-
Liczba zawartości
34 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Tomas Bik
- Urodziny 01/12/1980
Informacje osobiste
-
Imię
Tomas
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
GLE - GWE
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
-
Rok produkcji
2002
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Spot listopadowy - Galeria Rumia 30.11 2014 godz 17.00
Tomas Bik odpowiedział michill1 → na temat → Pomorskie Dyskusje
to jak RUMIA ? jeżeli tak to sie też piszę -
Spot pomorski 23.02.2014 Gdański Galeria Przymorze.
Tomas Bik odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
NIE LECI. ostatnim razem na 4 samochody 3 z Lęborka PORAŻKA -
Spot pomorski 23.02.2014 Gdański Galeria Przymorze.
Tomas Bik odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
Lębork proponuje żeby ten spot odbył się w Bytowie wiemy że jest tam również silna grupa ludzi posiadająca passaty CO WY NA TO? można zrobić głosowanie tak jak było z Lęborkiem. Cały GLE jest za tym żeby tym razem odbył się spot w BYTOWIE. Chłopaki z BYTOWA co WY na to? 6 pasków z GLE na 100% pojawiłoby się w GBY -
Fotki ze spotów, zlotów itp. grupy Pomorskiej
Tomas Bik odpowiedział makeć → na temat → Pomorskie Dyskusje
ciąg dalszy -
Fotki ze spotów, zlotów itp. grupy Pomorskiej
Tomas Bik odpowiedział makeć → na temat → Pomorskie Dyskusje
Witam fotki ze SPOTU z LĘBORKA -
najlepszy spot na jakim byłem
-
To więc jak plac na KAUFLANDZIE CZY PLAC POKOJU ????? no Alvares zadecyduj. TY TU JESTES SZEFEM chodzi mi o Lębork :-)
-
jestem za Lęborkiem :-)
-
za tydzień w sobotę w słupsku na placu przed ratuszem co wy na to? kto jest w stanie być na 100% niech napisze żeby było wiadomo ilu nas będzie.
-
to kiedy ten spot w słupsku? z lęborka 4 paski są gotowe na spota.
-
Spot grudzień 2013 Galeria Rumia godz 17-ta
Tomas Bik odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
Ostatni SPOT w TYM roku tak więc niech przybedą paski ze wszystkich stron niech to będzie ostatni i największy SPOT w tym ROKU -
Spot grudzień 2013 Galeria Rumia godz 17-ta
Tomas Bik odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
Będe również na 100% -
Spot grudzień 2013 Galeria Rumia godz 17-ta
Tomas Bik odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
ogarniemy miejscówke. w samym Lęborku są 4 paski które są na forum. to jak kto jest za? -
Spot grudzień 2013 Galeria Rumia godz 17-ta
Tomas Bik odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
witam może by tak spota w Lęborku zorganizowac forumowicze ze Słupska i okolic mieliby bliżej Co wy na to? tak dla odmiany.
