ostateczności zrzucić głowicę -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
maxwoj81 odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Witam czy swap licznika 3b z 1/2 fis na 3bg full fis muszę coś przerabiać czy tylko podmiana, adaptacja korekta licznika i immo ?? czy konieczne jakieś wiązki czy ważne z jakiego roku jest licznik itd. Mam ATJ 2000 rok 1.9 tdi z 1/2 fis
