Skocz do zawartości

maxwoj81

  • Liczba zawartości

    32
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O maxwoj81

  • Urodziny 08/30/1981

Informacje osobiste

  • Imię
    Marcin
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Miedźna

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (ATJ)
  • Rok produkcji
    2000
  1. no i dzięki wielkie jaka cena Fuchsa masz u siebie dostępny??
  2. WItam potrzebuje pomocy jaki olej mam wlać do skrzyni biegów o kodzie ELN manualna 6 stopniowa w B5?? Szukam nikt mi nie może pomoć serwis i owszen koszt litra 140zł ?? Potrzebuje znać lepkość i gęstość ...POMOCY
  3. Witam szybkie pytanie jaki olej mam dolać do skrzyni ELN ze skreenów z etki nie mogą dojść. Proszę o pomoc...
  4. to prosze tylko szybki temat jak i gdzie się logować i co zmienić i nie zawracam gitarry
  5. zmieniałem na 00124 z 00114 jest jeszcze gorzej można zmienić w liczniku ilośc przeliczania km ??
  6. FIS to najprościej wyświetlacz w liczniku który wyświetla dane z mfa począwszy np od temperatury otwartych drzwi skończywszy na stacjach radia czy biegach skrzyni automatycznej (wymieniłem może 5%) możesz mieć licznik bez wyświetlacza z pół wyświetlaczem który pokaże spalanie kilometry temperaturę lub pełny wyświetlacz pokazujący zużycia itd nie jako kontrolkę na liczniku tylko właśnie na wyświetlaczu lcd.. nie wiem czy dobrze wyjaśniłem
  7. Zmieniłem we wszystkich możliwych sposobach przy tym co mamy de facto czyli 00124 maualna skrzynia abs i 4 cylindry jest jeszcze gorzej prędkość obniżyła się jeszcze jakieś 6km/30km wyświetlanych. Jakieś pomysły a było 00114 - i tak zostawiłem
  8. Czyli wpisuje tak 00124 - czyli manual z ABS - co do impulsatora włożyliśmy juz kilka od golfa 3 do innych z vw skrzynia a właściwie wsad jest z mondeo tak wymiennie szło licznik tez na pierwszy rzut oka mondeo sharan wersja belgijska więc wiekszość oryginalnie galaxy
  9. Trochę się zakręciłem zmieniłem kodowanie z 0001 na 0002 czyli na manuala i jeszcze muszę coś zmienić ?? bo to nic nie dało ?? Co z powyższym : 00xx?: Zylinder-Anzahl 4 - 4 Zylinder-Motor 6 - 6 Zylinder-Motor skoro nie zmieniłem silnika pozostaje bez zmian czy mam jeszcze coś wpisać dla 1.9 tdi 4 cylidry??
  10. zmieniłem kodowanie skrzyni 0001/0002 nic nie pomogło - od tego zacząłem problem taki że przy 120km/h 3000rmp obrotów sporo no i spalanie wzrosło jak w automacie było 7-8 tak teraz lekko 9-10l/100km czyli zostały mi 3 problemy spalanie, błędne wskazania licznika ponad 40 km/100 oraz wysokie obroty silnika
  11. Witam potrzebuje pomocy zmieniłem w vw sharan '98 skrzynię z automat na manual i niestety wskazania licznika są błędne na 100km/h wg wskazań mamy 143km/h faktycznie zmieniałem już impulsator na skrzyni biegów ale jest taki jak powinien być dla 1.9TDi 110Km AFN - potrzebny pilnie wsad z wersji europejskiej z manualem. Oczywiście do zmiany również wsad sterownika silnika ale to przy jednej pracy. pozdr.
  12. Odzwij się mam gdzieś program do ustawienia domykania szyb to podam nazwe lub wyśle jak znajde... z tempomatem nie ma wielkich problemów lutownica manetka przewód allegro koszt max 200 części plus chęci i z 2-3 godzin pracy.... z licznikiem jeszcze nie robiłem więc nie pomogę... z resztą nie ma problemu mozna pomysleć ale proponuje samemu program do domykania darmowy http://www.motordiag.cz z resztą pisz do Pszczyny masz jakieś 50Km
  13. Jeszcze jedno jak jest z linią can b5 pewnie nie ma jak znam życie czyli czujnik temperatuty jak wyżej.... i potwierdzcie licznik z 3bg musi być maksymalnie z 2003 nowszy nie podejdzie?? Tak to zrozumiałem pełny fiss znalazłem dwa więc decyduje się na 1/2 fiss z fl jakieś konkretne nr liczników czy bez znaczenia? Jest kilka liczników zpełnym fiss automat czy ma to znaczenie??
  14. Zjeździłem kilku mechaników i każdy mówił to samo wynik analizy spalin w dieslu jest niejednoznaczny - sprawdzić korki termostaty, zbiorniczki wycieki z króćca na bloku z tyłu bo lubią pękać potem rozrząd i w ostateczności zrzucić głowicę
  15. Witam czy swap licznika 3b z 1/2 fis na 3bg full fis muszę coś przerabiać czy tylko podmiana, adaptacja korekta licznika i immo ?? czy konieczne jakieś wiązki czy ważne z jakiego roku jest licznik itd. Mam ATJ 2000 rok 1.9 tdi z 1/2 fis
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności